Jump to content
Dogomania

TARNÓW - 4 psiaki, koń i rodzina. Podaruj radość na Święta!


Recommended Posts

[quote name='Asior']aa no chyba jakieś niekorzystne biorytmy wczoraj były bo u nas też nie wesoło... :roll:

[B][SIZE="3"]NIESTETY.. AKCJA ODWOŁANA, znaczy PRZESUNIĘTA NA ZA TYDZIEŃ
IZA MA MAŁĄ W SZPITALU........
Po prostu jak nie urok to sraczka :angryy:[/SIZE][/B][/QUOTE]

Asiorku!! Coś mi się wydaje, że powinniśmy teraz Biafrze pomóc.
Pytałaś co potrzebuje?

Link to comment
Share on other sites

Kurczę....wiecie co sie stalo? Głośniki do komputera zawiozlam Asiorkowi w niedziele.....ale zasilacz zostal w bagazniku. Proszę przyslijcie mi na pw adres pod jaki mam go przeslać. Czy to Asiorka czi Irenki. Bardzo proszę. Biafro.....caluski dla dziedziaczka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Błahahaha...se skasowałaś przed czytaniem, czy po? A na poważnie, zadzwonimy dziś do Ciem... :loveu:[/QUOTE]
po przeczytaniu i napisaniu odpowiedzi.. kliknęłam wyślij i mnie wyrzuciło z dogo :mad:
[quote name='irenaka']Asiorku!! Coś mi się wydaje, że powinniśmy teraz Biafrze pomóc.
Pytałaś co potrzebuje?[/QUOTE]
Irciu kochana ( oj jak ja Ci ładnie pisze :eviltong:) Pewnie potrzeba jakiegoś miejsca na te pudła co idą z warszawy i dotrą w piątek... W związku z tym, ze iza nie ma ich jak osobiście odebrać, to potrzeba gdzies je przetrzymać... trochę ich jest...:

[QUOTE]Jest 9 kartonów różnej wielkości, 6 reklamówek przeważnie bardzo dużych, 2 worki i 2 sztuki takich plastikowych toreb na suwak, też dość duże.[/QUOTE]

to wg mnie teraz najważniejsze, bo w siedzibie fundacji już nie ma gdzie tego położyć....

[quote name='nescca']Kurczę....wiecie co sie stalo? Głośniki do komputera zawiozlam Asiorkowi w niedziele.....ale zasilacz zostal w bagazniku. Proszę przyslijcie mi na pw adres pod jaki mam go przeslać. Czy to Asiorka czi Irenki. Bardzo proszę. Biafro.....caluski dla dziedziaczka.[/QUOTE]
ślij do mnie i tak kompa mam u siebie i muszę go dotransportować do Izy ....

IZUŚ.. mam nadzieje, że dzisiejsza noc będzie "normalna" i Młoda ją prześpi.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']A ja bardzo prosze pw z adresem i telefonem do kogo mogę dostarczyć paczuszkę , na pewno będę w Krakowie w poniedziałek być może w sobotę również to bym podrzuciła .[/QUOTE]

Jeżeli ta sobota, to nie mogę się umówić. Jestem natomiast do dyspozycji w poniedziałek.
Podaję numer kontaktowy do siebie:500-18-19-20
Telefon jest do dyspozycji każdego, kto chce w Krakowie coś zostawić. Jeżeli będę mieć zawalony już dom, to wpiszę się na wątku.
Dzisiaj dotarły rzeczy od Agatki z Krakowa oraz dziewczyn z Zakopanego.

Link to comment
Share on other sites

Asia ja jutro puszczę przelew na tą stówę:)
może połowę przeznaczcie jeszcze na zakup leków a połowę na żywność - wiele tego nie będzie ale zawsze coś
a dzieciaki mają wodę utlenioną, spirytus salicylowy, altacet w żelu na stłuczenia, riwanol, plastry, gaziki i bandaże i takie tam inne tego typu środki??? jak nie to pasowałoby kupić... zadecydujcie jak to rozdysponować - jak dla mnie może iść całość na leki jeśli zajdzie taka sytuacja

podobno w Krakowie można kupić świetną witaminę C nazwa to ACEROLA - smakuje jak dropsy owocowe i doskonale jest przyswajalna - dla dzieciaków jak znalazł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...