Jump to content
Dogomania

Hossa dla koszalińskiej HOSSY - MISSION COMPLETED ;-)


kinga

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Dorothy']:-o :-o :-o :???:[/quote]

jawią mi się czarne scenariusze, jeden czarniejszy od drugiego i wszystkie czarniejsze od siersci Hossy :roll:
ale teraz już koniec paniki! czekam na wyniki wizyty u weterynarza...
i dla odmiany idę nakarmić 2 białe psy, może mi się przejaśni :cool1:

Link to comment
Share on other sites

A moze ktos tu uwaza ze jak Hoska w ciazy albo z cieczka to ja za drzwi wystawie??

No to kto tak uwaza, zglaszac sie. :mad: :mad: :mad:

porozmawiamy sobie na osobnosci a tuxman jak znam zycie sie dolozy. Znaczy temu komus, konkretnie, dolozy. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']A moze ktos tu uwaza ze jak Hoska w ciazy albo z cieczka to ja za drzwi wystawie??

No to kto tak uwaza, zglaszac sie. :mad: :mad: :mad:

porozmawiamy sobie na osobnosci a tuxman jak znam zycie sie dolozy. Znaczy komus dolozy. :diabloti:[/quote]

NIE!!! mam wizje 12 małych czarniutkich stworów pod drzwiami w koszyku :grab:

Link to comment
Share on other sites

poza tym wydaje mi sie ze w 30 dniu ciazy bylby juz wyczuwalny brzuszek, a ona jest chuda jak szczapa i brzuch ma plaski jak deska.

Jestem dobrej mysli nie martwcie sie. W przypadku cieczki hmm przezyjemy, i tak juz nic nie mozna zrobic, nawet jesli. No to po co sie martwic?? Przeciez jej nie zostawie. Jakos sobie poradzimy .

Link to comment
Share on other sites

Acha dziewczyny powiedzcie mi co tam jest w boksach na ziemi w tym schronie??? Ostry beton?? Papier scierny???

Ona ma poduszki lap zeszlifowane na gladko, az ja bola. Tak samo pazury i siersc na lapach miedzy poduszkami. Jakby biegala po droniutkim papierze sciernym. Te lapy ja bola!! Ma tak cienka skore na poduchach i tak delikatna,gladka, nie daje sobie dotykac.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

Dorothy, u wlasnej suki to ja ciaze rozpoznawalam od trzeciego dnia, bo bylam przy kryciu i widzialam potem roznice w zachowaniu - ostrozne chodzenie z pelnej lapy, juz po trzech dniach i takie tam rozne. Jak sztywniejsze sutki chocby i apetyt na kiszone ogorki.
Tu moze byc USG dla zdiagnozowania ciazy - ale przydalaby sie informacja, czy ona w schronisku byla z psami, czy z sukami razem i jak dlugo. Byloby lepiej jakby to byl stan zapalny pochwy. Bardzo, bardzo czesty u suk. Latwy do wyleczenia na ogol. A jesli ciaza - to moze zaleznie od zaawansowania - decyzja weta - jeszcze mozna przeprowadzic sterylke. Z usunieciem plodow oczywiscie. W 30 dniu jeszcze brzuch sie nie powieksza.
Zofia

Link to comment
Share on other sites

a propos [B]ŁAP HOSSY:[/B]

ona po prostu przez ponad dwa miesiace nie chodziła WCALE -przecież boks jest malutki ( nawierzchnia betonowa)
U mnie w domu nie miała startych poduszek, ale takie mięciutkie jak u szczeniaka - widocznie te dwa dni chodzenia spowodowały urazy - a ze nie chodziła tak długo, to i tłumaczy, czemu tak delikatnie stawiała łapy -myślę, ze po prostu jest nierozchodzona, i jeszcze starła poduszki:shake: - malutka moja:placz:

Link to comment
Share on other sites

Witojcie!
Śpieszę donieść, że Dorota, Julka, Hossa i Bunia - wyruszyły jakąś godzinkę temu - i w okolicach 23-ciej powinny zawitać do domku tutaj (Szkoplandia)...
Trzymajcie kciuki - ma jakies 800 km do przejechania...

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

no, dziewczynki... trzymajcie się

to już ostatnia prosta, a potem - od jutra - to my będziemy tylko gapić się w monitory, jakie wy cudne za tą granicą;) ;)

(ja sobie dziś Hossę z pobytu w moim domu oglądam w komputerze, i nijak nie mogę pracować... a co otworzę zdjęcia, to ona ładniejsza:loveu: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']
(ja sobie dziś Hossę z pobytu w moim domu oglądam w komputerze, i nijak nie mogę pracować... a co otworzę zdjęcia, to ona ładniejsza:loveu: )[/quote]

Kinga :shake: to ty masz zdjęcia Hossy i jeszcze ich nie pokazałaś :lmaa:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...