Jump to content
Dogomania

Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.


red

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pani Joasia właśnie odbiera opis diagnozy Odyna. Leki już dobrane. Dostał na 8 dni Meloxicam, osłonowo Essentiale Forte i dostanie "glutka" z siemienia lnianego:)
Zdjęcia rtg są na płytce CD - pani Joasia prześle je pod wskazany adres.
Wysłałam na konto hotelu 300zł na weta oraz lekarstwa.
Pani Joasia szczepi się dziś p/ tężcowi - na wszelki wypadek.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze kilka informacji. Pani Joasia chciałaby zapewnić Odynowi towarzystwo, ale nie wie, jak on zareaguje. Chodził sobie juz z suczkami, ale był tak namolny, ze go pogoniły.
Pan doktor ocenia go na 10 lat - o dziwo, jego stawy biodrowe sa w rewelacyjnym stanie, ani śladu dysplazji, stanów zapalnych. Dziś wdrapał się po schodkach na werandę i nie mógł zejść. Pani Joasia zrobiła mu rampę z płyty osb i jakoś poszło:)
Bardzo go boli - może za kilka dni będzie efekt podawania leków.
Nie ma jeszcze wyników histopatologii guza - pocieszające jest to, że jest on wyodrębniony, operacyjny.
I jeszcze bardzo ważna sprawa dotycząca Marsa i Aresa - maja tylko zaświadczenie o szczepieniu p/wściekliźnie. Trzeba ich koniecznie odrobaczyć, a potem zaszczepić p/chorobom wirusowym. Pani Joasia zamówi tabletki dla nich - pozwoliłam sobie to z nią uzgodnić - i poda koszt Mal. Wydaje mi się, ze wet pani Joasi powinien im załozyć ksiazeczki zdrowia. Kogo podać w nich, jako właściciela?

Link to comment
Share on other sites

No to ładne ziółko z tego naszego Odyna :loveu: Panienki zaczepia, łobuziak ;) Z takim charakterkiem to pewnie o kolegę będzie ciężko ;) Czy on już ma swojego oficjalnego właściciela w książeczce?

Kto chętny na bycie właścicielem dwóch uroczych ONków? :D

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że te domki w końcu się znajdą.

Czy ogłoszenia Marsa i Aresa nadal są wznawiane?
Red, nic nie wiadomo póki co o tych ludziach z warszawy, czy zechcą zabrać psy?

Mam nadzieję, że wczorajsza noc nie pozbawiła żadnego psa domu, ze względu na paniczną ucieczkę od właściciela z powodu huku petard. Moja trochę się trzęsła, skryła się w kąt :( Ale tragedii nie było.
A jak wszytskim psiakom u pani Joasi minęła noc?

Link to comment
Share on other sites

Malibo, tytuł zmieniłam, moglabym na 1 str. umieścić zdjęcie Odyna ale nie wiem jak się ściąga zdjecie z wątku, umiem tylko wklejać, jesli mam na pulpicie. Jesli chodzi o właścicieli Marsa i Aresa, to może póki co wpisać schronisko w Radomiu, zapytam Wlodiego, czy ew. można wpisac tych ludzi, którzy mieli je adoptowac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red']Malibo, tytuł zmieniłam, moglabym na 1 str. umieścić zdjęcie Odyna ale nie wiem jak się ściąga zdjecie z wątku, umiem tylko wklejać, jesli mam na pulpicie. Jesli chodzi o właścicieli Marsa i Aresa, to może póki co wpisać schronisko w Radomiu, zapytam Wlodiego, czy ew. można wpisac tych ludzi, którzy mieli je adoptowac.[/QUOTE]

Wystarczy kliknąć na zdjęciu "kopiuj", otworzyć post do którego sie chce wkleić zdjecie i wcisnąć "wklej" - nie trzeba przenosić na pulpit

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red'] Jesli chodzi o właścicieli Marsa i Aresa, to może póki co wpisać schronisko w Radomiu, zapytam Wlodiego, czy ew. można wpisac tych ludzi, którzy mieli je adoptowac.[/QUOTE]

Pani Joasia ma mnie zapisaną do kontaktu w spr finansów, jeśli nie widzicie przeszkód to mogę być wpisana w książeczkę psiaków ;) i tak jak coś to mnie będą ścigać za opłacenie hotelu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja mam jedno zdjęcie z podróży do hotelu - mało wyraźne, ale tak właśnie podróżowali Mars i Ares...a ja na siedzeniu pasażera z Jagą malutkim słodziakiem (jak określił ją TZ).

[IMG]http://images50.fotosik.pl/244/0dea0832f093fa98.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Coś mi ucina zdjęcia !!!!!!!!!!!

Mogę zaprosić do zakupu kalendarza radomskiego schroniska?
Dochód niestety nie na owczarki, ale na astkę z Radomia...mamy mniej niż połowę deklaracji i dlatego wystawiamy co mamy
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/176820-Niepowtarzalny-schroniskowy-kalendarz-Nigdy-nie-bAE-dzie-w-sprzedaA-y-dla-Sofii-do8-01?p=13810561#post13810561[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...