Jump to content
Dogomania

Śmieszek dziękuje wszystkim:):)Znalazł domek:)


ocelot

Recommended Posts

  • Replies 672
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Czy Śmieszek ma w ogóle jakieś deklaracje, czy te pieniążki z pierwszego postu należą do Śmieszka czy do innego psa ?
Chętnie rozreklamuję trochę wątek, ale musi być porządek w finansach żeby wiedzieć co już mamy i ile nam brakuje.
Mam nadzieję, że oferta nescci w sprawie hoteliku nadal aktualna? ;)

Link to comment
Share on other sites

Livka mam do ciebie tez prosbe i do wszystkich o pomoc tez czarnuszkowi..on tez pilnie musi zebrac na hotelik...i to b pilnie...pies nie ma czasu...:((([url]http://www.dogomania.pl/threads/188219-Młody-żywiołowy-Czarnuszek-kłapouszek-prosi-o-pomoc-w-szukaniu-domu!-Pszczyna[/url]

moze udaloby sie i jemu i smieszkowi?:(tylko miejsce tez trzeba znalezc..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clo']jasne!tylko teraz nie ma mnie w kraju i mam dosc slabo dzialajacy net..jednak jesli ktos moglby napisac tekst to ja chetnie porozsylam pw i pomoge jak moge:))no i trzeba by jakies miejsce w hotelu zabukowac?[/QUOTE]
spróbuję zająć się hotelem - napiszę do nescci czy jej propozycja aktualna ;)

[quote name='clo']to robimy akcje zbiorki po 5zl czy 10?czy poprostu kto ile moze?[/QUOTE]

Ile kto może tak myślę - 5 zł a nawet 2 zł to bardzo wiele ...

Dzięki clo ... :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Hej cioteczki...otrzymałam wiadomość dotyczącą miejsca dla Śmieszka. Miałam miejsce ,ale już je poobiecałam. Natomiast...mam psa który najprawdopodobniej na dniach od nas wyjedzie i jeśli miały byście dwa psy (z tego co wyczytałam w PW) a te psiaki by się zgadzały , to mogę ten boks przetrzymać i jeszcze przedyskutować sprawę ceny za miejsce. Myślę ,że było by taniej jak by były dwa. Dajcie znać czy w razie czego mam to zarezerwować. Śmieszku....SZCZĘŚCIA CI ŻYCZĘ!!!

Link to comment
Share on other sites

nescca - rezerwuj, bardzo proszę, a ja dam Ci znać w najbliższym czasie co i jak, czy pieski się dogadają bo to już muszą dziewczyny same ocenić - ja niestety nie znam tych psinek osobiście
jakbyś mogła jeszcze określić cenę za hotelik ... i zabieramy się do roboty !



[B]edit.[/B]
[B]Może być taki tekścik - bardzo proszę o rozsyłanie wątku Śmieszka[/B] :modla::modla::modla:

[B]Kto pokocha Śmieszka - psiaka, który uśmiecha się zawsze na widok podchodzącego do boksu człowieka? [/B]
[B]Niestety Śmieszek jest smutny bo nie ma do kogo się uśmiechać ... prosimy o choćby najmniejsze wsparcie finansowe ... hotelik czeka :roll:[/B]
[B]Spraw żeby radość zagościła na tym psim pyszczku - POMÓŻ ! - zapraszam na jego wątek:[/B]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/174029-Śmieszek-szczęście-trwa-tylko-sekundę...-może-ktoś-poogłasza[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...