Jump to content
Dogomania

MOP ma dom!


Frotka

Recommended Posts

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem co u Pońci i nie będę wiedzieć aż do wtorku. Najprawdpodobniej napiszę dopiero w środę wieczorem.

Malawaszko i Nani ni - jak obcinać dredy? U nasady czy tylko tyle, żeby nie stanowiły dla niej ciężaru, a resztę zostawiać? Nigdy nie obcinałam dredów.

Link to comment
Share on other sites

Ja bym starala sie poobcinac tylko te najgorsze
( ona ma chyba cale platy- tak mi sie wydaje ze zdjec).
Moze nie trzeba az do skory- w tych dredach bedzie mnostwo piachu
i innego paskudztwa, jak beda tylko skrocone to pewnie sie troche tego wysypie a reszte bedzie mozna sukcesywnie wyczesywac.
A jakby sie tak nie dalo ( ona moze miec pod tym niezle odparzenia) to wtedy chyba lepiej elegancko na krociutko ogolic- a ja siostrze przesle kubraczek z polaru, szyty na miare na PONke, z dlugimi nogawkami i szerokim kolnierzykiem i bedzie jej tak samo cieplutko, jak z ta skorupa.;)

Link to comment
Share on other sites

Jako, że jeszcze wczoraj rozprawiałam się z takimi dredkami

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img71.imageshack.us/img71/2739/marley25qf19sb.jpg[/IMG][/URL]

powiem Wam, że najlepeij jednak obiąć jak najkrócej.Raz że można to potem ładnie umyć a dwa, że skóra pod taką skorupą w końcu musi zacząć oddychać - tak poradził wet. U Drenia była to jedna wielka skorupa, więc obcięłam nożyczkami ile się dało, potem do wanny, żeby kudły rozmoczyć(bo były tak zbite, że nie dałam rady wbić czubka nożyczek, żeby zacząć strzyc) i potem znowu cięcie.I taka procedura aż do skutku. No i obowiązkowo kubraczek na spacerkach. Piesek niestety był bardzo zestresowany, ale trzeba było to zrobic dla jego dobra.Dziś już psoci i niczego nie pamięta.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

nani ni dobrze opisała jak ten PONek moze sie zachowywać... my w schronisku tez mielismy PONa Morisa, on rowniez trudno odzyskiwal zaufanie, gdy wychodizlismy na spacer (ee... tzn. on nas wyprowadzał ;) ) to w sumie interesował sie wszystkim poza nami, w kompieli raz by ugryzł... ale w sumie był grzeczny i szalony ;)
Mam nadzieje ze sunia szybko dojdzie do siebie i znajdzie nowy domek ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziś było w jej sprawie 12 telefonów!!! Część osób odpadła, bo np. chcieli ją na łańcuch,albo do pilnowania hurtowni. Po wstępnej weryfikacji zostały cztery rodziny - w Krakowie, w okolicy Krakowa, w Rzeszowie i w okolicy Warszawy. Pani Darowska z rozpędu informowała, że pies może być w ciąży, z racji tego, że pokazałam jej zdjęcie z Maciusiem "w akcji".

Jutro wielki dzień Ponki - łapiemy ją. Wszelkie opisy (lub przyczyny braku opisu) podam niestety dopiero w środę wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

No to trafiło Ci się przysłowiowe "ziarnko" ;) Z innych ogłoszen dzwoniła jedna-dwie osoby i nic z tego nie wychodziło. Dopiero po Twoim ogłoszniu ustawiła się kolejka kandydatów. Jest już z czego wybierać :evil_lol: , chociaż.... serce ciągnie mnie do Siostry Nani ni (gdyby się dało na stałe :oops: )

Link to comment
Share on other sites

I nie dziwię się, Niani Ni widać że dobry domek dałaby psinie:roll:

Jakby się dom nie znalazł już teraz, to będę wystawiać dalej:-) Fajna psina z tej ponki:) A wiem, że sporo osób wchodzi na moje aukcje, bo parę przyjaznych dusz zrobiło mi niemałą reklamę:oops::lol: Więc dom MUSI się znaleźć.

Ja tylko sobie myślę jak ona te mrozy bidulka przeżyła:roll: STrasznie musiała marznąć:placz:

Link to comment
Share on other sites

to ja jestem siostrą nani ni

nanini zaczęła mi się skarżyć, że ma wrażenie, że sobie mnie wymyśliła :roll:, więc niniejszym udowadniam, że istnieję.

Topik śledzę na bieżąco, ale w pracy - więc rzadko mam czas, żeby coś napisać. Aktualnie bardzo niepokoję się o losy Mopa i Frotki, mając koszmarne wyrzuty sumienia, że nic więcej zrobić nie mogę (a samo martwienie się zawsze wydawało mi się jakieś mało efektywne). :shake:
Nie pozostaje nic wiecej niż trzymanie kciuków z całych sił.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...