Jump to content
Dogomania

Zdążyć na czas...! Pseudoschronisko, Umieralnia w Dobrocinie! Ponad 40 psów czeka..!


demi

Recommended Posts

Sasinka, nawet psa na oczy nie widzialas na zywo , wiec nie dramatyzuj, ze juz tak strasznie pokochalas.
Suka byla sliczna i chyba o to chodzi.
Czy pudel czy w typie pudla, w kolejce po takiego psa zawsze ustawiaja sie kolejki.
Ja P.Lucyne znam, pomaga naszym psom Schroniskowym, jest osoba wspaniala.
Jesli zgrala sie z Fanta charakterologicznie i ja sobie zostawila to uwazam, ze jest ok.
Nawet lepiej dla malej ze nie musi juz domu zmieniac.
Jak taka dobra jestes to przygarnij ktoregos z tych brzydszych psow.
Watpie.
Jak to jest, ze te starsze dogomanki, typu wlasnie Demi, czy xmartix nie "zakochuja sie" w rasopodobnych, pieknych psach, tylko biora wlasnie te stare i brzydkie?
No coz, zapewne im wszystko jedno i wkrotce odstawia je do najblizszego schronu:eviltong:

ps. jesli Fanta nie jest ladna, to chyba nasza Murzynka, Dropsik czy Spike sa pokrakami nie zaslugujacymi, by po tej ziemi chodzic :cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki Justyna za artykuł
Gminy już dawno wiedziały... ale dobrze że urzędnicy inni działają też, liczą, jeżdżą tam i obserwują i działają przede wszystkim. Powiatowy już miał tam jedną kontrolę... ale niech robi drugą.
Trzeba sprawę jednak doprowadzić do końca...
no i się wziąć za podobną obok co rubin pisała

a przede wszystkim psy nadal są do adopcji!!!! mam nadzieję że dzisiejszy wyjazd dziewczyn tam spowoduje będą dokładniejsze info o niektórych psach i zdjęcia i wtedy pojawią się ogłoszenia :)

Link to comment
Share on other sites

Miałam nic nie pisać, wiem, że to nie jest wątek 1 psa więc postaram się b. krótko.
Agnieszka(Visenna), czy dt też nie mogłoby się zakochać w brzydszym psie takim z którego adopcją bedzie problem:cool3:
takie pytanie nasunęło mi się po Twoich pretensjach do Sasinki...
Sasinka czekała na Fantę, bo powiedziano, że po sterylizacji będzie mogła dać jej dom.
Przez cały czas były sprzeczne informacje o sterylizacji i są dalej.
Nie wiem czy doniesienia np. o ADHD były po to żeby zniechęcić potencjalny przyszły dom?
Wystarczyło napisać, że nie wiadomo czy sunia będzie do adopcji i nie byłoby całej sprawy.

Link to comment
Share on other sites

Energy teraz dopisujesz jakąś zmyśloną historię, nikt nie działał z premedytacją, spokojnie i bez przesady.
Nic już nie będę tu dopisywać o tym. Tak jak pisałam, informacje z pierwszej ręki ma Demi i p. Lucyna, więc skończcie wszyscy pisać tu io tej suni wreszcie!!! a jak są jakieś wątpliwości to podałam numer telefonu, dzwońcie i wyjaśniajcie sobie.

Link to comment
Share on other sites

a ja poproszę o informacji więcej o "mojej" sunieczce nr 12 - malutkiej, rudej

wzięłabym ją już teraz na DT i wysterylizowała (pokryję koszty, bo pewnie nie ma na to środków), a jak wyzdrowieje - ... może domek znajdzie - pytał o nią pan z Rzeszowa...
jeszcze tylko kogoś z Rzeszowa o sprawdzenie domku poprosimy...

Link to comment
Share on other sites

mari fajnie z tą sunieczką :)
xmatrix dzięki za ftki. akurat ktoś szuka psa w typie pona na dogo, to podesłać tam trzeba. ja fot dodawać nie umiem, napisze tylko w tanmyym dziale, że jest taka a taka suka,ale fotki mogę mu mailem wysłać, lub niech ktoś z Was wrzuci tę sunię

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']Marii mogę Ci podesłać na maila więcej zdjęć, ale o info poproś rubin37, Kora u Ciebie to samo, zdjęcia wysłałam, ale info to od rubin37[/QUOTE]

to ja poproszę o fotki, giselka już spoglądała na tę "moją", zapytam jeszcze rubin37,
dobrze byłoby ją zabrać i sterylkę umówić...
ale ja póki co - złożona wirusem jakimś grypowym...

Link to comment
Share on other sites

nie napiszę nic, bo się we mnie gotuje, wkleję tylko "działania" fundacji For Animals : (otrzymane przed chwilą)


ten 1% to chyba na humanitarna eutanazję zbierają?


oto 2 ich maile do osób bezpośrednio zaangażowanych w pomoc psiakom:





(dane osobowe)

[CENTER][CENTER][FONT=Arial]Oświadczenie[/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[FONT=Arial]Niniejszym oświadczam iż jestem wolontariuszem Fundacji For Animals. W drugiej połowie roku 2009 bez wiedzy i zgody zarządu Fundacji uczestniczyłam w interwencji w Szydłowcu skąd zadecydowałam samowolnie aby psy trafiły do Kliniki Małych Zwierząt w Lublinie gdzie zleciłam leczenie a także przetrzymanie psów za co klinika pobiera opłaty. Tak samo zachowałam się w sprawie psów z Dobroczynia gdzie zleciłam leczenie psów i hospitalizację bez wiedzy zarządu Fundacji.[/FONT]
[FONT=Arial]Działałam w dobrej wierze, zgodnie z statutem Fundacji lecz bez zgody Zarządu na zaciąganie zobowiązań. Nie maiłam takiego pełnomocnictwa. [/FONT]
[FONT=Arial]Uzgodniłam iż za zobowiązania powstałe z mojej winy pokryję sama. [/FONT]
[FONT=Arial]Zarząd Fundacji For Animals zgodził się na spłatę zobowiązania pokrytego przeze mnie w miarę możliwości finansowych. [/FONT]
[FONT=Arial]Za moje poczynania bardzo przepraszam przede wszystkim zwierzęta które mogły ucierpieć przez moje poczynanie ale również lekarzy weterynarii i gabinety weterynaryjne oraz Zarząd Fundacji For Animals. [/FONT]
[FONT=Arial]Z poważaniem [/FONT]



> > Witam serdecznie
> > Niniejszym wyrazam zgode na poddanie Eutanazji psa z niewydolnoscia
> > krazenia, ktory męczy sie i humanitarnie nalezy skrócic jego cierpienia.
> > w zwiazku z napływającymi do nas niepokojacymi informacjami jakoby
> > pracownicy?? lub inne osoby z Pana kliniki wypowiadaja sie na temat naszej
> > Fundacji w sposob niepochlebny prosimy o wyjasnianie tej sprawy z nami
> > jako Fundacja a nie anagazowanie w to osob postronnych.
> > prosze równiez o wiązaca informacje ile w tej chwili przebywa u Pana psów
> > i w jakim stanie( ccemy je zabrac by nie narazac sie na dalsze koszty)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...