Jump to content
Dogomania

Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...


agbar

Recommended Posts

[quote name='malawaszka']ehhh to wiem mimo, że nie wiem o jakim wątku mówisz :shake: dlatego nie dałam się wciągnąć do żadnego stowarzyszenia - po pierwsze dlatego, że pomagam tyle ile mogę i nie wytrzymałabym jakby mi ktoś narzucał ile i jak mam pomagać :mad: a po drugie właśnie dlatego, że wcześniej czy później pojawiają się wałki :shake: smutne to...[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
tylko że Waszeczko uświadomiłam sobie też to ....że każda nasza wydana złotówka ...to czysty zysk dla tych instytucji :angryy::angryy::angryy:to My im nabijamy kieszeń wydając często swoje ostatnie grosze :angryy:...i to jest najsmutniejsze że na krzywdzie pasą się urzędasy i sępy :angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[COLOR=DarkRed][B]miałam skopiowana fotkę Dilskiego
tą z zaciśniętymi ustami jakby wody nabrał i nie chciał puścić
[IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/o020.gif[/IMG]


ale po drodze gdzies ją zgubiłam:angryy:

Cze BarowaKobieto

wiosna!!![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

A ja tu chciałam przy wszystkich publicznie, otwarcie i nie skrycie:cool1::cool1::cool1:;)
[SIZE=7][COLOR=Blue]SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ ADZE ZA POMOC FINANSOWĄ, KTÓREJ UDZIELIŁA NA TRANSPORT MAŁEGO[/COLOR][/SIZE] [SIZE=7][COLOR=Blue]"NIETOPERKA"[/COLOR][/SIZE] ;)
[SIZE=6][B][COLOR=Red]JESTEŚ WIELKA[/COLOR][/B][/SIZE]:Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]



nooo i foty u medorowej :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
:roll::roll:Teraz dopiero doczytałam:roll:... jego mać, idę w pizdu buhahahhahaha:evil_lol:

C:hmmmm::turn-l::errrr::errrr:

[url]http://images32.fotosik.pl/157/4fa8b8ba5fb822c5.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medorowa']A ja tu chciałam przy wszystkich publicznie, otwarcie i nie skrycie:cool1::cool1::cool1:;)
[/quote]

na drugi raz sie skryj.....:diabloti:bedzie smiesznej:diabloti:

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: no i co z Tą kaffą :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Arial][COLOR=red]cze Agula :loveu::loveu: [/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Arial][COLOR=red]siakoś tak nas na gadane wczoraj wzionło :roll::oops:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

dobrze ze Was wzionlo...pora zaczac o tym co sie dzieje mowic glosno...wiadomo ze samo gadanie nic nie zmieni ale niech co niektorzy wiedza ze jednak nie maja spolecznego przyzwolenia na robienie ludzi w c.iula:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']a czy mi tez udzielisz pomocy finansowej???:loveu:bo ten tego na zakupy bym sie wybrala:lol:[/quote]

a co??:razz:twoj sponsor sie popsul:razz::diabloti:

[quote name='Medorowa']Dilerkowa Twój chrześniak już jest na miejscu;):loveu::errrr::errrr:[/quote]

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:szkoda ze ci go w komplecie z aparatem nie dali:diabloti::cool1:

[quote name='majoka']hej wielka Ago!!![/quote]

phiiii.....mam tylko 166 cm wzrostu czy to naprawde tak wiele?:evil_lol:

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]opatrunek Ci przyniesłam ...[/B][/COLOR][/FONT]

[IMG]http://sklep.trimed.pl/images/PT%200609n.JPG[/IMG][/quote]

moja ty dobra i kochana siostro milosierdzia:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]A ja poprosze osobne przywitanie :grins:[/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Czeee zwichnięta - tak mi cię szkoda[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-219.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote]

witam cie osobno:loveu:
twoje wspolczucie jest jak balsam na moja biedna noge:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka75']Aj Agnieszko:-(....daj nozke pomasujem:loveu:[/quote]
ja bym tak chetnie pomasowala mojego kundla....kijem po doopalonie...:mad:
to przez niego...zobaczyl po drugiej stronie ulicy swojego wroga ....i tak szarpnal ,pod nogi mi wlazl ze zaliczylam glebe a jak chcialam wstac to nozka powiedziala-lezec!!dobrze ze B.jechal do pracy troche pozniej dzis to mnie doholowal autem do chalupy....bo bym tak siedziala na tym krawezniku do wieczora....
zrobilam se oklada i siedze...a ta sierota ma dzis spacery z glowy....niech leje w ogrodku...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']ja bym tak chetnie pomasowala mojego kundla....kijem po doopalonie...:mad:
to przez niego...zobaczyl po drugiej stronie ulicy swojego wroga ....i tak szarpnal ,pod nogi mi wlazl ze zaliczylam glebe a jak chcialam wstac to nozka powiedziala-lezec!!dobrze ze B.jechal do pracy troche pozniej dzis to mnie doholowal autem do chalupy....bo bym tak siedziala na tym krawezniku do wieczora....
zrobilam se oklada i siedze...a ta sierota ma dzis spacery z glowy....niech leje w ogrodku...:diabloti:[/quote]
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Nooooo kochana to trzeba byc czujnym na spacerach a nie myslec o niebieskich migdałach tylko czujnie się rozgladac czy w poblizu nie ma wroga....i patrzac pod nogi :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']na drugi raz sie skryj.....:diabloti:bedzie smiesznej:diabloti:



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:szkoda ze ci go w komplecie z aparatem nie dali:diabloti::cool1:



[/quote]
Kuku:diabloti::diabloti:






A no szkoda;)



Cze chciałam Ci powiedzieć:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]przeszukałam cały necik by takom ładnom opatrunke znaleść :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
ach:loveu:twoje poswiecenie mnie rozczulilo:placz:
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nooooo kochana to trzeba byc czujnym na spacerach a nie myslec o niebieskich migdałach tylko czujnie się rozgladac czy w poblizu nie ma wroga....i patrzac pod nogi :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

ty nie badz taka madra:diabloti:nie myslalam o migdalach bo nie lubie,se szlam spokojnie a wrog zza roga budynku po drugiej stronie ulicy wylazl...:cool1:

[quote name='Medorowa']Kuku:diabloti::diabloti:






A no szkoda;)



Cze chciałam Ci powiedzieć:cool1:[/quote]

cze ci odpowiadam:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...