Jump to content
Dogomania

Śmieszek dziękuje wszystkim:):)Znalazł domek:)


ocelot

Recommended Posts

[quote name='herak']Dobry wieczór
Zostałam zaproszona Więc pozwoliłam sobie czytać wątek .Z miłą chęcią dorzucam 10 funtów miesięcznie dla Śmieszka.Ale proszę o adres pod który wysyłać będę pieniążki listownie.
Śmieszku będę do Ciebie zaglądać ,a przede wszystkim życzę tobie wspaniałego domku.:loveu:[/QUOTE]

Witaj herak :loveu:
jest nam niezmiernie miło, że dołączyłaś do grona przyjaciół Śmieszka :)
Mogę przesłać Ci swój adres, a pieniążki będę przesyłać na konto Ocelot wraz ze swoją i Nikusia deklaracją, oczywiście jeśli nikt nie ma nic przeciwko temu ;)

Bardzo , bardzo dziękujemy !!! :multi::loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 672
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='herak']Super więc prześlę pieniążki do Ciebie .I zrobię to dopiero w czwartek przepraszam ,ale jestem chora i moje dzieciaki .Chyba że lepiej się poczuję to wcześniej wyruszę na pocztę .
Pozdrawiam serdecznie dziewczyny i przytulam Śmieszka[/QUOTE]

A my Ciebie cieplutko pozdrawiamy :) Śmieszek ma szczęście, że wypatrzyła go Herak :)

Link to comment
Share on other sites

Oto jak przedstawia się skarbonka Śmieszka:


[B]Deklaracje stałe:[/B]

Livka - 10 zł
Tata clo - 10 zł
Nikus - 10 zł
paulinken - 10 zł
Havanka - 10 zł (5 m-cy)
kmurdz - 10 zł
martini77 - 10 zł
paros - 20 zł
AlfaLS - 10 zł
herak - 10 funtów :crazyeye: czyli [B]około[/B] [B]46 zł[/B] według dzisiejszego kursu w kantorze :multi:
[B]Razem: 100 zł[/B]
[B]10 funtów[/B]

Brakuje - około 104 zł

[B]Deklaracje jednorazowe:[/B]

rozliczenie poprzednich wpłat - 231,50 zł
bazarek kartkowy - 30 zł
kasiek0502 - 20 zł
kosu32 - 10 zł
Szarotka - 10 zł
lucia - 20 zł
[B]Razem: 321,50 zł[/B]

Dziękujemy wszystkim, którzy wspaniałomyślnie wspierają Śmieszka :Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Zrobiłam Śmieszkowi bannerek:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/174029-%C5%9Amieszek-ma-%C5%BCyciow%C4%85-szans%C4%99-...pom%C3%B3%C5%BC-zebra%C4%87-deklaracje%21%21%21"][IMG]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/123123/i965798.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
Izabela :loveu::loveu::loveu: wielkie dzięki !!!

Śliczny Śmieszek, śliczny banerek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Smacznego :):)[/QUOTE]
A dziękuję, dziękuję :)
Zapraszam do pobierania banerka i reklamowania wszędzie gdzie się da naszego Śmieszka ;)

AgusiaP :loveu::loveu::loveu: bardzo Ci dziękuję za pomoc w rozsyłaniu wątku :cool3: i proszę o jeszcze ;)

Link to comment
Share on other sites

Coś mi się przypomina, że kiedyś na Śmieszka, Rysia i inne psiaki z Tomaszowa można było też przesyłać monety 1, 2 , 5 - groszowe (i oczywiście większe nominały też mile widziane;)). Jeśli to jeszcze działa, to ja mam troszkę moniaków. Niewiele się tego uzbierało od kiedy oddałam, ale mogę przesłać. Albo spróbować zamienić w jakimś sklepie.

Link to comment
Share on other sites

Kochani:):):)
Śmieszek naprawdę się śmieje to fakt:)

Raz tylko widziałam jak Śmieszek posmutniał, mniej więcej rok temu. Wtedy jego dwóch przyjaciół zostało adoptowanych, takie dwa kundelki starsze bez szans.Siedzieli kilka miesięcy razem w boksie. Śmieszek wtedy się nie uśmiechał, schował się do budy i nawet wołany ie chciał z niej wyjść. Straszny i dołujący widok.

Madcat te grosiki cały czas u mnie:)zamienione już na grubsze:)Rysiek swoje wykorzystał i w domku już

Link to comment
Share on other sites

[B]Nie będzie mnie przez parę dni - wyjeżdżam.

Bardzo proszę przychodźcie tu do Śmieszka żeby znowu nie poczuł się odrzucony i samotny :([/B]

[B]Kto jeszcze może go wesprzeć - brakuje już tylko albo aż 100 zł !!![/B]

[B]Każda nawet najmniejsza deklaracja jest na wagę złota[/B] [B]!!![/B]

[B]Bardzo prosimy o pomoc !!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka'][B]Nie będzie mnie przez parę dni - wyjeżdżam.

Bardzo proszę przychodźcie tu do Śmieszka żeby znowu nie poczuł się odrzucony i samotny :([/B]

[B]Kto jeszcze może go wesprzeć - brakuje już tylko albo aż 100 zł !!![/B]

[B]Każda nawet najmniejsza deklaracja jest na wagę złota[/B] [B]!!![/B]

[B]Bardzo prosimy o pomoc !!![/B][/QUOTE]

Tak jak obiecalam od poniedzialku bede rozsylac. Prosze inne ciotki o pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']

Madcat te grosiki cały czas u mnie:)zamienione już na grubsze:)Rysiek swoje wykorzystał i w domku już[/QUOTE]

Rozmawiałam z mężem. Zgodził się wymienić te grosiaki u siebie w pracy, ale stopniowo, nie wszystkie na raz. To myślę, że niedługo przeleję coś symbolicznego do Śmieszka.

[quote name='Szarotka']madcat nie widzialalam Cie wieki cale ............[/QUOTE]

Bo i wieki mnie tu nie było :oops: Kiedyś wykasowałam sobie wszystkie zakładki z wątkami psiaków i do wielu już nigdy potem nie dotarłam :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...