Jump to content
Dogomania

Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!


Szarotka

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ninka']Cieszymy sie ogromnie!!! Wlasnie chcialam napisac, ze chetnie pozycze transporterek, a tu takie rewelacje w ostatniej chwili!!![/QUOTE]

A powiesz mi Ninko łaskawie gdzieś Ty kurna była, jak na gwałt szukałyśmy transporterka?:mad::mad:
Ale dobry dziś dzień mam,więc wybaczam :evil_lol:

[quote name='Ninka'] Jestem za zalozeniem fanclubu figu i natalii!!![/QUOTE]

Co do Figu się zgadzam w 100%.
A ja tylko (niezbyt dotąd udanie) pośredniczę między Figu i Aguś :)

Ale dziś dodzwoniłam się do Aguś. Mała Natalka śpi. Trochę daje się młodym rodzicom we znaki,ale źle nie jest. Po prostu muszą się przyzwyczaić :) Atmosfera w domu napięta z powodu Lenki, ale to też już kwestia czasu. Mam nadzieję, że Tata wytrzyma jeszcze ten tydzień.
Z takich ogólnych wiadomości, to Lenka waży ok 8 kg - nie jest wysoka,ale grubej kości :) (tzn. kluseczka chyba ;))

Napisałam już do jednego "znajomego" moderatora coby tu do nas przyszedł i mianował mnie prowadzącą ten wątek, w co tak podstępnie mnie wrobiłyście ;)

Link to comment
Share on other sites

MNIE TEŻ PRZYJMIECIE?? ;) Tak tu było cicho zdawało sie ,ze wszyscy zapomnieli a tu......Takie nowiny!!!!!!!!!.:lol::lol: Tak to bywa. Opatrzność czuwa. Zawsze trzeba wierzyc.....WIARA CZYNI CUDA....cieszę się bardzo. :multi::multi::multi:Natalka przyniosła mamie SZCZESCIE.:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ok, coś tam wypociłam na pierwszej stronie.
Czekam na sugestie co zmienić, dopisać.
Nie wiem czemu zamiast zdjęć wskoczyły mi tylko linki....
Jak mam zrobić, żeby były widoczne?

Javena, może na wątku cicho było, ale poza wątkiem działo się, oj działo :):)
To mój pierwszy wątek, który mam prowadzić, więc nie pozwolę już na żadną ciszę :mad::mad:

:)

Link to comment
Share on other sites

Oj ,to mi sie podoba.:cool3: Lubię ludzi operatywnych. Sama za wiele nie potrafie,bo dopiero od niedawna zaczęłam coś tam stukać na klawiaturze i pobierac nauki od dzieci.:eviltong: NO, ale staram sie pomagać na tyle, na ile mnie stac i ile potrafie.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Oj ,to mi sie podoba.:cool3: Lubię ludzi operatywnych. Sama za wiele nie potrafie,bo dopiero od niedawna zaczęłam coś tam stukać na klawiaturze i pobierac nauki od dzieci.:eviltong: NO, ale staram sie pomagać na tyle, na ile mnie stac i ile potrafie.;)[/QUOTE]

Dobrze Ci idzie, zapewniam.
Co do dogomanii, to ja tu też zbyt dużego doświadczenia nie mam, nie mówiąc już o prowadzeniu wątku. Ale jakoś sobie wspólnie poradzimy.

No więc Cioteczki sio na pierwszą stronę czytać moje wypociny, a potem krytykować, zmieniać, poprawiać, udoskonalać, itp. :):)
I niech mi ktoś wytłumaczy jak zrobić, zeby zdjęcia widoczne były :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...