Jump to content
Dogomania

Śmieszek dziękuje wszystkim:):)Znalazł domek:)


ocelot

Recommended Posts

  • Replies 672
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Livka']KatiKorej wykasuj te fotki, na których jest inny psiak bo teraz już nie wiadomo, który to Śmieszek, a który nie ...

Mam nadzieję, że do ogłoszeń poszły te właściwe fotki :shake:[/QUOTE]

Już wcześniej skasowałam. Na wątku są tylko te właściwe.
Zresztą nawet jak w ogłoszeniach są zdjęcia Kleksa, to nikt nie zauważy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek0502']dzieki Livka za zaproszenie! stalej deklaracji chwilowo nie dam rady ale jednorazowo wplace teraz 20 zl i jak potem bedzie potrzeba znow cos wrzuce, czy moze byc?[/QUOTE]
oczywiście, że może być - serdecznie dziękuję :multi::loveu::multi:

[quote name='wishina']Ja niestety nie dam rady sie dorzucić. Nie mniej bardzo dziękuje za zaproszenie. Mogę wystawić Śmieszkowi allegro, prosze w tej sprawie o kontakt na PW.[/QUOTE]
Z tego co wiem Śmieszek ma w tej chwili allegro, ale jak tylko się skończy skontaktuję się z Tobą i zrobimy mu takie full wypas :-D dziękuję

[quote name='go-ja']Wrzuciłam na Facebook :) Oby się udało![/QUOTE]
go-ja jestem Ci niezmiernie wdzięczna :Rose: może ktoś wypatrzy ślicznego Śmieszka

Skarbonka Śmieszka :smile:

[B]Deklaracje stałe:[/B]

Livka - 10 zł
Tata clo - 10 zł
Nikus - 10 zł
paulinken - 10 zł
[B]Razem: 40 zł[/B]

Brakuje - 210 zł

[B]Deklaracje jednorazowe:[/B]

rozliczenie poprzednich wpłat - 231,50 zł
bazarek kartkowy - 30 zł
kasiek0502 - 20 zł
[B]Razem: 281,50 zł[/B]

[B]BARDZO PROSIMY O DEKLARACJE, KTO WYWOŁA UŚMIECH NA SMUTNYM ŚMIESZKOWYM PYSIU ??? [/B]

Link to comment
Share on other sites

Przyszłam powiększyć grono przyjaciół Śmieszka bo tyle mogę na razie zrobić. Wiem, że kasa w tym przypadku najważniejsza dla psiaka aby znaleźć się poza schroniskiem, ale kasy na ten moment u mnie 'niet':-( Przekroczyłam już bezpieczną barierę deklaracji, a nie mogę sobie pozwolić na niewypłacalność na Dogo. Może gdy nadejdzie godzina "W" to wesprę Śmieszka wpłata jednorazową.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']Przyszłam powiększyć grono przyjaciół Śmieszka bo tyle mogę na razie zrobić. Wiem, że kasa w tym przypadku najważniejsza dla psiaka aby znaleźć się poza schroniskiem, ale kasy na ten moment u mnie 'niet':-( Przekroczyłam już bezpieczną barierę deklaracji, a nie mogę sobie pozwolić na niewypłacalność na Dogo. Może gdy nadejdzie godzina "W" to wesprę Śmieszka wpłata jednorazową.[/QUOTE]
Dziękuję - przyjaciół nigdy za wielu, a ci prawdziwi wspierają właśnie w godzinie "W" ;)

[quote name='ocelot']Jasne już zmieniam[/QUOTE]

Dzięki serdeczne :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Dostalam pw od Nikusa. Na razie pobieżnie przeczytałam wątek. Zapiszę go sobie. Śmieszek jest bardzo podobny do mojego Dżekusia (TM). Może właśnie dlatego spróbuję wysupłać dla niego małą dyszkę co miesiąc - 5 razy.[/QUOTE]

Dziękuję pięknie:)

[quote name='AlfaLS']Dziękuję za zaproszenie:lol:. Na razie jestem, poczytam, pomyślę ;)[/QUOTE]

Alfa witamy na wątku:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...