Jump to content
Dogomania

Gucio i Saba szczęśliwie w swoich domkach :)


J_ulia

Recommended Posts

Odi, jesteś kochana i bardzo, bardzo Ci dziękujemy. To takie piekne, grzeczne, ułozone pieski. Serce by nam tu wszystkim pękło, gdybysmy im nie pomogli. Ostatnio tyle psich nieszczęśc na dogo, że naprawde, nie wiadomo komu pomóc. Zawsze mam wyrzuty sumienia, że tej przysłowiowej złotówki juz nie starczy dla nastepnej bidy.:-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 634
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Odi']Jestem tu dzięki beli51:loveu:
Jeśli Fredziula:loveu: ma w najbliższych dniach pojechać do domku, to moją deklarację z Fredzi przenoszę dla Mamy i Syna z tego wątku.
Zatem od grudnia wpłacam dla nich Obojga 20 PLN. Jest to deklaracja stała.
Przepraszam, że tylko tyle:oops:, ale obecnie mamy w domu 7 psów i 5 kotów, a do tego w swoim miejscu pracy codziennie karmię koty, mam pod opieką dwa pieski, także z mojego miejsca pracy (tu szczepienia, odrobaczanie, odpchełkowanie i leczenie w razie potrzeby) oraz mam stałą podopieczną, która ma dobry dom, ale ja kupują jej leki (bierze codziennie Vetmedin, bo jest "sercowa"), odpchełkowują ją, odrobaczam, szczepię i opłacam wszystkie badania i inne ewentualnie leki.
Poza tym muszę wysterylizować jedną sunię z naszych tymczasów oraz jedną kociczkę z naszych tymczasów, a niestety w związku z opłatami za gaz (okres grzewczy) też nie mam za co tego zrobić:oops:

[B]Cieszę się, że nie straciłam pracy, bo Fundacja Zwierzyniec, czyli MałGośka (z dogo) oraz Blink (z dogo) słała na mnie donosy do mojego miejsca pracy, ale nie udało im się pozbawić mnie i moich zwierząt źródła utrzymania.[/B]
[B]Szczegóły na MATRIXIE[/B] : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/145348-MATRIX-mroczna-tajemnica-wieluA-skiej-Fundacji-Zwierzyniec/page8[/URL]

Proszę o podanie numeru konta na pw.[/QUOTE]

[quote name='ketunia']Mogę przeznaczyć jednorazowo z bazarku 300 zł na psiaki.[/QUOTE]

[quote name='bela51']Dziewczyny, jesteście wspaniałe. Kocham Was:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Julio, Twoi podopieczni moga jechac do hotelu :multi::multi::multi:[/QUOTE]

Dziękuje :) jesteście wielki :) grudzień mają zabezpieczony ...:multi::multi::multi: jakie im Ciotunie prezent zrobiły na Święta !!!!!!!

Co prawda szczepienia pieski dostaną od wetki za darmo ,
ale trzeba będzie jeszcze Gucia wykastrować... ale o tym potem, ważne ,że są bezpieczne na razie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

DZIEWCZYNY JESTEŚCIE WSPANIAŁE DZIĘKI WSZYSTKIM WIELKIE ZA NATYCHMIASTOWY ODZEW.!!!! PANOWIE TEŻ, OBY WAS TAKICH BYŁO WIECEJ!!!

KETUNIA, TOBIE NIE NAPISZĘ ŻE PÓJDZIESZ DO NIEBA, BO WIELU JUŻ TO MÓWIŁO NA WĄTKU, TY MASZ TAKĄ RADOŚC Z POMAGANIA SŁABSZYM BRACIOM ŻE TO JUŻ JEST NAGRODA TU NA ZIEMI. jeśli pójdziesz do nieba to nie w nagrodę, nie możesz być nagradzana dwukrotnie, ale że tam tez możesz być potrzebna. Dziewczyny Dogo zbiera wspaniałych ludzi. Dobrze jest być między Wami!!!

Wiem że nie każdy ma kasę pod ręką , wszyscy mamy tych deklaracji sporo i sporo zwierzaków pod opieką. ale obecność i każda pomoc na wagę złota!!

Link to comment
Share on other sites

Chciałam jeszcze dodać, że Lucyna i Odi, to dziewczyny z wątku Fredzi. Sunieczka wreszcie doczekala sie własnego ludzia, dlatego poprosiłam Je o wsparcie dla Gucia i Saby.
Myślę ze Gucio i Saba też nie będa długo czekac na wlasne domki .Wszak to piekne pieski.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']Zaglądam do piesków na zaproszenie Madcat. Na razie finansowo nie mogę pomóc ale widzę,że na grudzień finansów wystarczy.
Gdyby okazało się ,że psy nie znajdą domu w ciągu miesiąca - przypomnijcie mi dla pewności - na pewno wspomogę groszem.[/QUOTE]

Dziękuje i w razie czego będę pamiętać ;)

ja mam nadziej, że szybciutko znajda dom , a te pieniążki trafią do innych bid.. ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']Na razie nie mogę inaczej pomóc.
Ogłosiłam psiaki na cafe animal i garnku:

[B][URL]http://www.garnek.pl/teresat/7952412/dramat-dwoch-psich-istnien-co[/URL][/B]
[B][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji[/URL][/B][/QUOTE]

Dziękuje ślicznie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']DZIEWCZYNY JESTEŚCIE WSPANIAŁE DZIĘKI WSZYSTKIM WIELKIE [B]ZA NATYCHMIASTOWY ODZEW.!!!! [/B]PANOWIE TEŻ, OBY WAS TAKICH BYŁO WIECEJ!!![/QUOTE]
Witam, Tereniu w moim przypadku to nie był taki natychmiastowy odzew :oops:, ale jestem chociaż trochę spóźniona. Rozglądnę się i pomyśle jak wesprzeć ten wspaniale już działający zespół ludzi. Uczciwie powiem, że na kasę psiaki mogą liczyć dopiero po pierwszym. Przed chwilą prawie wyczyściłam konto na inne biedy:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...