Jump to content
Dogomania

Staszek z dworca w końcu dotarł na stację DOM STAŁY!!! Dziękuję wszystkim !!!


obraczus87

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='punk']50 zł deklaracji stałej.
Mam nadzieję, że Staszek szybko znajdzie prawdziwy dom. Czy nr konta aktualny?[/QUOTE]

i następne dyszki do przodu. Tym razem 50.

Wedługo moich obliczen jest juz:
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]STAŁE:
[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]- Randa - 100zł
- czerda - 20 zl
- Plicha - 25 zł
- Aga-33-76 - 10 zł
- malibo57 - 50zł (kwiecień)
- ladyiga - 30zł
- Vasco - 20 zł
- Majki1510 - 10 zł
- Dora - 10 zł
- Anja 2201 -10zł
-Bjuta -5zł
- Punk -50zł.

JENDORAZOWE:
- Poker - 20 zł
- NiJaSe -5zł

[U]330zł i 25 jednorazowe [/U]:) ;)
[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='punk']Czy mam wpłacać na to konto, co poprzednio? Pierwszą wpłatę będę mógł zrobić dopiero 8 kwietnia. W tej chwili jestem pusty jak bęben Rolling Stones'ów...[/QUOTE]
Ja podobnie z tym bębnem :oops: i proszę o nr konta do wpłat. Byłam na I stronie, ale tam i ma.

Link to comment
Share on other sites

Mnie wychodzi tak :)

[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]STAŁE:
[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]- Randa - 100zł[/B]
[B]- czerda - 20 zl[/B]
[B]- Plicha - 25 zł[/B]
[B]- Aga-33-76 - 10 zł[/B]
[B]- malibo57 - 50zł (kwiecień)[/B]
[B]- ladyiga - 30zł[/B]
[B]- Vasco - 20 zł[/B]
[B]- Bjuta - 5 zł[/B]
[B]- Majki1510 - 10 zł[/B]
[B]- Dora - 10 zł[/B]
[B]- Anja2201 - 10 zł[/B]
[B]- Elik - 20 zł[/B]
[B]- PUNK - 50zł[/B]

[B]RAZEM: 360zł[/B]

[B]JENDORAZOWE: [/B]
[B]- Poker - 20 zł[/B]
[B]- NiJaSe - 5 zł[/B]

[B]RAZEM: 25zł[/B]

[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Witam.Ile jeszcze Staszkowi brakuje?Wprawdzie dałam Jego 20 zł gdzie indziej ale....zobaczymy.Przynajmniej jednorazowo w kwietniu i jak rozumiem na Nikusiowe konto.Konto mam, więc ok.Trzymaj się obraczusiu Nasz Kochany.Zdarzają się adopcje- niewypały.To chyba margines, ale są.Czytałam i dla mnie Hania to totalnie nieodpowiedzialna osoba.Też mam agresorkę i mogłabym książkę na ten temat napisać hihihi.Mnie pogryzła 3 razy i to dotkliwie.Teraz jakoś z nią sobie radzę,jest mi Jej żal, ma ok 14 lat i już odchodzi.Jednak jest u mnie 2,5 roku i nie pozbyłam się "kłopotu" Też mam inne zwierzęta jeszcze w domku, a dało się to poukładać tak, by inne Muszce nie wchodziły w drogę.Muszce zostało mało czasu i na swojej wredocie nic nie straciła...o dziwo....liczyłam, ze zbliżę się do niej wtedy i znowu nic z tego.Trudno.Zostanie mi dziadzio Lejek, a w maju przyjedzie do mnie śleputek Edzio i babcia Majeczka.Po Muszce może zapłaczę a może i nie.Na razie tego nie wiem...szkoda mi jej.Tyle.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']obraczus ... jak ty to robisz kobieto... zdradz mi ta tajemnice ... w ciagu 2 dni udalo ci sie zebrać calutką kwotę w deklaracjach .... u mnie od stycznia brakuje 200 zł :placz:
Za Stanisława trzymam kciuki mocno ....[/QUOTE]
Charyzma!!! i jeszcze coś, co zaufaniem się zwie.Nie zawiodła nigdy, jak prosi się na Kunedlkowej Skarbonce o pomoc.Serce ma.Głupie zdjęcia, żeby wstawić...też ma czas i ochotę.Mówię tylko sama za siebie.Tak było i jest i za to cenię obraczusia.Ode mnie duży Buziak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Charyzma!!! i jeszcze coś, co zaufaniem się zwie.Nie zawiodła nigdy, jak prosi się na Kunedlkowej Skarbonce o pomoc.Serce ma.Głupie zdjęcia, żeby wstawić...też ma czas i ochotę.Mówię tylko sama za siebie.Tak było i jest i za to cenię obraczusia.Ode mnie duży Buziak.[/QUOTE]

Dzieki Cioteczko!!! :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

bardzo szybko a może stąd niedokładnie przeczytalam posty o Staszku.Spieszyłam sie po zapytaniu NIKUSA z jakaś pomocą. Bardzo to wszystko smutne. Wiem z doświadczenia że łagodny pies robi się agresywny z powodu bólu, na który nie umie sie niestety poskarżyć. trzeba go natychmiast przebadać i wyleczyć ten felerek więc szybko wróci do normy. Mam parę propozycji hotelików, w tym jeden przy klinice dobrego weta z opieką na okrągło, a liczonymi tylko lekami. Muszę wiedzieć czy pytać i wstępnie rezerwować w jednym z naszych psich rajów,MIELEC, Krosno, Lwówek lub u tego weta. Ile Staś może ważyć bo ze zdjęcia nie jestem w stanie określić czy jest duży czy mały. No i gdzie jest w tej chwili. koszty w granicach 300 z wyżywieniem, lub 300 plus karma, Mam kilka dobrych opcji do sprawdzenia. mam zarezerwowane miejsce u Astaroth w HALINOWIE k/Warszawy, coś w okolicach Wieliczki, i kilka innych. jest też opcja hoteliku domowego, nowego .

Link to comment
Share on other sites

Pani Teresko,

Staszek waży 25kg. Nie akceptuje innych psów, więc w kojcu/boksie/pokoju musi być sam. Jutro będzie miał szczepienie p.wirusom oraz badanie krwi. Staszek musi trafić gdzieś, gdzie najpierw Go wyleczą, a potem popracuję troszkę z Nim nad Jego zachowaniem. Być może wcale agresywny nie jest. U Hani od początku bolała Go łapa, więc najpewniej to wina tej bolącej łapy.

Pani Teresko psiak przebywa w Krakowie.

Deklaracji stałych jest na kwotę 360zł.

Mamy zajete miejsce w Hotelu ale Tylko na miesiac, więc wole tego uniknac. Chciałabym, aby Stasek trafi gdzieś, gdzie będzie mógł przebywać do czasu znalezienia nowego domku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...