Jump to content
Dogomania

Nadia i Natasza pojechały do swojego domu:-)


Goś

Recommended Posts

  • Replies 447
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Słuchajcie, stało się - obie siostry są już bezpieczne w hoteliku!
Ja wciąż jestem oszołomiona tym, jak szybko udało się to wszystko zorganizować.
Zakładałam wątek w sobotę, mamy środę i tytuł już jest nieaktualny.![/QUOTE]

Goś, bo u ciebie to tak zawsze, człowiek jeszcze zastanowić się nad pomoca nie zdąży, a tu już po sprawie ;-)
Tak, ale teraz trzeba pieniądze zbierać .

Link to comment
Share on other sites

Ja także dziekuje wszystkim którzy tak szybko pomogli wyjśc im ze schroniska,nie mogłam sobie darować tego że siedza tam w tym zimnym ciemnym boksie. Ale dzieki wam udało się, suczki są przepięne takie misie polarne, miały szczeście że spotkały na swojej drodze takich dobrych ludzi jak Wy. i teraz prośba kto może jeszcze pomóc finansowo bardzo proismy, każda złotówka może zdziałać cuda, i Natasza i Nadia będa bardzo wdzięczne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Goś, bo u ciebie to tak zawsze, człowiek jeszcze zastanowić się nad pomoca nie zdąży, a tu już po sprawie ;-)
Tak, ale teraz trzeba pieniądze zbierać .[/QUOTE]

No bo jeśli można działać, to po co czekać... Ważne, że lale są już bezpieczne.
Oczywiście, ze zbieraniem kasy będzie teraz ciężej, ale jeśli się postaramy, na pewno się uda.

A propos, lubicie domowej roboty adwokat?:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Słuchajcie, stało się - obie siostry są już bezpieczne w hoteliku!
Ja wciąż jestem oszołomiona tym, jak szybko udało się to wszystko zorganizować.
Zakładałam wątek w sobotę, mamy środę i tytuł już jest nieaktualny.

Chciałabym bardzo podziękować Darkowi i Megii. Bez ich zaangażowania, zaglądania do schronu, rozmawiania z dyrekcją i przywiezienia suń nie udałoby się bez wątpienia tego tak szybko przeprowadzić.

Teraz jest już dobrze! Suńki są bezpieczne. Są śliczne, młode i na pewno znajdziemy im dobre domy.

Tymczasem jednak potrzebują nadal wsparcia finansowego. Prosimy o pomoc pięknym siostrom![/QUOTE]

Powiedz szczerze, że bardziej Darkowi:evil_lol: patrz zdjęcie jak siedzi przy malutkiej po sterylce;)
Wielkopsy to chyba i Twoja i Jego miłość.

Jak wygląda adopcja takich dużych, domy się znajdują czy nie bardzo ? A jeśli to pewnie bardziej do stróżowania tylko?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Powiedz szczerze, że bardziej Darkowi:evil_lol: patrz zdjęcie jak siedzi przy malutkiej po sterylce;)
Wielkopsy to chyba i Twoja i Jego miłość.

Jak wygląda adopcja takich dużych, domy się znajdują czy nie bardzo ? A jeśli to pewnie bardziej do stróżowania tylko?[/QUOTE]
Mysza, one nie są wcale takie duże - są wielkości psa owczarka niemieckiego:) Idealne do domu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Powiedz szczerze, że bardziej Darkowi:evil_lol: patrz zdjęcie jak siedzi przy malutkiej po sterylce;)[/QUOTE]
To prawda, Darek bardzo się zaangażował. Bez jego pomocy nie udałoby się tego wszystkiego przeprowadzić.

[quote name='mysza 1']Wielkopsy to chyba i Twoja i Jego miłość.[/QUOTE]
A jak tu nie kochać takich niedźwiedzi! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dobrze,że piszecie ,że to nick Ninki z Poznania- zupelnie odpowiedzialnej dziewczyny ,ktora wynajmujac pokoj w domku jednorodz.- zbiera psy i kasę na nie - mimo ,iż sąsiedzi wzywają policję i straż miejską ,bo mają dość ujadania gromady psów - no i wlaściciel pozwolil jej na trzymanie tylko jednego psa.
Gdy w minionym roku pisalam Nince i dziwilam się ,że w wynajętym pokoju -planuje dt dla kolejnych kilku psów- to twierdzila ,że ma do dyspozycj ogród i będą tam kojce dla tych psów -no i oburzala się,że nie znam sytuacji dobrze i nie mam racji .Prawda jednak wyszła na jaw-to byla tylko kwestia czasu.Szkoda,że ucierpialy na tym najbardziej same psy.

Link to comment
Share on other sites

To ja tu mam coś mocniejszego na nerwy;-)

Pierwszy bazarek dla Nadji i Nataszy:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/178842-WyA-mienity-domowy-ajerkoniak-i-winogrona-w-rumie-na-siostry-azjatki-do-7-01?p=13996283#post13996283"]
http://www.dogomania.pl/threads/178842-WyA-mienity-domowy-ajerkoniak-i-winogrona-w-rumie-na-siostry-azjatki-do-7-01?p=13996283#post13996283[/URL]

A znajdziecie tam takie coś - wszystko domowej roboty:

[IMG]http://i50.tinypic.com/307rklx.jpg[/IMG]

Zapraszam, proszę o podrzucanie i rozsyłanie! :-)

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie, cos mi przyszlo do glowy. Jak widze po fotkach, to sunie maja ciete uszy. Na pewno nie maja tatuazy lub chipow?
Wiem, ze niedaleko od Legionowa, a dokladnie miedzy Skrzeszewem a Topolina (wlasciwie to juz pierwsze dzialki na Topolinie) jest hodowla azjatow (i nie tylko). Czy zarejestrowana czy nie, tego nie wiem - ale jak czasem ta droga jade na swoja dzialke, to jest tam mnostwo psow w kojcach na dworzu - glownie azjatow wlasnie.
Moze te suki stamtad uciekly? Zgubily sie podczas jakiegos spaceru? Do Legionowa niedaleko... mogly sie blakac po okolicy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nefesza']Sluchajcie, cos mi przyszlo do glowy. Jak widze po fotkach, to sunie maja ciete uszy. Na pewno nie maja tatuazy lub chipow?
Wiem, ze niedaleko od Legionowa, a dokladnie miedzy Skrzeszewem a Topolina (wlasciwie to juz pierwsze dzialki na Topolinie) jest hodowla azjatow (i nie tylko). Czy zarejestrowana czy nie, tego nie wiem - ale jak czasem ta droga jade na swoja dzialke, to jest tam mnostwo psow w kojcach na dworzu - glownie azjatow wlasnie.
Moze te suki stamtad uciekly? Zgubily sie podczas jakiegos spaceru? Do Legionowa niedaleko... mogly sie blakac po okolicy...[/QUOTE]
W hodowli raczej nie sterylizują suk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...