Jump to content
Dogomania

MILKA - szczenię - piękne i urocze MA DOM


Figafiga

Recommended Posts

  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiecie,ja bym chętnie ją wzięła i nie tylko ją,ale problem polega na warunkach lokalowych,co prawda podwórko duże,ale nie ogrodzone,mam Majcie ze schronu i topielec już na stałe osiadł u nas,teraz kot jeszcze pocharatany,chyba ktoś chciał go zabić.mam jedno pomieszczenie a w tym jednym lokum dwoje dzieci,trzecie w drodze i już wspomniane dwa psiorki i kiciorek.Mój TZ ma role i uczy psiaki,żeby nie uciekały na ulice,ale i tak trzeba je pilnować.Co do wspomnianego podwórka,jest duże,ale ja bym nie mogła zasnąć w domu,wiedząc,że mój pies śpi na zewnątrz.Tak że oto moje warunki

Link to comment
Share on other sites

:-(Wiecie,ja bym chętnie ją wzięła i nie tylko ją,ale problem polega na warunkach lokalowych,co prawda podwórko duże,ale nie ogrodzone,mam Majcie ze schronu i topielec już na stałe osiadł u nas,teraz kot jeszcze pocharatany,chyba ktoś chciał go zabić.mam jedno pomieszczenie a w tym jednym lokum dwoje dzieci,trzecie w drodze i już wspomniane dwa psiorki i kiciorek.Mój TZ ma role i uczy psiaki,żeby nie uciekały na ulice,ale i tak trzeba je pilnować.Co do wspomnianego podwórka,jest duże,ale ja bym nie mogła zasnąć w domu,wiedząc,że mój pies śpi na zewnątrz.Tak że oto moje warunki:-(

Link to comment
Share on other sites

to 6 tydzień ciąży,w dodatku lekarz mi powiedział,że mam pozbyć się kota z domu,bo to niebezpieczne-NIGDY TEGO NIE ZROBIE!!!Z podwórkiem u nas to jest taki problem,że my mieszkamy w budynku wielorodzinnym,więc i to podwórko należy do wielu rodzin i ja nie mogę sobie zagrodzić podwórko.Szkoda mi tej Milci,ogłaszam ją u siebie,ale też bez odzewu.Zawsze mi też jest ciężko,kiedy nie moge znależć dla psiny domu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...