Jump to content
Dogomania

Pies dryfowal na krze po Bałtyku.Uratowany:)


Kinia1984

Recommended Posts

kłania się art.77 KW o środkach bezpieczeństwa przy trzymaniu zwierzęcia, więc ci co się zgłoszą teoretycznie mogą dostać mandaty, ale oczywiście nie dostaną, bo służby "nie mają serca". Ale dostaną psa - który nie jest ich ;)

Niestety ten artykuł się kłania codziennie...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, teraz nagle pies ma właściciela no i to nawet trzech!!! Pewnie chcą go tylko odzyskać ze względu na rozgłos, co by się w TV pokazać... Biedna psinka, serce mi się kroi na myśl o tym jak musiał walczyć o życie... Dziękuję Bogu, że go uchronił i życzę mu by już nigdy nie musiał tak cierpieć!!!
Cały czas o nim myślę.... historia mnie przeraziła i za razem wzruszyła.

Link to comment
Share on other sites

Pewnie lada dzien beda znowu mowic o tym w wiadomosciach..moze nawet pokaza tych "nowych" wlascicieli. Dla mnie powinien zostac z marynarzami i kropka. Mysle jednak ze Ci faceci ktorzy go uratowali wiedzac ze juz 3 czy 4 osoby podaja sie za wlasciceli psa , nie sa durniami ktorzy oddadza go w byle jakie rece. Chce tak wierzyc i mam nadzieje ze tak bedzie!A co do wlasciciela to powinien za to zaplacic grzywna.. bo ja dziekuje takiego pilnowania psa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']może napiszemy do nich list? :)[/QUOTE]
To fajny pomysł! Może ktoś ma zdolności pisarskie i napisałby miły list do załogi statku. My jako użytkownicy typowo psiego forum moglibyśmy się pod nim podpisac i podziękowac załodze statku za okazane temu psiakowi dobre serce. To byłaby miła, bezinteresowna inicjatywa :) Załoga pewnie też by się ucieszyła.
Dziś oglądałam wiadomości w których podano, że Baltic zostaje na statku. To będzie dla niego najlepsze wyjście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela i Luna']To fajny pomysł! Może ktoś ma zdolności pisarskie i napisałby miły list do załogi statku. My jako użytkownicy typowo psiego forum moglibyśmy się pod nim podpisac i podziękowac załodze statku za okazane temu psiakowi dobre serce. To byłaby miła, bezinteresowna inicjatywa :) Załoga pewnie też by się ucieszyła.
Dziś oglądałam wiadomości w których podano, że Baltic zostaje na statku. To będzie dla niego najlepsze wyjście.[/QUOTE]

Podłączam się do listu, Ajula super pomysł :) a no i dobrze , ze zostaje z nimi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']kłania się art.77 KW o środkach bezpieczeństwa przy trzymaniu zwierzęcia, więc ci co się zgłoszą teoretycznie mogą dostać mandaty, ale oczywiście nie dostaną, bo służby "nie mają serca". Ale dostaną psa - który nie jest ich ;)

Niestety ten artykuł się kłania codziennie...[/QUOTE]

heheh. dokladnie. heheh "nie mamy serca pobierać mandatów" no nie mamy. Mru dziś znow taka historia. Ale teraz powiedzieli ze nie wystawią mandatu, a za to załozą sprawę...no no..Patrzę na dłoń, czy mi coś wyrasta.

A piesek kochany i wspaniały. Ludzie jak zwykle żałośni.

Link to comment
Share on other sites

widziałam relację z powitanie rzekomej właścicielki; psa całowała przytulała a pies jej się bał. podała znaki szczególne / jakiś pieprzyk:)) ale załoga zbyt przekonana nie była i twierdzili, że pies kobiety nie poznaje. no to kobieta nagle stwierdziła, że to nie jej pies- ludzie są jednak głupi..ale swoje 5 minut w tv miała. żeby tylko psiak został z marynarzami. widać u nich miłość do zwierząt

Link to comment
Share on other sites

ja tego nie widziałam
czym się skończyło? wrocił pies do tej niby włascicielki? :roll:

co do listu z dogomanii to fajnie byłoby żeby taki powstał
nie wiem, kto miałby napisać, może w imieniu nas wszystkich modzi by coś wymodzili ;)
ktoś by ładnie zrobił grafikę, wydrukować i wysłać
dlatego modzi w naszym imieniu, bo naszych osobistych podpisów nie da się przecież zebrać

Link to comment
Share on other sites

już znalazłam
[URL]http://www.tvn24.pl/12690,1640475,,,pies-z-kry-jednak-wcielony-w-poczet-zalogi-baltiki,wiadomosc.html[/URL]

mam nadzieję, że tak już zostanie

nasz przesławny prezydent zainteresował się losem psa i przesłał list dla załogi statku :-o
pies sławny, to on też chce cos ugrać :p
ale te inne biedaki, których nikt nie ratuje nie obchodzą go
nie słyszałam, żeby chociaz jakas organizacja ratująca zwierzęta z potwornych sytuacji i warunków otrzymała "podpisany własnoręcznie list z podziękowaniem za uratowanie zwierzaka"....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']już znalazłam
[URL]http://www.tvn24.pl/12690,1640475,,,pies-z-kry-jednak-wcielony-w-poczet-zalogi-baltiki,wiadomosc.html[/URL]

mam nadzieję, że tak już zostanie

nasz przesławny prezydent zainteresował się losem psa i przesłał list dla załogi statku :-o
pies sławny, to on też chce cos ugrać :p
ale te inne biedaki, których nikt nie ratuje nie obchodzą go
nie słyszałam, żeby chociaż jakas organizacja ratująca zwierzęta z potwornych sytuacji i warunków otrzymała "podpisany własnoręcznie list z podziękowaniem za uratowanie zwierzaka"....[/QUOTE]

E...tam nasz prezydent, choć nie cieszy się za bardzo sympatią, bardzo kocha zwierzęta. Gdy był prezydentem Warszawy, bardzo dbał o schronisko ,,Na Paluchu'', sam ma stamtąd zwierzaka. W Pałacu prezydenckim powołał osobę, która była,, odpowiedzialna za dobrobyt zwierząt.''
Myślę, iż każdy miłośnik psów powinien na niego głosować:eviltong: ja będę na pewno

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta1990']E...tam nasz prezydent, choć nie cieszy się za bardzo sympatią, bardzo kocha zwierzęta. Gdy był prezydentem Warszawy, bardzo dbał o schronisko ,,Na Paluchu'', sam ma stamtąd zwierzaka. W Pałacu prezydenckim powołał osobę, która była,, odpowiedzialna za dobrobyt zwierząt.''
Myślę, iż każdy miłośnik psów powinien na niego głosować:eviltong: ja będę na pewno[/QUOTE]

Nie pisz bzdur . Może kiedyś dbał , ale przestał :

POLITYKA nr 34 , z dnia 22 sierpnia 2009 r.
Strona 7

Zwierze polityczne.
[I]„Prezydent Lech Kaczyński powołał pełnomocnika ds. zwierząt i powierzył tę funkcję Karinie Schwerzler , doświadczonej obrończyni praw zwierząt . Ta inicjatywa została entuzjastycznie przyjęta przez obywateli , czemu dali wyraz w internecie .[/I]
[I]Ale jako pełnomocnik prezydenta wypowiedziała się tylko raz , gdy w Zakopanem koń padł ze zmęczenia . Pani Karina zapowiedziała , że zażąda wyjaśnień . Po tych słowach zabroniono jej publicznego wypowiadania się . Może otworzyć usta tylko za zgodą zwierzchników . Takiej zgody zdobyć jednak nie sposób . [B]Pani Schwerzler , pełnomocnik prezydenta , wypowiadając się zdecydowanie w obronie góralskiego konia , naraziła się w mateczniku PiS .[/B] I to jest zapewne powód , ze zabroniono zabierania jej głosu .”

[/I]To co to jest ? Zwyczajna lanserka ! [I]:angryy:
[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tabaluga1']Nie pisz bzdur . Może kiedyś dbał , ale przestał :

POLITYKA nr 34 , z dnia 22 sierpnia 2009 r.
Strona 7

Zwierze polityczne.
[I]„Prezydent Lech Kaczyński powołał pełnomocnika ds. zwierząt i powierzył tę funkcję Karinie Schwerzler , doświadczonej obrończyni praw zwierząt . Ta inicjatywa została entuzjastycznie przyjęta przez obywateli , czemu dali wyraz w internecie .[/I]
[I]Ale jako pełnomocnik prezydenta wypowiedziała się tylko raz , gdy w Zakopanem koń padł ze zmęczenia . Pani Karina zapowiedziała , że zażąda wyjaśnień . Po tych słowach zabroniono jej publicznego wypowiadania się . Może otworzyć usta tylko za zgodą zwierzchników . Takiej zgody zdobyć jednak nie sposób . [B]Pani Schwerzler , pełnomocnik prezydenta , wypowiadając się zdecydowanie w obronie góralskiego konia , naraziła się w mateczniku PiS .[/B] I to jest zapewne powód , ze zabroniono zabierania jej głosu .”

[/I]To co to jest ? Zwyczajna lanserka ! [I]:angryy:
[/I][/QUOTE]

Dobra nie będziemy się spierać- według mnie i tak więcej zrobił dla zwierząt niż Pan premier lub pan Kwaśniewski, który podpisał pisemko, pozwalające odstrzelać psy i koty biegające za dziką zwierzyną, jeśli nie ma w pobliżu ich właściciela ,
Pan KACZ.chociaż wziął zwierze ze schroniska i za to go cenie . No i tyle :)

Baltik zostaje na statku huuura:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta1990']- według mnie i tak więcej zrobił dla zwierząt niż Pan premier lub pan Kwaśniewski, [/QUOTE]
a według mnie nie zrobił nic
i ta cała Pani pełnomocnik też nic :roll:
wierzę, że kocha zwierzęta, ale niech coś dla nich zrobi KONKRETNEGO
czlowiek na takim stanowisku ma niesamowite możliwości realnego konkretnego pomagania krzywdzonym zwierzętom, wzięcie psiaka ze schroniska to stanowczo za mało
Kwachu też miał dwa psy w pałacu - i co? głosowałabys na niego jakby raz jeszcze chciał być prezydentem?

może poprosmy kogos z dogo (kto ma kilka piesów, w tym co najmniej jednego ze schroniska) żeby zechciał zostac prezydentem - będziemy na niego glosować :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie wzięcie psa ze schronu to już coś:eviltong: gdyby wszyscy tak robili nie byłoby przepełnionych schronisk:)Na kwa bym nie głosowała bo on ma psy kupione nie uratowane:eviltong:

Hehehe Popieram twój pomysł najlepiej jakby prezydentem i wszystkimi tymi politykami zostali wszyscy użytkownicy dogomanii wtedy to by się dopiero zmieniło na lepsze !!! Zero pseudohodowli zero okrucieństwa ! Stworzylibyśmy partie PI(e)S na którą wszyscy by głosowali !:evil_lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta1990']Dla mnie wzięcie psa ze schronu to już coś:eviltong: [/QUOTE]
wzięcie psa ze schronu to nic nadzwyczajnego, większość z nas ma psy ze schronu albo z ulicy :eviltong: niektórzy więcej, niż jednego

jakbysmy zalożyli partię, to by się to zle skończyło - i bez partii szerzy się na dogo skakanie sobie do oczu i warcholstwo ;)

Link to comment
Share on other sites

O Balticu wiedzą już wszyscy :D i dobrze

Własnie dosłuchałam , nie wiem czy ktoś to już napisał, ale jego nowym opiekunem jest inspektor TOZ-u


[URL]http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,7508036,Polski_pies_jest_slawny_na_calym_swiecie.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yuki']O Balticu wiedzą już wszyscy :D i dobrze

Własnie dosłuchałam , nie wiem czy ktoś to już napisał, ale jego nowym opiekunem jest inspektor TOZ-u


[URL]http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,7508036,Polski_pies_jest_slawny_na_calym_swiecie.html[/URL][/QUOTE]

co??? to nie zostaje z załogą statku???:-o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...