Jump to content
Dogomania

Śmieszek dziękuje wszystkim:):)Znalazł domek:)


ocelot

Recommended Posts

[quote name='ocelot']U Śmieszka nic się nie zmienia. Nikt się nim nie interesuje. Nadal radośnie wita wszystkich przychodzących. Ot zwykły kundelek.[/QUOTE]

Nikt się nim nie interesuje, tak jak setkami innych psiaków.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Replies 672
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No to dawajcie Go jutro z do nas z Bertunią. Jeśkli to takie dwie sierotki z jednego schronu to może się zgodzą zamieszkać w jednym boskie? Boksy wieeeelkie. W każdym po 2 budy a Bertusia sterylizowana.... Zastanowcie się ,bo.....może faktycznie było by dobrze za jedną podróżą :) Ależ On uroczy jest. Myślę ,że jakiś domek prędko się o Niego upomni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']No to dawajcie Go jutro z do nas z Bertunią. Jeśkli to takie dwie sierotki z jednego schronu to może się zgodzą zamieszkać w jednym boskie? Boksy wieeeelkie. W każdym po 2 budy a Bertusia sterylizowana.... Zastanowcie się ,bo.....może faktycznie było by dobrze za jedną podróżą :) Ależ On uroczy jest. Myślę ,że jakiś domek prędko się o Niego upomni.[/QUOTE]

Tak sobie właśnie pomyślałam, że może u Was znalazłoby się miejsce dla biedaka :cool3: za jednym transportem i jednym kosztem;)
Ile kosztowałby pobyt Śmieszka bo rozumiem, że Berta jest na specjalnych warunkach :p

Link to comment
Share on other sites

Umówmy się ,że Śmieszek też pierwszy miesiąc za 250.... a jak przyjedziecie to się zobaczy , ... bo On raczej malutki jest. Dogadamy sie na miejscu co do dokladnej ceny, ale zareczam ,że nie bedzie to wiecej niż 10 zl dziennie. Byle zgodził się z Bertunią.

Link to comment
Share on other sites

Anja2201 i Ocelot muszą się wypowiedzieć :) jak dla mnie bomba - Śmieszek ma już trochę pieniążków z tego co zauważyłam, a o resztę trzeba żebrać u dobrych ludzi :)

Może jeszcze się dziewczyny pojawią - to byłaby ogromna szansa dla psinki ...

Link to comment
Share on other sites

Nie damy rady zawieźć dzisiaj Śmieszka:(U nas kombinacje z wyciągnięciem niestety. Wiecie, że trzeba go adoptować, za póxno napisałam o nim. Szkoda wczoraj znajoma mogła dwa zaadoptować.
ale pomyślimy nad dowiezieniem małego. Na razie zbierajmy deklaracje.
Śmieszka ogłoszenia są nieaktualne już od dawna.

Link to comment
Share on other sites

Trochę szkoda byłoby za jedną drogą i kosztami , ale nic to ... najważniejsze, że Śmieszek ma już jakieś miejsce w hoteliku :)
Teraz trzeba uzbierać deklaracji ... jak w ogóle u niego wygląda sprawa finansów bo nie bardzo mogłam się rozczytać :oops:

Link to comment
Share on other sites

i szkoda wielka bo w ostatnią niedzielę Śmieszek był na spacerze tylko, że Ja nie robiłam zdjęć.
Patija a może Ty uwieczniłaś Śmiecha na którymś??????


Śmieszek chyba teraz tylko z Aresem w boksie siedzi.
Wyglądali na tym spacerze jak Flip i Flap:roll:

Link to comment
Share on other sites

C zy Śmieszek ma banerek ? Jeśli nie to trzeba ściągnąć kogoś kto robi ;)

Póki co zamówiłam pakiet ogłoszeń dla Śmieszka i potrzebuję takie informacje :



" ...1, przede wszystkim kilka zdjęć pupila (od 1 do 6) najlepiej gdyby był to ryjek i cała sylwetka [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]

2, tekstu jaki ma zostać umieszczony w ogłoszeniu i tytułu ogłoszenia

3, danych osoby z któą sie kontatkować w sprawie psa/kota (imię, numer telefonu, e-mail)

4, wiadomości o tym gdzie znajduje się psiak/kot oraz o możliwości tranportu

5, oraz dodatkowych informacji o stanie zdrowia ... "

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]i szkoda wielka bo w ostatnią niedzielę Śmieszek był na spacerze tylko, że Ja nie robiłam zdjęć.
Patija a może Ty uwieczniłaś Śmiecha na którymś??????[/QUOTE]

Planowałam mu zrobić nowe fotki, ale.......nie zrobiłam.
Ale nie ma co się martwić bo Śmieszkowi robiła fotki dziewczyna (nie pamiętam imienia:shake:)
z która spacerował :)
Dlatego już go nie fociłam. Powiedziała, że wrzuci w wolnej chwili na dogo:) Więc musimy chyba po prostu czekać na nowe fotki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KatiKorej']Fotki Śmieszka z ostatniego spacerku

[IMG]http://th.interia.pl/30,g2a3413fb4353430/i1079537.jpg[/IMG]



[IMG]http://th.interia.pl/30,g2a3413fb4353430/i1079538.jpg[/IMG]

[IMG]http://galeria.interia.pl/moja_galeria,edycja_pracy,w_id,962941,g_id,105434[/IMG][/QUOTE]

the best!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...