Jump to content
Dogomania

Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!


Szarotka

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lenko, wskakuj wyżej i pokazuj się panienko :)


[COLOR=red]- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - [/COLOR]
[COLOR=purple]
[/COLOR] [B][COLOR=purple]30 kociaków pod opieką BUDRYSKA - POMÓŻ jak możesz - żwirek, karma, ogłoszenia, ds[/COLOR][/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/175384-30-kociak%C3%B3w-pod-opiek%C4%85-BUDRYSEK-POM%C3%93%C5%BB-%C5%BCwirek_og%C5%82oszenia_ds"]http://www.dogomania.pl/threads/1753...5%82oszenia_ds[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Ewanko, jak się Lenka czuje?? Szaleje jak zwykle??[/QUOTE]

Lenka czuje się świetnie, jest "nie do zdarcia" ;)

... galopuje, obszczekuje przechodniów, rowerzystów ... ma piękne lśniące futro, lekko falujące, ma świetny apetyt, znowu troszkę przytyła ... gdyby tylko ktoś opanował jej zakusy na meble i inne przedmioty ... byłaby idealnym psiakiem, czujnym strożem posesji i wiernym przyjacielem.

[quote name='beataczl']czy Lenka jest wysterylizowana - nie doczytalam w opisie ?[/QUOTE]

Była sterylizowana w poprzednim DT u AlinyS, ale książeczki zdrowia z wpisem nie dostałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']Lenka czuje się świetnie, jest "nie do zdarcia" ;)

... galopuje, obszczekuje przechodniów, rowerzystów ... ma piękne lśniące futro, lekko falujące, ma świetny apetyt, znowu troszkę przytyła ... gdyby tylko ktoś opanował jej zakusy na meble i inne przedmioty ... byłaby idealnym psiakiem, czujnym strożem posesji i wiernym przyjacielem.



Była sterylizowana w poprzednim DT u AlinyS, ale książeczki zdrowia z wpisem nie dostałam.[/QUOTE]

Czyli OLence humor dopisuje. Teraz cieplej sie zrobilo, to pewnie wiecej czasu z chęcią spędza w ogrodzie :)

[quote name='beataczl']czy Lenka jest wysterylizowana - nie doczytalam w opisie ?[/QUOTE]

Tak tak...

[quote name='Awit']A ja miałam wysłać 10zł i nie dostałam konta.
Nie chcecie, za mało...[/QUOTE]

Przepraszam, myslalam ze ktoś Ci już wysłał. Zaraz wyślę Kochana. I dziekuję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']Przypominam, że Lence kończy się karma ........

w podbramkowej sytuacji mogę jej dać trochę od Zorby, ale to jest inny rodzaj ... myślę, że trzeba pilnie (!) zamówić, bo gdy Lenka pójdzie do innego DT lepiej , żeby poszła ze swoją karmą.[/QUOTE]

Ewa, pisalas wczesniej, ze na te 2 tyg ostatnie Ty zapewnisz Lenie karmę. Dlatego tez nikt nie zajał sie zakupem karmy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka'][B]Szarotko, chodzi mi o intensywniejsze starania o nowy DT , bo sprawa utknęła w martwym punkcie i bez określonego terminu, zupełnie się rozmyje :([/B]

... Lenka ma przecież sporo deklaracji, nie jest tak źle !!! ... pilna zmiana jest ważna szczególnie dla Lenki, ale nie tylko.

Karmę do konca stycznia, czyli na ok. 2 tygodnie, mogę wziąć na siebie, ale nie dłużej (!!!)[/QUOTE]

EWcia określ sie czy my mamy kupowac ta karme w końcu czy nie. Bo ja juz nie wiem...

---------------------------------------------------------------------------------------

Lenie pokonczyło sie sporo ogłoszeń chyba... czy ktos widzial jakis bazar z ogloszeniami? Albo ma czas porobic?

Jakby ktoś mial ochote zasponsorowac Lence pakiet to taki znalazlam - [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199510-Okazja!!!40-ogłoszeń-za-8-zł-do-12.01-Na-Agrę...Zapraszamy[/URL]!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...