Jump to content
Dogomania

Radomskie schronisko mordownia zwierzat?


ARKA

Recommended Posts

problem schronisk, które faktycznie są miejscami kaźni i cierpień zwierząt jest w Polsce większość; brak pieniędzy to poważny problem ale jeszcze większym problemem są zatrudniani tam ludzie od pozbawionego wyobraźni i prawdziwej woli pomocy umieszczanym tam zwierzętom - kie rownictwa począwszy; ludzie bez elementarnej wiedzy, przypadkowi, często wyładowujący swoje zwichrowane emocje na i tak już cierpiących psach; ryba psuje sie od głowy jAK KIEROWNICTWO TRAKTUJE SWOJĄ PRACĘ W SCHRONISKU JAK ODWALANIE ETATU; A TO JEST MISJA - PRACA Z ŻYWYMI STWORZENIAMI I DLA NICH; gówno są warte przepisy jak nikt ich nie przestrzega; bo urzędnicy zajęci są głównie pilnowaniem, żeby im ktoś stołka spod d..y nie wyrwał; dlatego , jeśli chcemy w tym burdelu coś zmienić to trzeba mówić, pisać, tłuc do łbów! kropla drąży skałę i tak trzeba działać; oni muszą czuć na sobie bat opinii ludzi, którym los tych nieszczęśników w schroniskach nie jest obojętny; pozdrawiam wszystkich, którzy nie boją się mówić głośno, o krzywdzie tych co mówić nie potrafią ALE CIERPIĄ!!! K.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania-tygrysiczka']nogami:evil_lol: predzej bedzie;)[/QUOTE]
Pogadam, może mnie puszczą autobusem. Ale watpie ... no chyba, ze tacie sie uda wziąść wolne w pracy.
[QUOTE]A dlaczego Wy sie nie zwracacie o pomoc i NATYCHMIASTOWA INTERWENCJE do posla M.Suskiego, co? Przeciez on z ramienia PiS 'siedzi w tematach zwierzat'!!!
[/QUOTE]

Nie krzycz. Nie kazdy musi wiedziec ze Marek Suski siedzi w tematach zwierząt. Mnie tam p. politycy najmniej interesują, wiec o tym nie wiedziałam. Ale dzieki za cynk.

Link to comment
Share on other sites

[B][I]Rozeslijcie wiadomosc o spotkaniu w nastepna niedziele (28.06.2006) o 15:00 w
radomskim schronisku (koncowy linii 12 - ul. Witosa 96 - Radom/Wincentów) do jak
najwiekszej liczby ludzi ktorym dobro zwierząt nie jest obojetne.

[/I][/B]To k'woli przypomnienia dla wszystkich z Radomia (wiadomość z GW Radom faorum). Ja Toruń, przyjechać nie dam rady.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucio']
Nie krzycz. [B]Nie kazdy musi wiedziec ze Marek Suski siedzi w tematach zwierząt.[/B] Mnie tam p. politycy najmniej interesują, wiec o tym nie wiedziałam. Ale dzieki za cynk.[/quote]

Kazdy kto dziala na rzecz zwierzat MUSI wiedziec jacy politycy siedza w tematach zwierzat-czy Ci sie to podoba czy nie...takie jest zycie...

Owszem nie kazdy musi wiedziec, ktorzy politycy sa z jakiego miasta;)
A krzyczec to dopiero moge zaczac.....:razz:

Link to comment
Share on other sites

Cały czas śledze dyskusje o schronisku w Radomiu (od saaamego povzatku!) i nie widze ,zeby to sie na pszod posuwalo!:shake: ,caly czas tylko bezsensowna gadanina o tym jak to schronisko i ludzie zarzadzajacy zle robia i katuja zwierzeta.Zgadzam sie z tym ,ale przeciez trzeba dzialac!-siedzac w domach na krzesle to latwo...Jeszcze w tym temacie ktos zaproponowal napisanie listu do programu tvp pt. "Animals",i..?Ja zadeklarowalam,ze napisze list,lecz,niestety -jednego na pewno pod uwage nie wezma!,Jak bysmy masowo napisaly/li listy do prowadzacej ten program wet. to napewno bedzie odzew! (Ta pani sprawia wrazenie osoby wrazliwej na los zwierzat). No,wiec-dzialajmy!!,ja bym tam chetnie pojechala,ale niestety -mam troszki daleko...-WROCLAW!;)Prosze zebyscie nie pomijali tego postu milczeniem. Gadac to kazdy potrafi-pamietajmy o tym!:p

Link to comment
Share on other sites

Kto potrafi zinterpretować tą wypowiedź tak, aby była zrozumiała. O co chodzi autorowi tego postu:
[I][COLOR="DarkRed"]Forum radomskie GW:[/COLOR][/I]

[B][I]Pracowałem tam dwa lata temu. Swoje zdanie podtrzymuje i nie zmienię go. Sam
wiem jak jest w schronisku. A nieswoadomi ludzi ktorzy chca tlko wprowadzic
zawieruche powinni sie leczyc. A zarzad powinnien wyeliminowac tych ktorzy
pieprza glupoty. Wydzial kuratorium Oświaty to dla nich pewna posada razem z
Giertychem, wiec zajmijcie sie edukowaniem dzieci. Ciekawy ejstem co z tego
wyjdzie. Ladnie uswiadamiacie spoleczenstwo. Te oskarzenia nadaja sie tylko do
Prokuratury. Gdzie jest Pan Godycki? Zrob pan coś. Juz dawno miasto powinno sie
wziac za caly ten zarzad. Skandal.[/I][/B]

:niewiem: :niewiem: :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Chce Wam jeszcze cos napisac.
Dzis w schronisku pieski mialy czysciutko i karme sucha w miseczkach.....wiecie dlaczego?Bo pan kierownik zaprosil sobie reportera z radomskiej gazety Flash,ktoremu pokazal jak to slicznie maja pieski i jak to maja pelne miseczki dobrego zarelka.....pokazywal szafe pelna karmy suchej.Pan redaktor dal sie nabrac na te piekne slowka i powstal artykul tendencyjny i szkalujacy "wariatki" czyli nas,ktore to robimy panu kierownikowi kolo d**** i szargamy mu opinie podczas gdy-prosze zobaczyc-jak pieski sa zadbane...............

Pragne tylko dodac ze ostatni raz sucha karme pieski widzialy wtedy gdy kupilam ja ja lub dziewczyny i gdy OSOBISCIE ja rozdalysmy.TYLKO WTEDY!!!!

Co jak co ale o swoj wizerunek w mediach umie kierownik dbac:angryy:szkoda tylko ze media daja sie podpuszczac i pokazuja jego wizerunek nieprawdziwy.......

Link to comment
Share on other sites

[B][I]Rozeslijcie wiadomosc o spotkaniu w nastepna niedziele (28.06.2006) o 15:00 w
radomskim schronisku (koncowy linii 12 - ul. Witosa 96 - Radom/Wincentów) do jak
najwiekszej liczby ludzi ktorym dobro zwierząt nie jest obojetne.[/I][/B]

[B][I]Osobie z forum chodzi o maj 28 , niedziela , nie o czerwiec (28 to jest sroda)[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Kurcze no, a tak liczyłam ,że jakoś uda sie zebrać ludzi do kupy!
Taka okazja była dobra.
A co, panie z TOZ mówiły? Wogóle mieliście jakiś kontakt z kierownikiem albo pracownikami dzisiaj?
Wiem, ania tygrysiczka pisała...
Ale jestem ciekawa, czy to spotkanie miało jakies wogóle znaczenie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...