Jump to content
Dogomania

Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...


agbar

Recommended Posts

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

potem...potem sprobuje zrozumiec o czym wy tu piszecie:roll:
na razie z powodu iz wiosna zatrzymala sie w rozwoju ogarnelo mnie zmeczenie ,zniechecenie i jakis brak sil witalnych.Wyczuwam ze znowu zamieszkal ze mna niechciej, nie wiem gdzie sie skryl ale patrzy na mnie i prawie slysze ten szatanski chichocik....Saczy cichaczem do uszka nieprzyzwoite propozycje...mowi do mnie zeby NIC ale to NIC nie robic,ze lozeczko takie wygodne a kawka taka smaczna,ksiazeczka samotna na szafce nocnej lezy....strasznie kusi ten niechciej....Ale bede twarda,bede walczyc....a na razie prosze mnie odrobaczyc i zahibernowac.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Saczy cichaczem do uszka nieprzyzwoite propozycje...mowi do mnie zeby NIC ale to NIC nie robic,ze lozeczko takie wygodne a kawka taka smaczna,ksiazeczka samotna na szafce nocnej lezy....strasznie kusi ten niechciej....Ale bede twarda,bede walczyc....a na razie prosze mnie odrobaczyc i zahibernowac.[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Walcz- Aga- Walcz[IMG]http://anna.katowice.w.interia.pl/gg/na%20szpady.gif[/IMG]dziabnij gada!:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]i nie spociłaś się [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-427.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote]
buhahahaha:evil_lol: mialam cos wiecej napisac ale zadzwonil osobisty maz moj i sie zagapilam:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

uprzejmie informujemy ze z przyczyn niezaleznych od operatora nastapil krytyczny blad systemu.....prawdopodobnie glownym winowajca byl niechciej.Niechciej jest wirusem rozprzestrzeniajacym sie kazda mozliwa droga,wyrzadza czasowe ale dosc powazne uszkodzenia -UWAGA- takze w zyciu rodzinnym.W razie gdyby osoba o nicku Agbar nie pojawila sie w ciagu najblizszych godzin prosze wezwac policje, brygade antyterrorystyczna,straz pozarna oraz lesna.Pierwsze pytanie jakie powinna zadac ekipa sledcza skierowac prosze do TZta wyzej wymienionej.Prosze dowiedziec sie czy NAPRAWDE to ze zona posolila mu kawe bylo powodem do wrzaskow z rana i zakopania jej zwlok w nieznanym miejscu????????

Link to comment
Share on other sites

[B][I][COLOR=blue]:grin::grin::grin:[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=blue]Solenie cafy jest przecież teraz trendy[/COLOR][/I][/B]

[B][I][COLOR=#0000ff]Jak jest zły to mu puść to :diabloti:[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#0000ff][URL]http://pl.youtube.com/watch?v=Ej4HnCgapFU[/URL] :evil_lol:[/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']uprzejmie informujemy ze z przyczyn niezaleznych od operatora nastapil krytyczny blad systemu.....prawdopodobnie glownym winowajca byl niechciej.Niechciej jest wirusem rozprzestrzeniajacym sie kazda mozliwa droga,wyrzadza czasowe ale dosc powazne uszkodzenia -UWAGA- takze w zyciu rodzinnym.W razie gdyby osoba o nicku Agbar nie pojawila sie w ciagu najblizszych godzin prosze wezwac policje, brygade antyterrorystyczna,straz pozarna oraz lesna.Pierwsze pytanie jakie powinna zadac ekipa sledcza skierowac prosze do TZta wyzej wymienionej.Prosze dowiedziec sie czy NAPRAWDE to ze zona posolila mu kawe bylo powodem do wrzaskow z rana i zakopania jej zwlok w nieznanym miejscu????????[/quote]

:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]
Witaj Ago zakopana w niznanym miejscu ;)[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]dzien dobry...[/B]
[B]zawitałam i do was poiekni i wspaniali...[/B]
[B]Foty nadrobilam...i oczywiscie piekne...a kolega Dealer jak zawsze postawny......[/B]

[B]z tym wirusem to uwazaj bo to sie zima chyba bardziej panoszy niz wiosna i latem:diabloti:[/B]

[B]a i milego dnia zycze bez wirusów.....głupot i nie mozna myslec za duzo....:loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']uprzejmie informujemy ze z przyczyn niezaleznych od operatora nastapil krytyczny blad systemu.....prawdopodobnie glownym winowajca byl niechciej.Niechciej jest wirusem rozprzestrzeniajacym sie kazda mozliwa droga,wyrzadza czasowe ale dosc powazne uszkodzenia -UWAGA- takze w zyciu rodzinnym.W razie gdyby osoba o nicku Agbar nie pojawila sie w ciagu najblizszych godzin prosze wezwac policje, brygade antyterrorystyczna,straz pozarna oraz lesna.Pierwsze pytanie jakie powinna zadac ekipa sledcza skierowac prosze do TZta wyzej wymienionej.Prosze dowiedziec sie czy NAPRAWDE to ze zona posolila mu kawe bylo powodem do wrzaskow z rana i zakopania jej zwlok w nieznanym miejscu????????[/quote]
:grin: buahahahahahah

a to nie zupa była za słona?:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']oznajmiam iz sie wykopalam:roll:zaraz przyjedzie Beeeeeeeeeeee:diabloti: i tak sobie mysle czy moze ,zeby zredukowac jego doznania z rana nie pocukrowac zupy:hmmmm:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
a jaka zupa :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz: z tamtej kaszki :roll:......[/B][/COLOR][/FONT]


[RIGHT][FONT=Arial][COLOR=red][B]możesz posłodzić :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/RIGHT]
[/quote]

nieee,nie z tamtej i tej:diabloti:


poslodze:roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...