Jump to content
Dogomania

Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!


Szarotka

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='milcia17']natalijo - bedzie ok ;P
a ile koszt ten DT? 300zł ? Hmm..

a jak tam szczeniak ?:D[/QUOTE]

Tak 300 zł za ciepły pokoik, jedzonko i poczucie bezpieczeństwa, to niewiele, więc musi się udać!

A szczeniak - Pino (ochrzczony przez swoją Babcię - moją Mamuśkę) właśnie zasnął. Praktycznie nie robi nic poza rozrabianiem, jedzeniem i spaniem ;)
Jak dotąd raz tylko zdarzyło mu się kałużę w domu zostawić, ale też latam z nim co 2 godziny na dwór jak głupia ;) Ale od 23:30 do 5:20 wytrzymał i kupkę i siusiu zrobił jak przystało na gentelmana na dworze ;)
Na smyczy chodzi nieźle, w sumie wyjścia nie ma, bo szelki uniemożliwiają mu inne opcje. Nauczył się robić SIAD (tzn. nie wiem czy wcześniej czasem już nie umiał, bo załapał od razu. Ale wolę myśleć, ze on po prostu taki genialny jest). Po schodach łazi bez problemu, wie do czego służą zabawki i co znaczy słowo NIE - jednym słowem szczeniak idealny:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalijo']Tak 300 zł za ciepły pokoik, jedzonko i poczucie bezpieczeństwa, to niewiele, więc musi się udać!

A szczeniak - Pino (ochrzczony przez swoją Babcię - moją Mamuśkę) właśnie zasnął. Praktycznie nie robi nic poza rozrabianiem, jedzeniem i spaniem ;)
Jak dotąd raz tylko zdarzyło mu się kałużę w domu zostawić, ale też latam z nim co 2 godziny na dwór jak głupia ;) Ale od 23:30 do 5:20 wytrzymał i kupkę i siusiu zrobił jak przystało na gentelmana na dworze ;)
Na smyczy chodzi nieźle, w sumie wyjścia nie ma, bo szelki uniemożliwiają mu inne opcje. Nauczył się robić SIAD (tzn. nie wiem czy wcześniej czasem już nie umiał, bo załapał od razu. [B]Ale wolę myśleć, ze on po prostu taki genialny jest).[/B] Po schodach łazi bez problemu, wie do czego służą zabawki i co znaczy słowo NIE - jednym słowem szczeniak idealny:)[/QUOTE]

A może własnie myslisz, że Ma taką genialna nauczycielkę ?? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milcia17']Hahahaahahaha :D :D :D
Nooo =D To zatrzymaj u siebie? ;D
A co u Lenki teraz słychać?[/QUOTE]

Nawet nie kuś... Ja sobie od wczoraj tłumaczę, że on NIE MOŻE u mnie zostać i jakoś średnio przekonana jestem...:(

Co do Lenki, to będę miała dziś jakieś wiadomości jak zadzwonię do Aguś. Nie chcę dziewczyny męczyć telefonami i tak ma dużo na głowie. Poza tym myślę, że niestety nic się nie zmieniło :(

Link to comment
Share on other sites

Lenka ,uśmiechnij się ładnie.......... może ktos Cie dostrzeze?? Kochani dołóżcie choc po 5 zł. Zróbcie to, dla nowo narodzonej Natalki,która musi mieć teraz spokój.Jej mama nie moze być ciagle zestresowana.....Prosimy............................

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][CENTER][CENTER][I][FONT=Arial][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I][SIZE=3]Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/I][/CENTER]

[CENTER][I][FONT=Arial][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I][SIZE=3]- odpoczynku, zwolnienia tempa oraz dystansu do tego co wokół.[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/I][/CENTER]

[CENTER][I][FONT=Arial][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I][SIZE=3]Chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i miłymi wspomnieniami.[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/I][/CENTER]

[CENTER][I][FONT=Arial][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I][SIZE=3]Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku 2010[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/I][/CENTER]

[CENTER][I][FONT=Arial][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I][SIZE=3]z marzeniami, o które warto walczyć,[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/I][/CENTER]

[CENTER][I][FONT=Arial][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I][SIZE=3]z radościami, którymi warto się dzielić,[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/I][/CENTER]

[CENTER][I][FONT=Arial][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I][SIZE=3]z przyjaciółmi, z którymi warto być,[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/I][/CENTER]

[CENTER][I][FONT=Arial][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I][SIZE=3]i z nadzieją, bez której nie da się żyć.[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/I][/CENTER]

[CENTER][I][FONT=Arial][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I][SIZE=3]Niech ten cudowny, pełen radości czas, przyniesie Wam i Waszym[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/I][/CENTER]

[CENTER][I][FONT=Arial][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I][SIZE=3]najbliższych wiele szczęścia i spełni Wasze najskrytsze marzenia.[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/I][/CENTER]

[CENTER][I][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#993366][COLOR=#993366][FONT=Arial][I]Marta[/I][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/CENTER]
[/CENTER]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...