Jump to content
Dogomania

Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)


mru

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mój mars nie ogarnia kudłów mojej Luny :shake: kolezanka tnie nią swoje niufy i idzie jak w masło, ale jak są filce czy moja Luna to juz słabo jest - i grzeje się bardzo ostrze - ale tak jak mówię, duzo ludzi sobie ją chwali i nie wiem czy to ja nie miałam pecha... chociaż oddawałam już ją do serwisu i podobno jest ok... ale ja nie jestem zadowolona - zwłaszcza że często mam do cięcia zakudlone psy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']mój mars nie ogarnia kudłów mojej Luny :shake: kolezanka tnie nią swoje niufy i idzie jak w masło, ale jak są filce czy moja Luna to juz słabo jest - i grzeje się bardzo ostrze - ale tak jak mówię, duzo ludzi sobie ją chwali i nie wiem czy to ja nie miałam pecha... chociaż oddawałam już ją do serwisu i podobno jest ok... ale ja nie jestem zadowolona - zwłaszcza że często mam do cięcia zakudlone psy[/QUOTE]

a ja zalozylam watecek- moze mi ktos pozyczy :)

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/192550-Pożyczę-maszynkę-do-strzyżenia-przyjmę-resztki-karm-gt-gt-niewidomy-Hen..?p=15351027#post15351027[/URL]

a potem w listopadzie moze kupie w stanach.
fundusze mi sie uszczupliły kuffa..
a moje suki jak im goraco to sie gryza...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']a opłaca się jeszcze w stanach kupować? ile taniej jest?[/QUOTE]
raz uzyta 75$ co daje 300zł tak?
a nie, mniej. nowa 100$
mowie o tej jednobiegowej co u nas 500 kosztuje.
musze sie w to wgryzc...
tymczasem suki zarastaja. odezwala sie dziewczyna z gdyni ze by mi pozyczyla ale nie jestem z gdyni :( a ona na codzien pracuje na niej :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='morepig'] Jambi, Ty masz maszynkę do swojej sfory?
ja nadal nei wiem jaką kupić, do tego fundusze mi się skurczyły[/QUOTE]

no ja mam, ale dla olbrzyma to ja ją nie do końca polecam
małe tnie spoko, ale Arona zawsze musiałam najpierw nożyczkami ogarniać... "musiałam" bo juz nie musze... w tej chwili to ona ma juz tak kiepski włos, że nawet moja maszynka tnie bez problema.
ja mam Moser Primat, ostatnio kupowałam znajomej na alledrogo za 2 stówki - taniocha!


Wasia co to jest "MARS 1245" ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi_']no ja mam, ale dla olbrzyma to ja ją nie do końca polecam
małe tnie spoko, ale Arona zawsze musiałam najpierw nożyczkami ogarniać... "musiałam" bo juz nie musze... w tej chwili to ona ma juz tak kiepski włos, że nawet moja maszynka tnie bez problema.
ja mam Moser Primat, ostatnio kupowałam znajomej na alledrogo za 2 stówki - taniocha!


Wasia co to jest "MARS 1245" ???[/QUOTE]

a pozyczysz na Kfilę? chcę zobaczyć jak to to tnie i jak wogole sie w reku trzyma...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='malawaszka']pokażcie zakłaczonego Henryka :)[/QUOTE]

hehe dobra, jak znajde chwile...
dziewczyny u nas masakra z czasem- ja w tym tyg dwa kursy, nadal nie kupilismy auta i do tego pozyczone jutro trzeba oddac :(
do tego mialam donos na mój sklep int i stresy z tym zwiazane.

jambi- ja pamietam o ksiazkach, czy bylaby szansa np jutro odebrac? razem z maszynka? wiesz skąd?
daj znać :) bede dzwonic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...