Jump to content
Dogomania

Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)


Cudak

Recommended Posts

[quote name='mysza 1']Ja bym sobie darowała ten opis o smyczy. Lepiej pomału ją naucz, będzie bardziej adopcyjna ;)[/QUOTE]

To może lepiej zamiast "nie daje się wyprowadzić...": "Nie dawała się wyprowadzić na smyczy za bramę posesji.." ? Co sugerowałoby, że tylko początkowo bała się wychodzić?

Mam nadzieję, że w międzyczasie się nauczy chodzenia na smyczy, bo faktycznie jest to problem.
Dzisiaj udało jej się dojść aż do chodnika, ale dalej iść nie chciała, strasznie spanikowała i do domu wróciła już na rękach ;) Jeszcze jest przerażona.

[quote name='Igiełka']Cudak dobra robota przynajmniej konkretnie nie ma co pisać o guzku by nie zniechęcić ludzi. Będą mieli zadzwonić to odezwą się i bez tej informacji.;)[/QUOTE]

Tekst napisała Greven i wstawiła na swoją stronę: [url]http://www.proequo.pl/rubrique.php3?id_rubrique=2[/url]
Ja tylko trochę pozmieniałam kolejność ;)

Link to comment
Share on other sites

Co do chodzenia na smyczy to napewno nauczy się jest to jeszcze szczeniak. Kwestia jest przełamania jej strachu. Z drugiej strony nie ma jej się co dziwić psiaki pamiętają długo. Jednak przy spokojnym podejściu do niej zobaczysz że niedługo Hienka się przełamie. i wyjdzie z tobą za bramę. Napewno na początku nie będzie to taki długi spacer jak chodzisz ze swoimi pupilami bo mała dużo przeszła i się boi ale zawsze to już jakiś krok naprzód.;)

Link to comment
Share on other sites

Wg mnie najpierw musi odzyskać pewność siebie. Zawsze jest tak, że nowy pies, po przejściach, boi się w nowym środowisku. Dlatego sunia nie chce wyjść za bramę i nie ma co jej ciągnąć. Często przestraszone psy nawet nie siusiają na spacerach, samce nie znaczą tylko załatwiają się w jednym miejscu.
Ona potrzebuje czasu i będzie super.

Link to comment
Share on other sites

Niestety zauważam okropny zastój adopcyjny.
W sprawie małej Migotki, po ogłoszeniu na 40 portalach, tak naprawdę miałam jeden telefon. A dom znalazła przez dogomanię.
W sprawie Bruna też zero.
Jeśli chodzi o Hienkę, czy Heńkę:evil_lol: podesłałam ją kobiecie, która chciała Migotkę. Ale wiadomo jak ludzie na podmianki reagują.
Tymczasem trzeba brać się za ogloszenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...