Jump to content
Dogomania

Staszek z dworca w końcu dotarł na stację DOM STAŁY!!! Dziękuję wszystkim !!!


obraczus87

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Buziaki dla Staszka.
Vasco, Kinia, jak psiaki wasze sie czuja? Ja w niedziele wyciagnełam jednej opitego kleszcza i sunia jest na obserwacji :( Ja stosuję Advantix (zakraplacz), w zeszłym roku działał dobrze, w tym się zagapiłam i dopiero wczoraj zakropliłam :(

Link to comment
Share on other sites

moj kiepsko...jesli leki i kroplowki nie zadzialaja to przetoczymy krew...moj psiak do tego wszystkiego nie ma sledziony..dwa lata temu zostala usunieta z nowotworem...wiec sprawa wyglada kiepsko bo sledziona filtruje zakazona krew..o 17 bede miala wyniki krwi...ale jestem pewna ze to rzut ostatnio przebytej babeszji...
Plicha trzymam kciuki zeby sunia trafila na niezarazonego kleszcza...
Staszku pieknosci wybacz ciotkom te offy...masz buziaka od ciotki i sie nie gniewaj:buzi:

Link to comment
Share on other sites

a u nas latem jest tyle kleszczy ze psy jak zwracają z łąki to maja obowiązkowe wyczesywanei a i tak jakaś franca sie przyczepi.Jak do tej pory zaden płyn ani spray ani obroża antykleszczowa, a nawet wszystkie 3 naraz nie uchronily przed tym paskudztwem.
Moż e wtym roku tego będzie mniej?

Vasco dobrze ze mowisz o objawach bo lepiej byc czujnym.

Link to comment
Share on other sites

o kleszczach jest caly wątek - [URL]http://www.dogomania.pl/threads/105349-Alarm-Kleszcze/page81[/URL]

Przy babeszjozie tpodaje się[B] Imizol[/B] - tutaj stona o chorobie -objawach, przebiegu i leczeniu -
[URL]http://www.vetmozga.com/artykuly/chorobyodkleszczowe.php[/URL]

ja na kleszcze stosuje Fiprex - dodatkowo od dzis ukręcę spray na bazie oleju z miodli indyjskiej ( pisalam o nim w watku) i przed spacerem bede rozpylac nad psami.

Psiakom zycze zdrowia!!!!!

Link to comment
Share on other sites

no to ostatni moj off...tu tyle ciotek a u moich chlopakow malutko...deklaracji wciaz brakuje...prosze ...prosimy chociaz o wplaty jednorazowe...Jarek i Leszek nie moga wrocic na ulice...Do tego nie ma kasy na diagnostyke Jarka...:(
[url]http://www.dogomania.pl/threads/174152-Rzuca-w-nas-cegA-ami-Brak-nadzieji-brak-pomyslow-Brakuje-230-zA-deklaracji[/url]
Staszku wybacz jeszcze raz...

Link to comment
Share on other sites

Też mam nadzieję, że koniec offów z mojej strony będzie - Vasco jakby się nieco ustabilizował, śpi spokojnie, był na siku, wieczorem kolejna kroplówka. Od jutra na szczęście mogę z nim być, bo dostałam urlop.

Staszku, a Ciebie miziam i trzymam kciuki za szybką przeprowadzkę do hoteliku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']A ja naiwnie wierzyłam, że ostra i długa zima wybije te paskudy.[/QUOTE]
Elmirka, długa i mroźna zima sprzyja wirusom, a kleszczom nie robi żadnej krzywdy. Budzą się przy każdym ociepleniu, a nawet w czasie mrozów, jak słonko przyświeci.
Obecnie lekarze zalecają ochronę psów przez okrągły rok, bo słynne są już styczniowe "fale" zachorowań na babeszjozę po spacerkach w słoneczne weekendy.

Link to comment
Share on other sites

Staszek jak sie okazało wczoraj - szok - nie miał szczepienia na wściekliznę...... wychodzi na to, że Agata nas oszukała.. chmm przyzwyczaiłam się.

Wczoraj Staszek został zaszczepiony na wścieklizne. Wirusy zrobimy już w Hotelu.

Dzisiaj ustalamy transport. Staszek ma miejsce w Obornikach. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...