Jump to content
Dogomania

Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...


Recommended Posts

Posted

Witam serdecznie wszystkich wielbicieli psiaków róznych:)
Chcielismy sie przedstawić , my to znaczy ja Agnieszka i mój łobuziak Dealer.
Dealer jest bokserem , niestety bez papierów. Piszę niestety bo już wiele razy mówiono i pisano na ten temat i w pełni sie zgadzam z tymi , którzy twierdzą że kupowanie takich psiaków napycha kieszenie pseudohodowcom...Ja akurat trafiłam na kogoś kto jeszcze teraz interesuje sie tym co dzieje się z psem, kto doradzał jaką karmic karmą, kto potrafił odmówic ludziom którzy mu sie nie podobali, wydania pieska. To że Dili nie ma papierów nie znaczy że jest gorszy...dla mnie jest najwspanialszy,najmądrzejszy,najpiękniejszy i kocham go przeokropnie:)
Dealer wczoraj skończył 9 miesięcy. Jest psem podróznikiem - bardzo lubi jeździc samochodem:) a jeździ często bo pomieszkujemy raz w Polsce raz za granicą. Kiedy jestem w Polsce tuż za płotem mieszka moja przyjaciółka ,u której zadomowił sie brat Dealera Szafir:) tak więc jest wesoło:) Oto kilka fotek mojego cudaka:)

tutaj ma 5 tygodni, jeszcze nie wiedział że bedzie mój i że zostanie dilerem::



a tu nieco starszy bo juz około 10 tygodni



a tutaj z braciszkiem:)



jeszcze raz z braciszkiem:)



dla odmiany z panią:) ...czy oni naprawde mieścili mi sie pod pachą???



to na początek:)

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted

Tak, przyszła zima...trezba było pieskowi pokazać jak wyglada śnieg i co sie z nim robi...:)

w lesie



bliskie spotkania ...ze śniegiem:)



gonitwa



znowu w lesie

Posted

tak bardzo jestem malutki i lubie byc blisko, bardzo blisko mojej pani









Uwielbiam kiedy Dealerek wspina mi sie na kolana ...waży tylko 26 kg...:)

Posted

Witamy kolejnego boksereczka i bokseromaniaka w galerii :multi: :multi: :multi: fajnei sie boksio nazywa :evil_lol: Dealer suuuuuperasny :multi: :multi:





Ja tez nei popieram kupowania piesków bez rodowodu, chociaż sama mam takiego w domu którego kocham ponad zycie i nie zamienilabym na zadnego innego ;) ale wiem ze juz nie popelnie tego bledu i nastepny pies bedzie z rodowodem albo przygarniety.

Posted

dealer napisał(a):
ciag dalszy nastąpi...może:)

pozdrawiamy
Aga&Dealer

zaraz, zaraz jakie może? :mad: MUSI nastapić a nie może :razz:

Posted

dzieki za wizytę - pierwszą zresztą:).

zgadzam sie z toba ja tez nie popełnie juz tego błedu ale mojego Dilusia nie zamieniłabym na zadnego innego:)

Posted

dealer napisał(a):
dzieki za wizytę - pierwszą zresztą:).

zgadzam sie z toba ja tez nie popełnie juz tego błedu ale mojego Dilusia nie zamieniłabym na zadnego innego:)

No i super :loveu:
Pozdrawiam i ściskam Dealer'ka :calus:

Posted

Piękny kawaler :cool3:
Widzę, że podobnie jak moje panny uwielbia pozycję " na kolankach":lol:
Boksiom się chyba wydaje, że sa yorkami i wszędzie sie zmieszczą:lol: :loveu:

Posted

Siostra napisał(a):
Piękny kawaler :cool3:
Widzę, że podobnie jak moje panny uwielbia pozycję " na kolankach":lol:
Boksiom się chyba wydaje, że sa yorkami i wszędzie sie zmieszczą:lol: :loveu:


Dokładnie tak, a najbardziej sie wpycha na kolanka wtedy kiedy jest zmęczony:) JUż wiem że to sygnał, w przypadku gdy jesteśmy np. u znajomych: chodźmy do domuuuuuuu ja chcę spaaaaać:)

Posted

PiotrekJ napisał(a):
No wreszcie galeryjka :multi: :multi: :multi: ...
Przemytnik :evil_lol: śliczniasty :cool3: ...


No zdobyłam sie na odwagę:) Przemytnik :evil_lol: nie ma za duzo zdjęć bo wirus zjadł..:placz: ..ale postaram sie nadrobić:)

Posted

Cimi napisał(a):
A ja się tak zastanawiam skąd się wzięło imię Dealer :cool3: :evil_lol:?


Tak do kompletu bo mam kota ,który nazywa sie Mafia:)
A poza tym lubie ogladac mine celników na granicy kiedy ogladaja jego paszport:)

Posted

[quote name='mrowka']
jak slodkoo leza :iloveyou: :loveu: Kochane fafulki :multi:

Dealer terz jesteście w Katowicach? :hmmmm:

Tak, teraz jesteśmy tu mam nadzieję że jeszcze przynajmniej miesiąc a moze i dłuzej:)

Posted

Jak juz mustang poszaleje to potem odpoczywa:) tutaj po gonitwach z bratem uciekł do drugiego pokoju i leżał i leżał....









a jak sobie poleży to je i je i je i nie tyje :) ja tez bym tak chciała:)))



Aga&Dealer

Posted

[quote name='dealer']Tak, teraz jesteśmy tu mam nadzieję że jeszcze przynajmniej miesiąc a moze i dłuzej:)
Noo to może załapiecie się na spacerek?? Bo jak dobrze pojdzie to z dogomaniakami w Katowicach (?) sie spotkamy z fafulkami :multi:


A gdzie ten fafulek ma poduszke ? :mad: :evil_lol: :evil_lol:

:loveu:

Posted

Fafelek ma poduszki:) ale to akurat jest u mojej przyjaciółki w domu :) u nas ma poduchy na każdym pietrze w domu bo jak każdy bokser musi byc tam gdzie ludzie:)


kiedy i gdzie to spotkanie?????????

Posted

Jak będę coś wiedzieć dokładniej to napewno dam znać! Prawdopodobnie w którąś sobote ;)

I czekamy na dzisiejsze fotki Dealerka :razz:

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...