Jump to content
Dogomania

Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.


Laura1108

Recommended Posts

Mnie się wydaje, że powarkiwanie psiaka jest spowodowane emocjami, bólem, kłopotami z poruszaniem się, niepokojem który pewnie cały czas odczuwa, zmianami opatrunków itd. Noo chyba, że ma wyrosnąc na jakiegoś agresora i już są to pierwsze symptomy tej agresji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aka_nina']tak psychologicznie patrząc czy myślicie, że jak zostanie do wykupienia 200 cegiełek na allegro z 400 to aukcja zwolni tempo?[/QUOTE]
Już zostało mniej...
Dzisiaj poszło ponad 200 cegiełek czyli powiedziałabym, że tempo rośnie...

Link to comment
Share on other sites

Mam dwie rzeczy: płytę The very best of Amalia Rodrigues(portugalska muzyka fado) i biografię Led Zeppelin: Kiedy giganci chodzili po ziemi Micka Walla. Czy takie przedmioty nadają się na bazarek dla Mukiego i czy mogłabym je komuś dołożyć do bazarku? Bo szczerze powiedziawszy nie znam się na zakładaniu takowych a i tak chyba lepszym sprzedawcą byłby użytkownik z większą ilością postów i zaufaniem na forum? Jestem z Warszawy ale mogłabym te dwie rzeczy też przesłać. Ktoś chętny?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-33-76']Jestem pewna, że chętnych do nabycia cegiełek nie braknie. A właśnie cegiełek znów może braknąć.[/QUOTE]
Spoko - najwyżej się przekwalifikuję i założę cegielnię...

[QUOTE]Mam dwie rzeczy: płytę The very best of Amalia Rodrigues(portugalska muzyka fado) i biografię Led Zeppelin: Kiedy giganci chodzili po ziemi Micka Walla.[/QUOTE]
Amalię Rodrigues to ja już od razu sobie zaklepuję :) Może być nawet po cenie rynkowej.

Link to comment
Share on other sites

Co do poparzeń Mukiego... bądźmy dobrej myśli. Jak byłam mała to miałam dość duże oparzenia klatki piersiowej i rąk... II stopnia, pewnie w niektórych obszarach było I. Dziś prawie śladu nie widać, włoski rosną normalnie, tylko struktura skóry jest nieco inna (ale niewtajemniczeni nie zauważą w ogóle a wtajemniczeni mają kłopot z odróżnieniem). A w latach, kiedy się oparzyłam nie było jeszcze takich specjalistycznych opatrunków żelowych itp. Więc miejmy nadzieję, że Mukuś lepiej to zniesie :) I że mu się wszystko ładnie zagoi i że uniknie bólu rosnąc. A przy tylu kochających serduchach i wspaniałych ludziach, to ma na to duże szanse

Link to comment
Share on other sites

wczoraj długo rozmawialam z dr Januszem Orzechowskim - właścicielem Pogotowia dla Zwierzat Serce-Serc ( dawniej Psiego Losu ) czlowiekiem o Wielkim Sercu , Wielkiej Milości do zwierząt - Człowiekiem Orkiestrą ....szczeniaczek jest pod doskonała opieką ...Pan Janusz robi wszystko ...a nawet wiecej zeby maluch doszedl jak najszybciej do siebie . Dla Niego nie licza sie pieniądze , czas , problemy - jest zawsze tam gdzie zwierze cierpi i trzeba mu pomóc . Sama sie o tym przekonalam kiedy w drodze do pracy w 2007 roku prosilam go o pomoc w znalezionym po wypadku psie . Psina po operacji , z amputowana łapą , w której okazalo sie ze zagniezdzil sie rak czekal na swój domek w szpitaliku uPsoego Losu ...i znalazl szczescie
Teraz klinika znajduje sie w Wolominie i...wszyscy zainteresowani pomocą ( min wyjściem na spacerek ze szpitalnymi psiakami ) mile widziani

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...