Jump to content
Dogomania

Zdążyć na czas...! Pseudoschronisko, Umieralnia w Dobrocinie! Ponad 40 psów czeka..!


demi

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GoskaGoska']ale co one mają z tym sikaniem na kanapy - u kikou ta mała też :([/QUOTE]


moja Pusia (z ulicy przygarnięta - była bita i kopana) jest u mnie ponad 6 lat... i jeszcze jej się zdarza...



a za co im ten bezduszny człowiek taki los zgotował.... za pieniądze, i to publiczne....:mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na watek malusiej suni z Dobrocina : [COLOR=#0000ff][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/threads/181292-Malenka-sunia-ogromne-przerazenie-JULCIA-z-Dobrocina?p=14247364#post14247364"][COLOR=red][I][B]JULCIA z Dobrocina w DT u zuziM[/B][/I][/COLOR][/URL][B][COLOR=#0000ff] [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']Rubin a swoje psy bo jest ich dużo będziecie utrzymywać u siebie w domu czy tam w tym brudnym miejscu?[/QUOTE]
w tej chwili ja tez tam nocuje jak nazywasz w tym brudzie,jestem z nimi caly czas,nie martw sie napewno ich nie zostawie tak jak nie zostawilam psiakow z gmin......... podejrzewam,ze te psiaki z gmin tez nie wyjada do tej daty,bo nikt nie wie ktore sa skad dokladnie,czasem 1 psiak jest z 2-3 gmin...i tu jest dylemat i klotnie miedzy gminami,niestety

Link to comment
Share on other sites

z tarnowskich gór... ? z deszczu pod rynne :( jej :( to nie zostały u Pani Eli ?:(

Ja juz tego troche nie ogarniam, Pani Ela pilnuje sprawy- mam nadzieje.

Rubin, jak sie czuje sunia po zabiegu kregosłupa? odezwe sie dziś w końcu.

Link to comment
Share on other sites

z tarnowskich gór... ? z deszczu pod rynne :( jej :( to nie zostały u Pani Eli ?:(

Ja juz tego troche nie ogarniam, Pani Ela pilnuje sprawy- mam nadzieje.

Rubin, jak sie czuje sunia po zabiegu kregosłupa? odezwe sie dziś w końcu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rubin37']w tej chwili ja tez tam nocuje jak nazywasz w tym brudzie,jestem z nimi caly czas,nie martw sie napewno ich nie zostawie tak jak nie zostawilam psiakow z gmin......... podejrzewam,ze te psiaki z gmin tez nie wyjada do tej daty,bo nikt nie wie ktore sa skad dokladnie,czasem 1 psiak jest z 2-3 gmin...i tu jest dylemat i klotnie miedzy gminami,niestety[/QUOTE]

z 2-3 gmin??? 1 pies ???
czy to oznacza to co mysle?
ze byl odlawiany... a potem znajdowal sie dziwnym trafem na terenie kolejnej gminy i znow kasowano za jego zlapanie pieniadze i potem znow?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rubin37']w tej chwili ja tez tam nocuje jak nazywasz w tym brudzie,jestem z nimi caly czas,nie martw sie napewno ich nie zostawie tak jak nie zostawilam psiakow z gmin......... podejrzewam,ze te psiaki z gmin tez nie wyjada do tej daty,bo nikt nie wie ktore sa skad dokladnie,czasem 1 psiak jest z 2-3 gmin...i tu jest dylemat i klotnie miedzy gminami,niestety[/QUOTE]

z 2-3 gmin??? 1 pies ???
czy to oznacza to co mysle?
ze byl odlawiany... a potem znajdowal sie dziwnym trafem na terenie kolejnej gminy i znow kasowano za jego zlapanie pieniadze i potem znow?

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]rubin37[/COLOR][/B] ..... a czy sa jakies informacje na temat przeszlosci tej suni ( nr 123 ) ???
Sunia jest przerazona i trudno bedzie ja szybko oswoic. Moze latwiej by bylo, gdybym wiedziala, jak zyla wczesniej ... skad sie wziela w tym miejscu i przede wszystkim jak dlugo tam byla .....

[B][FONT=Tahoma][COLOR=#008000]123. Suka, pinczerkowata, mała
na dt u ZUZIM[/COLOR][/FONT][/B]

[IMG]http://images49.fotosik.pl/262/84cf41b53805b0e5med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']a jak dużo jest psiaków na dzisiaj tam , i one wszystkie zostana zabrane przez gminy?[/QUOTE]
jest 86,no i trzy sunie ze szczeniakami,ktore miala zabrac straz dla zwierzat z Walbrzycha,ale jak dotad bez odzewu...jesli chodzi o gminy,to watpie czy sie zdecyduja zabrac,bedzie ciezko ich naklonic do tego zabrala tylko gmina Kudowa i to do innego schroniska aby miec spokoj..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='demi']z tarnowskich gór... ? z deszczu pod rynne :( jej :( to nie zostały u Pani Eli ?:(

Ja juz tego troche nie ogarniam, Pani Ela pilnuje sprawy- mam nadzieje.

Rubin, jak sie czuje sunia po zabiegu kregosłupa? odezwe sie dziś w końcu.[/QUOTE]
Pani Ela nie kontaktuje sie ze mna chybaze z panem S. ze trzy tyg.temu zabrala jednego malego psiaka z Kudowy i od tamtej pory cisza,ale moze ma wiele swoich zajec.Sunia dalej nie chodzi,ale mysle,ze to kwestia czasu dopiero w czwartek zaczela jesc,a dopiero dzis po oleju parafinowym zrobila kupke,martwilismy sie ale ulzylo nam,jestesmy dobrej mysli

Link to comment
Share on other sites

znów nie pojmuję ....jak to jest że skoro facet ma zakaz działalności , a to jego teren , to na jego prywatnym terenie są psy z którymi on nie ma już nic wspólnego , on może przecież od -nie wiem kogo -żądać żeby płacili mu za wynajem....
całkowity galimatjas i tyle spraw niewyjaśnionych
a gminy .....nic?
a nasze , publiczne pieniądze?
co ze szczeniaczkami?

Link to comment
Share on other sites

SDZ z Walbrzycha miala zabrac suki ze szczeniakami gdzies w okolice Czestochowy,to wiem od P.Eli,ale narazie nikt sie ze mna nie skontaktowal.......teren jest prywatny,ale polowa jest moja i w tej chwili praktycznie sa na mojej polowie,wiec nic im nie grozi....teraz pan S.zawozi psy z jednej gminy,ktora chyba dalej z nim wspolpracuje lub z panią hycel do Tarnowskich Gor-gdzie podobno jest tragedia(to jego slowa),ze psy sa po kolana w odchodach i po 20sztuk w kojcu,podobno widzial jak zagryzaly inne psa a nikt palcem nie kiwnąl.W tym miescie sa dwa schroniska to jest podobno prywatne i sa tam tez te psy co pojechaly od nas i z azyla a nalezaly do Kudowy

Link to comment
Share on other sites

Czyli ten facet swoje psy wywozi do tarnowskich gór? i tak mu żal, jakie to mają tam złę warunki, a u nigo były o niebo lepsze tak?
jak tak czytam wątek na bieżąco, to niewiele rozumiem. wiem, że tutaj wiele pisać nie wolno, ale przez takie półsłówka ja nic nie kumam.
co znaczy- psy pojechały od nas


widzicie, że nikt nowy tu nie wchodzi?
jest takie zamieszanie, że nikomu się nbie chce wnikać, o co tutaj chodzi w ogóle.

Czy psy ogłaszać? Bo ja sobie odpuściłąm, skoro dobrych fotek brak, lub jakichkolwiek nawet brak, a psy mają zostać przeniesione. Dom się znajdzie i będzie po polsce latał i psa szukał, jakiego sobie z ogłoszenia wybrał?

niech ktoś jasno naopisze, czy ogłąszać, czy nie, czy czekać do 17 marca

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...