Jump to content
Dogomania

Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.


red

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odyn na razie nie został zapoznany z żadnym kolegą. Poznał jedynie koleżanki ;) Pani Joasia obawia się na razie puścić Odyna do samców, przez te bolące łokcie bywa nieco agresywny, na dodatek sam z siebie też ma charrakterrek :diabloti: niczego sobie. Kolegów więc pozna później ;)

Pieniążki na dziadki są mile widziane :) w weekend zrobię zestawienie wpływów i wydatków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red']Tula, ogłaszaj je, bo nic nie wiadomo, czy ten domek, który się oferował wypali. Czy tekst uaktualnić? Np napisać, że teraz mają się dobrze i są jak młodziaki....[/QUOTE]

Red ja je cały czas ogłaszam, tylko do cafeanimal przydałoby mi się takie zdjęcie gdzie widać ich pyszczki razem, dlatego o tym napisałam. W tym tekście, który wcześniej napisałaś dopisuję że psiaki są w hotelu i daję zdjęcia z hotelu bo na nich dopiero widać jakie są piękne. Jeśli będziesz miała chwilkę to oczywiście fajnym, nowym tekścikiem nie pogardzę:)

Link to comment
Share on other sites

Dostałam od Pani Joasi foty uśmiechniętego Odyniątka :D Ponoć już stale taki wesoły chodzi ;)

[img]http://images39.fotosik.pl/243/6b51ea71079844c2.jpg[/img]

Odyn z Taszką
[img]http://images42.fotosik.pl/159/0e553b618e0825fd.jpg[/img]

[img]http://images44.fotosik.pl/246/5c1bad0a6b9dfb66.jpg[/img]

Proszę, co dobry domek potrafi zrobić z psem, który nie miał już ochoty na nic :D

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dziś z Panią Joasią. Odyniątko ma się dobrze :) Stare stany zapalne w łokciach są już zaleczone, teraz będzie zmiana terapii na taką bardziej przeciwbólową. Malibo, czy dotarły do Ciebie zdjęcia RTG Odyna?
Ares z Maresm również są w świetnych humorkach. Ares się uspokoił :lol: Już nie taranuje Pani Joasi jak do nich wchodzi, nie wywraca pokoju do góry nogami, nie wynosi nic na dwór. Chyba odreagował schroniskowy bezruch ;) wyszalał się i teraz spokojnie może czekać do swojej pory biegania. Chłopaki wychodzą pobiegać 4 razy dziennie. Ares już reaguje na takie podstawowe polecenia, bo wcześniej (co było widać na fotkach :cool3: ) to było istne szaleństwo ;) Mars cały czas jest spokojniejszym psem, choć nie należy tego mylić z mało energicznym:evil_lol: Oba lubią ruch i bieganie. Nie są to psy bardzo złaknione kontaktu z człowiekiem, widać, że ich wzajemne towarzystwo w sporej mierze im wystarcza. Są oczywiście towarzyskie, ale nie zachowują się jak psy domowe nagle pozbawione towarzystwa człowieka.

Link to comment
Share on other sites

No, to jakby znów znalazły gdzieś miejsce do pilnowania - tylko takie pewne, a nie takie, że ktoś ich wywali to mogłyby iść.
Skoro i tak człowiek dla nich to nikt nadzwyczajny, obejdą się:eviltong:

Myślę, że nie ma co na siłę zmuszać psów do miłości do człowieka. Po prostu fajnie, że one sobie a opiekun sobie....oby bezpieczne były i niczego im nie brakowało, ani ciepła, ani jedzenia, ani ruchu

Link to comment
Share on other sites

Widocznie Mars i Ares były psami pilnującymi, oby znalazły ten swój dom z ogrodem, Mam nadzieję, że tamten dom się nie wycofa. Poproszę Wlodiego, żeby odezwał się do tych ludzi. Widzę, że w tym hoteliku psiaki zdrowieją...to dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Nie no, to wcale nie tak, że one sobie a człowiek sobie ;) Pani Joasia mówi, że one są towarzyskie i kontaktowe. Tylko nie ma z nimi jak z wieloma innymi poschroniskowymi psiakami - nie piszczą jak je zostawić, w swoim towarzystwie dobrze się czują.

Do pilnowania do kogoś, gdzie miałyby ruch, spacery i dobrą opiekę mogłyby jak najbardziej iść.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mal']Co z tymi dziadkami? Na owczarkowie AlinaS dała propozycję hoteliku dla nich, może uda nam się uzbierać na dożywocie w ciepełku dla tych dziadulków?
Hotelik u Aliny [url]http://www.dogomania.pl/threads/148872-PROPOZYCJA-Hotelik-dla-psA-w-w-potrzebie[/url][/QUOTE]


Mal, zobaczyłam jeden z pierwszych twoich wpisów na wątku owczarków :)

"uzbierać na dożywocie" hahahaha
A tu się okazało, że one są energiczne niczym 4-5 letnie psiaki
To nam niespodziankę zrobiły. Nie potrzeba im wcale domu spokojnej starości, ale miejsca, gdzie będą mogły biegać, rozrabiać, szczekać....:)
Oby jak najszybciej takie znaleźli

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...