Jump to content
Dogomania

Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM


Kana

Recommended Posts

[quote name='agiza']Magdola a jaką masz grzywkę? Witamy Dejzi w Szczecinie.[/QUOTE]
Dejzi / Lizi to grzywacz chiński hl, czyli nagi, a moja "prywatna" to grzywacz chiński pp, czyli owłosiony, w tłumaczeniu: puszek do pudru ;) I jeden wielki kołtun....:( Są jeszcze hhl, ale to juz inna bajka....

Link to comment
Share on other sites

Magdola, na moim bazarku Andzia kupiła obróżkę. Wpadła na pomysł, żeby przekazać ją dla małej. Z uwagi na to, że pisałaś o dużej wyprawce pomyślałam, że może małej nie trzeba i żeby Andzia wzięła dla innej malizny - masz więc się wypowiedzieć, czy trzeba czy nie i jeśli tak, to poproszę adres do wysyłki na pw :)
A na bazarku u mnie byłaś, to sobie tam ją wyoglądaj na zdjęciu ;) Pikna jest, no :)

Link to comment
Share on other sites

Kana, ty lepiej podlicz wydatki, ile będzie z bazaru szło do ciebie a od Magdoli i tak nr konta i dane potrzebuję... No chyba, że Magodla to już Ds... Namieszałyście laski strasznie, słabo ogarniam, ale ostatnio przymulona jestem...
Andzia, to co z tą obróżką no ?

Link to comment
Share on other sites

Gameto wszystkie pieniądze jakie zostały mi przekazałam magdoli.
Razem z tymi 3 osobami co mi wpłaciły za bazarek już.

Pieniądze teraz wpłacać do magdoli.
Wpłaty bez bazarku. ( Oblicz w takim razie kwotę wylicytowane a nie mi wpłacone )

[SIZE=3][U][B]Wpłaty : [/B][/U][/SIZE]

1. Anusia&Ajlu - 35 zł
2. Anna Kawka - 50 zł
3. Kol. Canis - 50 zł
4. Szuwar - 20 zł
5. Lech Krawiec - 200 zł
6. Malgosia Slonawska - 100 zł
7. Asia - Ciapkowo 5 zł
8. znajomy magdoli - 10 zł
______________________________
[U]Razem : 520 zl.[/U]


[SIZE=3][U][B]Wydatki :[/B][/U][/SIZE]

1. Vet - 30 zl
2. Antybiotyki - 20 zl
3. Vet - 20 zl
4. Jedzenie - 20 zl
5. Vet - 20 zl
6. Transport - 150zl
______________________
[U]Razem : 260 zl[/U]
[B][U]
Stan konta - 260 zl.[/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Dejzi / Lizi to grzywacz chiński hl, czyli nagi, a moja "prywatna" to grzywacz chiński pp, czyli owłosiony, w tłumaczeniu: puszek do pudru ;) I jeden wielki kołtun....:( Są jeszcze hhl, ale to juz inna bajka....[/QUOTE]

My też mamy pp. I cosik wiemy na temat kołtunów, Kenzo wczoraj skończył 9 lat...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Najpierw małą wykąpałam w szampoo, potem w manusanie, następnie odżywka, ręcznik, suszarka i olej palmowy :) A teraz jej się oczy zamykają.... dziewczyny zasypiają przytulone do mojego TZ, który nie może się przekonać do małej.... :D
Zapomniałam dodać, że koooo też bylo w domu ;) W pn porobię fotki i wybiorę się do weta :)

Ja nie wiem czy ona tasiemca nie ma.... non stop piszczy i prowadzi mnie do kuchni :evil_lol: Acha i prawdopodobnie te krostki to kaszaki.... I wągry takie czarne....oooooo zapomniałam zrobić peeling...... jutro zrobimy :)[/QUOTE]

mnie też to wyglądało na fotach na kaszaki no i standardowe wągry ale przecież co ja tam wiem... Magdola olej palmowy tylko na włos nie na gołą skórę bo pozatykasz pory i będzie jeszcze gorzej, kup tą ozonelle i smaruj ją min 2 razy dziennie -ona tez tłusta ale to czynny ozon i na prawdę jest to bardzo dobre, wiem co mówię no i nie zapominaj o peelingach ;) A napisz mi na pw co używasz do swojej pp i jak dbasz o nią(czym czeszesz, jak często czeszesz i kąpiesz) że taki kołtun się robi to ci podpowiem w pielęgnacji żeby tak się nie działo - chyba że nie chcesz. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Czyli grzywka już u nas w Szczecinie? ;)

Mamy szczeniaka po foksterierze, ma 3 miesiące, prawie zamarzła w stodole.
Znacie jakieś cioteczki od szorściaków? [url]http://www.dogomania.pl/threads/177928-Suczka-3-mies-ZAMARZAA-A-W-STODOLE-Gdzie-matka-gdzie-rodzeA-stwo-SzorA-ciak-pilnie-DS?p=13912851#post13912851[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']Czyli grzywka już u nas w Szczecinie? ;)

Mamy szczeniaka po foksterierze, ma 3 miesiące, prawie zamarzła w stodole.
Znacie jakieś cioteczki od szorściaków? [url]http://www.dogomania.pl/threads/177928-Suczka-3-mies-ZAMARZAA-A-W-STODOLE-Gdzie-matka-gdzie-rodzeA-stwo-SzorA-ciak-pilnie-DS?p=13912851#post13912851[/url][/QUOTE]


Od szorściakow jest Rita60 :)

Magdola, co się nie odzywasz? Wszystko ok ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']To nie realne :eviltong:
Dejzi za słabo owłosiona jest.[/QUOTE]

dokładnie - to nawet ja laik w chińczykach widzę, ze ten włos to jest taki "włosek":evil_lol:

[quote name='gameta']
Andzia, to co z tą obróżką no ?[/QUOTE]

no to ślij do mnie w takim razie:) doczepię sobie do obrozy mojego Zgredzia;) albo Mani:diabloti: będzie dyndadełko:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21']mnie też to wyglądało na fotach na kaszaki no i standardowe wągry ale przecież co ja tam wiem... Magdola olej palmowy tylko na włos nie na gołą skórę bo pozatykasz pory i będzie jeszcze gorzej, kup tą ozonelle i smaruj ją min 2 razy dziennie -ona tez tłusta ale to czynny ozon i na prawdę jest to bardzo dobre, wiem co mówię no i nie zapominaj o peelingach ;) A napisz mi na pw co używasz do swojej pp i jak dbasz o nią(czym czeszesz, jak często czeszesz i kąpiesz) że taki kołtun się robi to ci podpowiem w pielęgnacji żeby tak się nie działo - chyba że nie chcesz. Pozdrawiam[/QUOTE]
Ilonko, mój Aniele ! Tyle Ci zawdzięczam.... a Ty jeszcze mi chcesz pomóc .... [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_17_11.gif[/IMG] [/URL]
Ja ją musiałam naoliwić :( I efekt jest, bo ona taka sucha była i są efekty :) dzisiaj nic nie robiłam bo po całym dniu pracy nie mam siły.... Mam zamiar kupic ozonellę, bo mała m ajakis olejek z vulpesa, ale ja nie mam do niego zaufania, bo Kana nim smarowała i skóra baaardzo sucha, poza tym tak jak piszesz pory mogą się pozatykać.... ja się zastanawiam, czy ona nie ma tasiemca, albo stada jakichś robali co ja zżeraja od środka..... bo pochłania ilości większe niż ona, koooo robi jeszcze większe, i chuda taka jest,....... Dostaje gammolen (jakos mam do niego zaufanie ;)), royala dla małych pomieszanego z tym dla yorków.... i animondę (kilka opakowań przyjechało z nią i Puffi z biedronki, ale chyba oddam to do tozu, albo komu innemu, bo "dziadostwa" nie będe jej dawać. Nie chcę nikogo urazić, ale nie mam zaufania do karm niewiadomego pochodzenia..... jutro sie rozpisze bo dzisiaj nie mam juz siły.... Pa....
[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"] [/URL]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Gameta sunia ma piękne szeleczki.
2 że sunia ma nie może chodzić na obroży gdyż ma maluteńką szyjkę.
3 obroża jest za duża ;)[/QUOTE]
obroża jest pewnie za duża, ale szelek to nie wiem czy będzie nosiła.... Bo one chyba niewygodne dla niej są.... Ja jestem zwolenniczka obróżek mięciutkich, np z rogza. Nieważne na jaką szyjkę..... Ja mam obroże (1 do odebrania po Bakusi/Kaji) i szelki po króliku ;), kilka smyczy... więc jeśli coś to przekażcie tą obrożę na inną bidę, której jest barzdziej potrzebna..... Padam już.....Do jutra....

Link to comment
Share on other sites

jeśli obroży u Was dostatek, to może jakąś (może nawet używaną) ktoś chciałby podarować moim mikrusom?

[url]http://www.dogomania.pl/threads/176167-MINI-I-MIDI-szczeniaki-w-typie-mikro-owczarka-pomorskiego-NEW-FOTO[/url]

chciałabym zacząć przyzwyczajać je do noszenia obróżki w domu, a ostatnio jak w okolicznym zoologicznym sprawdzałam to mikro obroża prawie 20zł kosztowała:/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...