Jump to content
Dogomania

LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)


Tola

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

I jeszcze Lady
[IMG]http://img689.imageshack.us/img689/6691/p1050207.jpg[/IMG]

[IMG]http://img687.imageshack.us/img687/1999/p1050220.jpg[/IMG]

[IMG]http://img706.imageshack.us/img706/7788/p1050219.jpg[/IMG]

[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/7103/p1050218k.jpg[/IMG]

[IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4731/p1050217y.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Ja deklaruję jednorazowo 300 zł, wpłata po 14 lutego, potem mogę 50 zł miesięcznie! Ponieważ Hotel Terier oferuje niższe ceny dla psów w potrzebie, napisane na stronie oficjalnej, więc trzeba utargować na 10 -12 zł dzień + własna karma![/QUOTE]

Dzięki Aga - dzisiaj juz za pozno, ale jutro po 13 zadzwonię.
Wpisuję deklaracje w 1 post

Link to comment
Share on other sites

Hej,
jakie sliczne to zdjecie:
[IMG]http://img62.imageshack.us/img62/9066/p1050215.jpg[/IMG]

moze by je dac jak miniaturke na allegro zamiast rasowego saluki - przeciez to jedyna w swoim rodzaju Lady jest do adopcji a nie ten tam.
Lady jest urocza, uszka ma boskie ;-) I z opisu wychodzi, ze charakter tez cudny, no ale rasowym saluki to jakby nie jest...

Pozdrawiam,
aisai

Link to comment
Share on other sites

cioteńki nie trzeba nic targowac ani sie umawiac co do ceny . wszystko macie gotowe, jedno jedyne zadanie to natychmiast sunie tam zawieżć. cena jest uzgodniona na minimum 10 zł plus wybrana przez was karma, można też zapłacić ciut wiecej i hotelik da karmę. ponieważ jakieś deklaracje są posylajcie ja odrazu, równocześnie zbierając deklaracje dalej. to najlepsze wyjście.

PONIEWAŻ DOSTAŁAM PROŚBĘ OD SZAROTKI, NATYCHMIAST ZAREZERWOWAŁAM MIEJSCE I PODAŁAM JEJ WSZELKIE NAMIARY, A POTEM ODNALAZŁAM WĄTEK . JEST SKROMNY WPIS ZE WSZYSTKO GOTOWE.

SUNIA ŚLICZNA PRAWDZIWA DAMA I U P. JOASI ODŻYJE SUPER PRZED ADOPCJĄ.TO CUDOWNE MIEJSCE.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']cioteńki nie trzeba nic targowac ani sie umawiac co do ceny . wszystko macie gotowe, jedno jedyne zadanie to natychmiast sunie tam zawieżć. cena jest uzgodniona na minimum 10 zł plus wybrana przez was karma, można też zapłacić ciut wiecej i hotelik da karmę. ponieważ jakieś deklaracje są posylajcie ja odrazu, równocześnie zbierając deklaracje dalej. to najlepsze wyjście.

PONIEWAŻ DOSTAŁAM PROŚBĘ OD SZAROTKI, NATYCHMIAST ZAREZERWOWAŁAM MIEJSCE I PODAŁAM JEJ WSZELKIE NAMIARY, A POTEM ODNALAZŁAM WĄTEK . JEST SKROMNY WPIS ZE WSZYSTKO GOTOWE.

SUNIA ŚLICZNA PRAWDZIWA DAMA I U P. JOASI ODŻYJE SUPER PRZED ADOPCJĄ.TO CUDOWNE MIEJSCE.[/QUOTE]

To w takim razie jutro dzwonie i umawiam się na przyjazd Lady
Wielkie dzieki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola'][B]Lady[/B] [B]jest bezpieczna, ale tylko na 6 dni[/B]!!!

TZ pojechał dzisiaj do suni i na miejscu okazalo się, ze obórka jest pusta.
Szukał jej po okolicy, dopiero po kilkunastu min trafił na nią na pustym placu przed sklepem.
Lady stała i łasiła się do kazdego przechodzacego, niestety była odpędzana:placz::placz::placz:
Bez problemu dala TZ zapiąc smych i wskoczyla do auta.
Wet okreslil jej wiek na ok 9 lat; ma słabe serce i lekką infekcję gardła.
Wazy 27 kg.
Dostała antybiotyk, ktory trzeba będzie podawac przez 6 dni.
Została takze odpchlona; niestety nie ma u nas tak duzych psich ubranek.
Będzie dostawała wysokoenergetyczną karmę.
Przez 5 godz. z sunią w samochodzie szukalismy miejsca, gdzie będzie mozna ją zostawic.
Wreszcie miejsce znalazlo się, ale tylko na czas podawania antybiotyku.[/QUOTE]

Tolu, co to znaczy "słabe serce"?
Wskutek infekcji i osłabienia, czy wygląda na jakąś wadę?
Bo o sterylce w tym momencie (infekcja) to można zapomnieć.
Przy wadzie - narkoza wziewna.
Ewa

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy posyłać wszelkie namiary czy już macie od szarotki. zabieg raczej zostawcie na potem jak sie odżywi i dojdzie do siebie . w takim stanie nic nie róbcie. tam dojdzie do siebie bardzo szybko, zadbana i bezpieczna to cudowne miejsce.rezerwacja jak na dame przystalo, zrobiona na jej imię.LADY .

Link to comment
Share on other sites

z tego co widzę, to jeszcze nie ma ustalonego konta do zbiórki na Lady.

Gdy tylko będzie wiadomo co z kontem, to proszę o numer na pw, bo wpłacę 100 zł jednorazowo.

Przeraża mnie wiadomość o kłopotach z sercem:( Co Lady dokładnie jest? Martwię się sterylką:( czy w ogóle będzie możliwa??? dla mnie straszne jest usypianie prawie rozwiniętych lub całkowicie rozwiniętych szczeniąt:(

Link to comment
Share on other sites

bardzo sie ciesze ze sunia juz bezpieczna, a tak odnosnie sterylki to powiem z doswiadczenia - charty ogolnie maja b. slabe serca ale! moja sunia byla rek temu operowana w wieku 11 lat pomimo ze ma kardiomiopatie - najlepsza jest narkoza wziewna i takiego weta nalezy szukać ! wowczas nie ma az takiego ryzyka, mnie sie wydaje ze bez problemu by dała rade! 3mam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Jestem i ja Tolu. Piękna sunieczka. Niestety nic nie mogę zadeklarować bo mam czasową zapaść finansową :(
Bardzo się cieszę, że Lady jedzie do hoteliku. Jak ona taka delikatniusia w ogóle sobie poradziła w czasie tych mrozów... kochana, dzielna sunia.[/QUOTE]
Ja myślę, że sobie właśnie nie radziła i stąd ten stan... Słyszałam, że charty to świetnie sobie radzą w polu potrafią coś tam capnąć;), ale Lady nie sądzę...:shake:. Tak se gdybam, że ona mogła być domowa, bo wie co auto, żadnych fobii z jazdą, lodówka, tylko skąd się wzięła na tej ulicy:angryy::angryy:???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...