Jump to content
Dogomania

Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.


red

Recommended Posts

Jestem, jestem :) Mam urwanie głowy z pracą, dlatego dziś tylko wpadałam poczytać, teraz mam chwilkę i mogę coś naskrobać.
I zaraz wracam do pracki... :-(

Jeśli chodzi o deklaracje to nic się, niestety, nie zmieniło. Dałam znać kolejnym kilku osobom, mam nadzieję, że jakiś grosz z tego wpadnie.
Na dzień dzisiejszy z mojego bazarku dla dziadków jest 37 zł. Jeśli macie koniarzy chętnych na pocztówki i pomoc dziadkom to roześlijcie proszę [url=http://www.dogomania.pl/threads/174185-POCZTA-WKI-Z-KOA-MI-do-30-XI-dla-dwA-ch-dziadkA-w-ONkA-w-z-Radomia]bazarek[/url]

Gonia66 - doszła wpłata, dzięki :)

Dziś już nie dam rady, ale jutro zrobię dziaduszkom allegro cegiełkowe.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR=#ff0000]DEKLARACJE:
[/COLOR][/B]1. toyota - ?? jednorazowa
2. gorki333 - 50 zł stała + 150 zł jednorazowa
3. KPdZ - 100 zł stała
4. Gonia66 - 40 zł jednorazowa
5. Cajus JB - 20 zł stała
6. bela51 - ?? jednorazowa
7. Mal - 30 zł stała
8. malibo57 - 100 zł stała
9. mysza1 - 100 zł jednorazowa
10. ciencienia - 20 zł jednorazowo
11 Talia - ??
12. Dorota - 100 zł stała
_________________________________
[B]razem [/B]
[B]- stałe 400 zł
[U]- jednorazowe 310 zł
[/U][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=3]suma: 710 zł[/SIZE]

[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3]Jeszcze brakuje 190 zł na hotel oraz na transport. [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3]Niestety nie mogę edytować 1 postu, nie wiem dlaczego. Myślimy z Tulą, że najlepeij by było gdyby trafiły do hotelu u Jamora, bliżej Radomia, tylko nie wiem czy będzie miejsce.


[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

witam! jestem to jakby nowy.. jeżeli brakuje Wam 190 PLN to już Wam nie brakuje :) tylko dajcie znać gdzie mam zrobić przelew.. dane najchętniej mailem poproszę..
jeżeli będzie coś dołozyć co miesiąc to też się znajdzie :)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witaj! I serdeczne dzięki:) Na pierwszy miesiąc mamy, więc całą kwotę. Tyle, że nie możemy ryzykować, że za miesiąc trzeba będzie nasze dziadeczki odwieźć do schroniska.
Musimy mieć stałe deklaracje comiesieczne na pełną kwotę "czynszu". Zapasik z wpłat jednorazowych przyda się jako zabezpieczenie w razie wystąpienia braków wpłat. Może na jakąś odżywczą karmę, transport, ale głównie, jako polisa;-)
W tej chwili mamy 400PLN deklaracji i coś od Ciebie, ewentualnie?
Resztę musimy uzbierać.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Dorka z Tulą zajrzały do psiaków, ten młodszy doszedł i merdał ogonkiem, ale ten starszy zaszył się w słomie i nie wyszedł. Są fajne, takie spokojne pogodzone z losem..... Dzięki wszystkim za zaangażowanie i pomoc. Co myślicie o hotelu u Jamora? Mandy z Radomia zrobi rozeznanie co do wolnych miejsc i kosztów. Oczywiście stałe deklaracje są konieczne, jeśli mamy podjąć taką decyzję, bo nie mogą trafić z powrotem do schroniska, raczej szybko musimy szukać im stałego lokum - marzenie dom z podwórkiem, gdzie spędziły by resztę życia.

Link to comment
Share on other sites

A może ktoś podsumowanie zrobić? Ile jest deklaracji stałych, czy są jakieś wpłaty jednorazowe?
Kto jest w stanie zrobić dla psiaczków bazarek?
Nie przejrzałam całego wątku - brak czasu :/
Jeżeli chcemy ich dać do hotelu, to musimy mieć pieniążki i dużo ogłoszeń. Allegro w pierwszej kolejności :)
Kto zrobi super allegro? Ja przeleję kasę na wyróżnienie, niestety jednorazowo.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze red - to niech poda mi nr konta, to ja prześlę mu 12zł na wyróżnienie.
Jutro dzwonię do jamora jeżeli mi nie odpisze...a jak u niego nie będzie miejsca, to gdzie?
W łodzi jest hotelik, ale to już 150km...albo do megii1 do Serocka, tam gdzie Floyd miał jechać. Ona ma już onka suczkę...też historia - bo ktoś ją wywalił i żeby nie można było znaleźć właściciela to obciął jej ucho z tatuażem :(
U megii też miałyby dobrze - jakby co to w przyszłym tygodniu mogę je zawieźć. Tylko czy ona ma miejsce ?

Link to comment
Share on other sites

Co wejdę na dogo to jakaś nowa bida , zwariować idzie . Mieliśmy takiego starutkiego jamnika do wyciągnięcia ze schronu po trzynastu latach pani oddała do schroniska i ludziska pomogły to i ja pomogę . w tej chwili pierdziel (bo tak go nazywamy) ma ds i jest szczęśliwy. Prosiłabym konto na PW z dopiskiem,że na dziaduli (trochę się uzbierało ,żebym nie pomyliła potem psieków) prześlę jednorazowo 50,00 zł a potem zobaczymy. Jeżeli mogę dodać - to znam hotel Jamora , miałyśmy tam sunię ze schronu , wszystko ok tylko jeżeli nie znajdą domu stałego to nie wiem czy Jamor zgodzi się na długi pobyt piesków u siebie a poza tym jak zachorują ( a są stare) to nie ma tam nikt czasu żeby jeździć do weta więc się zastanówcie.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie , chciałam zapytać o hotel u Jamora , nie znam . Chciałbym wiedzieć ile jest tam psów jakie warunki, ile osób opiekuje się tymi psami i jak z opieką weterynaryjną . To ważne dla staruszków. proszę o przybliżenie tematu , bo to dla mnie wazne

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma][B][COLOR=Red]DEKLARACJE:[/COLOR]
[/B]1. toyota - ?? jednorazowa
2. gorki333 - 50 zł stała + 150 zł jednorazowa
3. KPdZ - 100 zł stała
4. Gonia66 - 40 zł jednorazowa
5. Cajus JB - 20 zł stała
6. bela51 - ?? jednorazowa
7. Mal - 30 zł stała
8. malibo57 - 100 zł stała
9. mysza1 - 100 zł jednorazowa
10. ciencienia - 20 zł jednorazowo
11 Talia - ??
12. Dorota - 100 zł stała
13, xytr - 50 zł stała + 190 zł jednorazowa
14. GochaT - 50 zł jednorazowo
_________________________________
[B]razem[/B]
[B] - stałe 450 zł
[U] - jednorazowe 550 zł

[/U][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/174185-POCZTA-WKI-Z-KOA-MI-do-30-XI-dla-dwA-ch-dziadkA-w-ONkA-w-z-Radomia"]Bazarek[/URL] dla dziadków. Na tą chwilę jest na nim 37 zł.

[/FONT]Nr konta do wpłat:
[B]05 1140 2004 0000 3002 3685 9529
[/B] z dopiskiem "dla psów z Radomia"

Jeśli ktoś potrzebuje więcej danych do przelewu to wyślę na PW ;)

[B]Monday[/B] mam naprawdę nieduże autko, a moje dwa ONki się spokojnie do niego mieściły. Jeden w drugiego wtulony i jechały zadowolone ;)

Hotel u Jamora oglądałam wirtualnie, miałam zawieść tam mojego tymczasa. Jednak znalazło się miejsce bliżej. Sam hotel jest fajny, [url=http://www.dogomania.pl/threads/138231-Hotel-dla-psA-w-JAMOR]tutaj[/url] jego wątek na dogo. Są zdjęcia i opis. Bardzo, bardzo fajne miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...