Jump to content
Dogomania

TARNÓW - 4 psiaki, koń i rodzina. Podaruj radość na Święta!


Recommended Posts

[quote name='tula']Mój przystojniak bardzo sie ucieszy jak mu powtórzę Twoje słowa Irenka, a ta masa paczek to nie ode mnie ale to zbiórka tego co podarowały dziewczyny z Warszawy, z Radomia no i oczywiście bardzo duuuża część od przemiłej Ketuni:) Ja zatrudniłam mojego TZ do transportu tych wszystkich podarunków, sami niestety wpałaciliśmy tylko pieniądze bo ze względu na moją obecną sytuację nie miałam niestety kiedy kupować rzeczy. Do jednej z paczek dorzuciłam obiecane baterie do ładowania:)[/QUOTE]

Podziękuj mu serdecznie, bo pomógł mi taszczyć te paczki:loveu:.
Nawet kawy nie chciał:shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Hah, ja mam trójkátná wanné, bédzie wiécej widac niz w scisku :>> Zapraszam.[/QUOTE]

Robi się ciekawie:evil_lol:
To może ustalmy kto ma większą. Ja mam chyba 175 + bąbelki i światełka.
Jak masz większą to szykuj się na najazd nawiedzionych kobitek i robimy imprezę:evil_lol:.
A jak masz mniejszą do zapraszam do siebie!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Robi się ciekawie:evil_lol:
To może ustalmy kto ma większą. Ja mam chyba 175 + bąbelki i światełka.
Jak masz większą to szykuj się na najazd nawiedzionych kobitek i robimy imprezę:evil_lol:.
A jak masz mniejszą do zapraszam do siebie!!![/QUOTE]

Bozesztymój, bábelków i swiatelek nie mam, ale baardzo tésknié za bábelkami, co zostawilam u mamusi (za czasów studenckich sprzedawalam maty do masazu wodnego :>> ), takze skorzystam bardzo chétnie.

Cos chyba moja wizyta w Krakowie nabiera coraz wyrazniejszych ksztaltów :>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Bozesztymój, bábelków i swiatelek nie mam, ale baardzo tésknié za bábelkami, co zostawilam u mamusi (za czasów studenckich sprzedawalam maty do masazu wodnego :>> ), takze skorzystam bardzo chétnie.

Cos chyba moja wizyta w Krakowie nabiera coraz wyrazniejszych ksztaltów :>[/QUOTE]

[B]Obyś dotarła, do tych bąbelków w wannie dorzucimy bąbelki z szampana i poszalejemy!!:evil_lol:[/B]

[quote name='majqa']Błahahaha, już ja widzę, jak Twój mąż Irenko wpuszcza obcych chłopów do własnej wanny... ;-)[/QUOTE]

[B]Izuś! Mojego TZ jak wiesz, nie ma od rana do wieczora. Jak wraca to pada.[/B]
[B]Nawet mu nie przyjdzie do głowy sprawdzać jaką imprezę organizuję.;)[/B]


[quote name='Grosziwo']....a zaczęło się tak niewinnie, od propozycji noclegu w wannie :roflt:[/QUOTE]

[B]Masz rację, ale takie imperzy są najlepsze;).[/B]
[B]Ciebie też oczywiście zapraszam:loveu:. Będziesz mieć zadanie specjalne : sprawdzanie stanu czystości nóg uczestników tej niecnej zabawy:evil_lol:.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Myślisz, że Biafra ma jakiś wolny kojec?:cool1:[/QUOTE]
jaki kojec??? ja do domu się wpraszam :p
[quote name='irenaka']Masz pewne. Dorzucę jeszcze opis do zdjęcia, żebyście wiedziały które ręce i nogi są czyje.
A może jeszcze napuścimy wody i zrobimy konkurs miss mokrego podkoszulka?;)
Tylko widownia by się jakaś przydała.;)[/QUOTE]
wrzucimy na youtube .. od razu podbijemy rekord oglądalności :)
[quote name='Grosziwo']Dostałm takiego ataku śmiechu, że moje trzy sierciuchy siedzą i patrzą na mnie ze zdziwieniem :dog::kociak::kociak:
Przeczytałam irenko:"...żebyście wiedziały które ręce i nogi są CZYSTE".[/QUOTE]
no pięknie, moje napewno będą ...[IMG]http://www.forum-macierzynstwo.pl/images/smilies/e/nie_ma_mowy.gif[/IMG]
[quote name='tula']Mój przystojniak bardzo sie ucieszy jak mu powtórzę Twoje słowa Irenka,[/QUOTE]
no pięknie.. Irenka "se" przystojniaka miała całego dla siebie.. nawet się nie podzieliła... :roll:
[quote name='majqa']Zapraszam wobec tego do mojej, łódzkiej wanny. A co!!! Niech i Moje Kochanie sobie oko ucieszy!!! :-) Możemy nawet urządzić konkurs Miss Mokrego Bez-Koszulka!!! ;-)[/QUOTE]
no coty.. moje woreczki z cytrynadą , bez uwięzi gruchną o podłogę :roll:
żadna radocha...
Jedyne co mnie by pocieszało, to to, że wreszcie bym poznała Ciebie :loveu:
[quote name='irenaka']:evil_lol::evil_lol:
A może (idąc za ciosem) zrobimy w tej wannie trójkącik i Biafra dołączy:lol:[/QUOTE]
ooo to było by niezłe... [IMG]http://www.forum-macierzynstwo.pl/images/smilies/e/daje_noge.gif[/IMG]
[quote name='irenaka']A po co ja kochana:loveu: mam jechać do Łodzi, skoro Twój Maciek przyjeżdża do Krakowa i to z kumplem?:evil_lol:
[/QUOTE]
oooo ale będzie zabawa :D
[quote name='irenaka']Robi się ciekawie
To może ustalmy kto ma większą. Ja mam chyba 175 + bąbelki i światełka.
[/QUOTE]
potwierdzam..wanna u Irenki jest wypasiona.. co więcej.. cała łazienka jest taka wyjechana w kosmos, że nawet tam zamieszkać bym chciała :p
[quote name='Grosziwo']....a zaczęło się tak niewinnie, od propozycji noclegu w wannie :roflt:[/QUOTE]
no widzisz.. tu na dogo niby pozornie wsio OK.. a rzuć wygłodniałym babom jakiś tekścik to dużo im nie trzeba.. kto czytał wątki Dorothy i jej konika to wie ;)
[quote name='irenaka']
[B]Ciebie też oczywiście zapraszam:loveu:. Będziesz mieć zadanie specjalne : sprawdzanie stanu czystości nóg uczestników tej niecnej zabawy:evil_lol:.[/B][/QUOTE]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ależ Ci się fucha trafiła :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Irenko, porób zdjęcia z tego konkursu i bazarek gotowy :evil_lol:! Takie fotki to jak świeże bułki by poszły :evil_lol::diabloti:![/QUOTE]

Ja nie mogę!!! Co ja zrobiłam?:oops:
Z wątku pomocowego dla ludzi wieje teraz prawdziwą rozpustą:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Boję się tu ponownie odezwać bo tu wieje rozpustą :D
Chciałam donieść, że moje graty+graty z bazarku dody, które od niej odkupiłam+graty dody(nie wiem co ona tam jeszcze wynajdzie]:->); basiapron dowiezie dopiero po 25 grudnia do Krakowa, czy to jakiś problem?
Z tym, że szpilki wysłane są pocztą.:)

Wiedziałam, że Kraków jest atrakcyjnym miastem...ale nie wiedziałam, ze aż w tak dosłownym znaczeniu :D

Link to comment
Share on other sites

Sorry za offa, ale mamy 1000 zl. dlugu, zapraszamy na Bazarek Swiateczny:
[URL="http://www.dogomania.pl/174776-Swiateczny-Bazarek-dla-Franusia-ktory-ledwo-uszedl-z-zyciem-do-12-XII-godz-12-00"]http://www.dogomania.pl/threads/174776-Swiateczny-Bazarek-dla-Franusia-ktory-ledwo-uszedl-z-zyciem-do-12-XII-godz-12-00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Dziewczyny - Asiu, Biafro, lada moment będziecie się pewno ekhm...rozpatrywać w ilości więc... Decydujcie, czy ode mnie mają jechać dwa auta, czy jedno.[/QUOTE]
zadzwonię do Ciebie dziś, tylko mi się słuchawka naładuje :roll:

Rybka, poczekajmy na biafrę niech się wypowie....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...