Jump to content
Dogomania

Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...


agbar

Recommended Posts

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='agbar']nie stydaj.....:loveu:a serniczka bez bakaliuf mi tez zapodasz:loveu::loveu:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]ino przyjedź :loveu::loveu::loveu:a nie zaś bede jak :roll::roll:mrozić to ciacho [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

moja nozia sie ma dobrze..troche w nocy stwierdzila ze nie bedzie spac i postanowila dawac sygnaly bolowe co jakis czas:cool1:
Dzis poczlapalam nawet po sklepie...kupilam posciel, zaslony,obrazy....do nowego domku.W poniedzialem przyjezdza tesciowa i szwagier i wiecie co?? normalnie sie ciesze:evil_lol:wykorzystam ich do przeprowadzki:evil_lol:nie beda sie nudzic:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']moja nozia sie ma dobrze..troche w nocy stwierdzila ze nie bedzie spac i postanowila dawac sygnaly bolowe co jakis czas:cool1:
Dzis poczlapalam nawet po sklepie...kupilam posciel, zaslony,obrazy....do nowego domku.W poniedzialem przyjezdza tesciowa i szwagier i wiecie co?? normalnie sie ciesze:evil_lol:wykorzystam ich do przeprowadzki:evil_lol:nie beda sie nudzic:p[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
o ale mnie wyprzedziłaś ....między busującym dogo :grins:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]....:razz:...................................................................i jak .......[IMG]http://yelims3.free.fr/Hopital/Hopital06.gif[/IMG]...żyjesz .....:grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[quote name='Alicja']
[B][FONT=Arial][COLOR=red]o ale mnie wyprzedziłaś ....między busującym dogo :grins:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:bardzo cie wyprzedzilam nawet....o jakies hmmm dwie godziny buhahahha..znowu dogo przyspiesza :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:bardzo cie wyprzedzilam nawet....o jakies hmmm dwie godziny buhahahha..znowu dogo przyspiesza :evil_lol:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: noooo...cholera nieplanowanie się zestarzalam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:...

cieszkam żeś zdrowsiejsza :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: noooo...cholera nieplanowanie się zestarzalam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:...[/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Arial][COLOR=red]cieszkam żeś zdrowsiejsza :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]


ja tez wlasnie poczulam jak mi sie zmarchy poglebiaja i tak mnie to zastanowilo....ale juz zagadka sie wyjasnila :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']ja tez wlasnie poczulam jak mi sie zmarchy poglebiaja i tak mnie to zastanowilo....ale juz zagadka sie wyjasnila :diabloti:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ....a może się nad nami Admin zlituje i odda skradziony czas :hmmmm: ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...