Jump to content
Dogomania

shinee

Members
 • Posts

  35
 • Joined

 • Last visited

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

shinee's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Mam do oddania pięć opakowań Royal Canin Convalescence Support 50g instant proszek . Wiadomość na PW. nieaktualne
 2. Mam do oddania pięć opakowań Royal Canin Convalescence Support 50g instant proszek 5 sztuk. Wiadomość na PW.
 3. Pestko nie mogę się doczekać aż twój wątek pojawi się w dziale szczęśliwe zakończone adopcje:) Póki co trzymam kciuki.
 4. Wielu przestępców(w tym morderców) zaczynało od znęcania się nad zwierzętami. Każdy, nawet ktoś kto nie uważa zabicia psa za zbrodnię(a są tacy i to wśród wydawałoby się "normalnych,przyzwoitych"ludzi) powinien się nad tym zastanowić. Ten film zobaczyłam przypadkiem skacząc po kanałach i byłam głęboko wstrząśnięta, zwłaszcza ze sama mam psa. Nawet lektura dogo nie mogła mnie na coś takiego przygotować.
 5. [quote name='Justa&Zwierzaki']A Myszunia dzielnie spaceruje na spacerku w ubranku i nawet dziś pewne nastolatki się zachwycały jak jej pięknie w tym ubranku , ale kilka dni temu usłyszałam od wieśniaka ze taki kundel i w ubranku...[/QUOTE] No tak, bo po co się o psa troszczyć jak można w razie czego wziąć nowego. Mamy domek na wsi i zawieźliśmy dwie suczki sąsiadów na sterylizację, bo oni by nigdy na to pieniędzy nie wydali, szczeniłyby się ile wlezie... Oczywiście nie chcę obrażać dogomaniaków z regionów wiejskich, po prostu takie podejście do zwierząt bardziej rzuca się w oczy.
 6. [FONT=Tahoma]Jak na swój wiek Mysia naprawdę dobrze się trzyma :) Wybaczcie off-topic, ale chyba wszyscy zapomnieli o biednym, sparaliżowanym Nico [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180640-POMOCY%21Potrzebne-leki-pampersy-karma-light-kaska-dla-cierpi%C4%85cego-Nico"]http://www.dogomania.pl/threads/180640-POMOCY!Potrzebne-leki-pampersy-karma-light-kaska-dla-cierpiącego-Nico[/URL].Pieskowi przydałaby się pomoc rzeczowa: pieluchy, opatrunki z gazy, maści na odleżyny. [/FONT]
 7. Już wszystkie znalazły dom . Także wątek jest do usunięcia
 8. Też jestem z wami, chociaż daleko ale jednak blisko :( Kochana Tarunia, tak wielu zwierzakom pomagała razem z Tobą, Justyno, tak dzielnie znosiła całą chorobę, jest wzorem i dla psów i dla ludzi...
×
×
 • Create New...