Jump to content
Dogomania

TARNÓW - 4 psiaki, koń i rodzina. Podaruj radość na Święta!


Recommended Posts

[quote name='jolek68']Asior a jak z małą Biafry...
Ewa z Sierpca wysłała paczkę w której są min ozdoby świąteczne, coś na stół i na ścianę ręcznie robione, powinny być w fundacji :)[/QUOTE]

Mała Biafra już lepsza . Dziękuję.
Jutro lekarz mam nadzieje potwierdzi moje zdanie.

Odnośnie paczek to dzwonili do mnie z Krakowa że w czwartek i piątek przyszło łącznie 5 sztuk.
Na razie leżą na pozostałej stercie i czekają spokojnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biafra']Mała Biafra już lepsza . Dziękuję.
Jutro lekarz mam nadzieje potwierdzi moje zdanie.

Odnośnie paczek to dzwonili do mnie z Krakowa że w czwartek i piątek przyszło łącznie 5 sztuk.
Na razie leżą na pozostałej stercie i czekają spokojnie.[/QUOTE]
zostaw te paczki na później, poczekają...zdrowie małej najważniejsze a na finał akcji jeszcze przyjdzie czas :) pamiętaj, że nie jesteś sama ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Jeszcze nie, mam przecież wolny jeszcze kącik po drugiej stronie pod oknem.
A jak mnie wyrzuci, to przeprowadzę się do Ciebie, będziemy sobie spały razem w wannie:evil_lol:[/QUOTE]

A jak już do tego dojdzie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: to ja proszę o zdjęcia , tej wanny z Wami w środku oczywiście :megagrin::megagrin::megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Jeszcze nie, mam przecież wolny jeszcze kącik po drugiej stronie pod oknem.
A jak mnie wyrzuci, to przeprowadzę się do Ciebie, będziemy sobie spały razem w wannie:evil_lol:[/QUOTE]

a gdzie tam.. mam malusią wanne :(
ale zawsze jest miejsce na piętrowym łóżku z moim młodym :D
albo mam lepszy pomysł... zwalimy sie do Biafry :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']a gdzie tam.. mam malusią wanne :(
ale zawsze jest miejsce na piętrowym łóżku z moim młodym :D
albo mam lepszy pomysł... zwalimy sie do Biafry :evil_lol:[/QUOTE]

Myślisz, że Biafra ma jakiś wolny kojec?:cool1:

[quote name='Grosziwo']A jak już do tego dojdzie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: to ja proszę o zdjęcia , tej wanny z Wami w środku oczywiście :megagrin::megagrin::megagrin:[/QUOTE]

Masz pewne. Dorzucę jeszcze opis do zdjęcia, żebyście wiedziały które ręce i nogi są czyje.
A może jeszcze napuścimy wody i zrobimy konkurs miss mokrego podkoszulka?;)
Tylko widownia by się jakaś przydała.;)

Link to comment
Share on other sites

Dostałm takiego ataku śmiechu, że moje trzy sierciuchy siedzą i patrzą na mnie ze zdziwieniem :dog::kociak::kociak:
Przeczytałam irenko:"...żebyście wiedziały które ręce i nogi są CZYSTE".
A pomysł z tym mokrym podkoszulkiem niezły, pewnie dogo wzbogaciłoby się o wielu wujków:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Wyszedł przed chwilką ode mnie z domu taki przystojniak;)
Zostawił masę paczek i reklamówek:crazyeye:. Nie wiem, czy dobrze zapamiętałam imię dziewczyny która je przesłała. Chyba Milena, ale nie dam sobie głowy uciąć.[/QUOTE]
Mój przystojniak bardzo sie ucieszy jak mu powtórzę Twoje słowa Irenka, a ta masa paczek to nie ode mnie ale to zbiórka tego co podarowały dziewczyny z Warszawy, z Radomia no i oczywiście bardzo duuuża część od przemiłej Ketuni:) Ja zatrudniłam mojego TZ do transportu tych wszystkich podarunków, sami niestety wpałaciliśmy tylko pieniądze bo ze względu na moją obecną sytuację nie miałam niestety kiedy kupować rzeczy. Do jednej z paczek dorzuciłam obiecane baterie do ładowania:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka'](...) A może jeszcze napuścimy wody i zrobimy konkurs miss mokrego podkoszulka?;)
Tylko widownia by się jakaś przydała.;)[/QUOTE]
Zapraszam wobec tego do mojej, łódzkiej wanny. A co!!! Niech i Moje Kochanie sobie oko ucieszy!!! :-) Możemy nawet urządzić konkurs Miss Mokrego Bez-Koszulka!!! ;-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grosziwo']Dostałm takiego ataku śmiechu, że moje trzy sierciuchy siedzą i patrzą na mnie ze zdziwieniem :dog::kociak::kociak:
Przeczytałam irenko:"...żebyście wiedziały które ręce i nogi są CZYSTE".
A pomysł z tym mokrym podkoszulkiem niezły, pewnie dogo wzbogaciłoby się o wielu wujków:diabloti:[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
A może (idąc za ciosem) zrobimy w tej wannie trójkącik i Biafra dołączy:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Zapraszam wobec tego do mojej, łódzkiej wanny. A co!!! Niech i Moje Kochanie sobie oko ucieszy!!! :-) Możemy nawet urządzić konkurs Miss Mokrego Bez-Koszulka!!! ;-)[/QUOTE]

A po co ja kochana:loveu: mam jechać do Łodzi, skoro Twój Maciek przyjeżdża do Krakowa i to z kumplem?:evil_lol:
I wiesz co?
Ściągnę na chatę Asiorka i Biafrę, do tego mój Artur i już mamy trójkącik męsko -damski:crazyeye:
A jak nie będziesz tej rozpusty:oops: widziała, to nie będzie Ci żal.
Coś mi się jednak wydaje, że ta perspektywa zwabi Cię;) do Krakowa o czym marzę!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...