Jump to content
Dogomania

Niewidomy, stary, maleńkiEdi- tak bardzo chce byc kochany...juz w najwspanialszymDS:)


ana666

Recommended Posts

Syla nie wyrabia pewnie na zakrętach z całym zwierzyńcem, albo Książę Edward domaga sie cały czas pieszczot i Syla nie ma rączek, by pisać i fotografować.
Reniu, wsiadaj w autko i kierunek Gliwice, po drodze Rybnik. Zapraszamy z Oskarkiem.

Link to comment
Share on other sites

Mam już Edzia pieszczot i molestowania serdecznie dość.:loveu:Siedzę przy kompie, a on znowu skacze i domaga się zabrania na nogi....takiego kloca:lol:Trzecie rajstopy poszły...Jak teraz wstanę i pójdę do łazienki, to on za mną.Siedzę w wannie, to wariat skacze po wannie i chyba chce się ze mną kąpać, a wczoraj chciał się ze mną kochać:evil_lol:Obiad gotuje razem ze mną....siedzi wtedy na fotelu w kuchni,wszystko robi ze mną, łącznie ze spaniem.Nie pytajcie mnie skąd on wie, że ja wychodzę z pokoju, bo robię to "na paluszkach" a on śpi.Po południu zabrałam go na ponad godzinny spacer, myślałam, że się zmęczy...akurat.Renatko ja myślę, że on nie jest taki stary i weci się mylą.Energię, siłę i żywiołowość ma młodego psa.To ja wróciłam zmęczona jak nigdy:placz:Raz ciągnie mocno do przodu, naraz staje, to znowu na boki, dwa razy mało mnie nie przewrócił, tak szybko owija się wokół nóg:cool3:Mój syn nie może z nim wychodzić, nie poradzi sobie, przy jego niepełnosprawności ruchowej.Miałam większe psy już, ale tyle siły nie miały.Mówię do niego MÓJ TARANEK;)Po schodach już fajnie chodzi.Czystość ok, apetyt spory.Dalej jest problem rano, jak wychodzę do pracy.Wyrywa się, chce iść ze mną, drapie,skacze, nawet wyje, więc szybciej wracam z powrotem.Do mojej 2letniej podopiecznej jest fajny.Malutka uwielbia Edziowe pieszczoty,pilnuję tylko, żeby jej nie przewrócił, albo na nią nie wskoczył.Razem wychodzimy na spacerki, mała uwielbia Dziunię.Zrobiłam kilka zdjęć Edziowi i Majce, ale jestem zmęczona i idę nyny, dam jutro.Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

SYLA !!!! To co napisałaś o zachowaniu Edzia, to identyczne jak mój dziadek- niby !!- Oskar. Uogólnione ADHD- nie wyrabiam ani w domu ani na maratonach spacerach ponad godzinnych biegiem ! Powodzenia, można to przeżyć, ale czasem trudno.. i to notoryczne molestowanie. A ja myślałam, że mam niepowtarzalnego psa !

Link to comment
Share on other sites

SŁUCHAJCIE CIOTECZKI KOCHANE, DRODZY DARCZYŃCY KSIĘCIA EDUARDA PIERWSZEGO:)
Ponieważ do dzis nikt mi nic nie odpowiedzial, na moje ponawiane apele, a psów w potrzebie cała masa i wątek trzeba rozliczyć, napiszę ile na jakiego pieska chcialabym przeznaczyc pieniążków z Edusiowej kwoty 450 zł, która została po chłopaku:):)
CHCIAŁABYM OFIAROWAĆ TE PIENIĄZKI DLA:
MIĘTUSKA z nowotworem oczka i chorymi nerkami-150 zł, który ma niebawem, na dniach , przyjechac do Renatki, na miesjce Edusia;
[url]http://www.dogomania.pl/threads/180942-Mi%C4%99tus-szukamy-transportu-KONIN-SOCHACZEW[/url]
FRANIA z krzywa głowką- 130 zł (brakuje mu 130 zł dekaracji stałych i zbieramy wobec tego jak najwięcej jednorazowych wpłat)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/176179-Staruszek-FRANIO-ze-skr%C4%99con%C4%85-g%C5%82%C3%B3wk%C4%85!Potrzebne-deklaracje-sta%C5%82e-inaczej-przekroczy-TM!/page102?p=14652625#post14652625[/url]
BORUNI- ONki ,100 zł, też po wylewie, jest na darmowym, wiecznym DT, ale brakuje pieniązkow na leki powylewowe..pierwszy raz Ula zwróciła sie o pomoc, ale tam prawie nikogo na watku, bo sunia bezpieczna..:(
[url]http://www.dogomania.pl/threads/172034-Zbieramy-pieni%C4%85dze-na-leczenie-Bora-onka-kt%C3%B3ra-szuka-miejsca-aby-spokojnie-umrze%C4%87/page49?p=14633865#post14633865[/url]
ALFIKA-70 zł- ok póltora roku w hoteliku u Morii-ciagle bez domku..:( obecnie kilku darczyńców wykruszyło się definitywnie i od dłuższego czasu łatamy już dziury, aby miec na opłatę hoteliku...w tym miesiacu oplate mam za dwa dni, a brakuje mi na dzis 80 zł do zapłaty za hotelik:(
[url]http://www.dogomania.pl/threads/124995-Alf-cudaczek-nasz-tak-wiele-przeszed%C5%82...-%C5%81obuziak-w-DT-!!!-%29[/url]
TAKIE SĄ MOJE PROPOZYCJE I MYSLE, ZE POCZEKAM NA AKCEPTACJĘ LUB WERYFIKACJĘ DO KONCA TYGODNIA:):), MAM OCZYWISCIE NADZIEJĘ, ŻE NIE BĘDZIECIE MI MIELI ZA ZŁE, ŻE SAMA "WYSZUKAŁAM" PSY W POTRZEBIE, KIEDY ICH JEST TYLE...
CZEKAŁAM JEDNAK DOŚC DŁUGO NA PROPOZYCJE, a ponieważ, tak, jak pisałam, pieseczki czekaja na nasza pomoc,a wątek trzeba rozliczyć, pomyślalam, ze napisze konkrety:):)
SERDECZNIE POZDRAWIAM WSZYSTKICH MIŁOSNIKÓW I DARCZYŃCÓW EDUSIA, BEZ KTÓRCYH PRAWDOPODOBNIE DZIS EDUSIA NIE BYŁOBY NA ŚWIECIE....
ALE JEST I JEST MEGA HAPPY- a jak On , to i my:):)

Link to comment
Share on other sites

Sytuacja sprzed 2 godzin.Chciałam troszkę posprzątać, co jest przy Edziu bardzo utrudnione:cool3: a umycie podłóg wręcz niemożliwe:shake:Jak krzątam się koło Majeczki, to syn próbuje zająć czymś Dziunię, choć na kilka minut.Wpadłam na pomysł, żeby go przywiązać na 15 minut do kaloryfera w pokoju.Był spokojny, więc ja zadowolona...Właśnie byłam w połowie podłogi w kuchni, a tu na mnie znienacka coś skacze:crazyeye:Przegryzł skórzaną smycz i tak bardzo się cieszył na mój widok, że zaczął szczekać.Aż zaniemówiłam z wrażenia i tak mnie rozbroił, że nawet złości nie poczułam.Totalny wariatuńcio:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A nie mówiłam:evil_lol::evil_lol: Też ma ADHD i coś jeszcze, tak jak mój Oskar. Oj, Syla ,Ty jeszcze podżyjesz:evil_lol::evil_lol::angryy::angryy: Mój dziadek domaga się teraz uporczywego głaskania, pisać się nie da... jak wstanę, natychmiast trzeba iść na spacer, nie ma innej opcji. To nic, że leje jak z cebra:evil_lol::lol::evil_lol: Świeżego powietrza mi nie brakuje przy takim dziadeczku..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Sytuacja sprzed 2 godzin.Chciałam troszkę posprzątać, co jest przy Edziu bardzo utrudnione:cool3: a umycie podłóg wręcz niemożliwe:shake:Jak krzątam się koło Majeczki, to syn próbuje zająć czymś Dziunię, choć na kilka minut.Wpadłam na pomysł, żeby go przywiązać na 15 minut do kaloryfera w pokoju.Był spokojny, więc ja zadowolona...Właśnie byłam w połowie podłogi w kuchni, a tu na mnie znienacka coś skacze:crazyeye:Przegryzł skórzaną smycz i tak bardzo się cieszył na mój widok, że zaczął szczekać.Aż zaniemówiłam z wrażenia i tak mnie rozbroił, że nawet złości nie poczułam.Totalny wariatuńcio:evil_lol:[/QUOTE]

hihihih :D ach, ten Edziu :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Sytuacja sprzed 2 godzin.Chciałam troszkę posprzątać, co jest przy Edziu bardzo utrudnione:cool3: a umycie podłóg wręcz niemożliwe:shake:Jak krzątam się koło Majeczki, to syn próbuje zająć czymś Dziunię, choć na kilka minut.Wpadłam na pomysł, żeby go przywiązać na 15 minut do kaloryfera w pokoju.Był spokojny, więc ja zadowolona...Właśnie byłam w połowie podłogi w kuchni, a tu na mnie znienacka coś skacze:crazyeye:Przegryzł skórzaną smycz i tak bardzo się cieszył na mój widok, że zaczął szczekać.Aż zaniemówiłam z wrażenia i tak mnie rozbroił, że nawet złości nie poczułam.Totalny wariatuńcio:evil_lol:[/QUOTE]

Dobrze, że kaloryfera ze ściany nie wyrwał;) Ależ on jest fajny:)

Link to comment
Share on other sites

Edward Wspaniały vel Dziunia vel Wariatuńcio :evil_lol::loveu:
[IMG]http://images45.fotosik.pl/294/98f67a993c07c943med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images40.fotosik.pl/289/9b39fe7462b4e2c4med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images39.fotosik.pl/289/dfc831292406c59amed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images43.fotosik.pl/293/b4c63ad75f65ec4cmed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images44.fotosik.pl/293/0cc4e8cd228570d5med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Syla dzwoniła wczoraj i zdała mi relację,dziękuję:):loveu:
Jestem wniebowzięta,że Dziunia i Maja trafiły do takiego super domku:loveu:
Syla ma mnóstwo cierpliwości,bo przy Majusi jest troche roboty,a Edziu jest rozpaprany do nieprzytomności:razz:.Jeszcze raz Syla dziekuje za Twoje serce i miłość do tych psiaków:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Syla dzwoniła wczoraj i zdała mi relację,dziękuję:):loveu:
Jestem wniebowzięta,że Dziunia i Maja trafiły do takiego super domku:loveu:
Syla ma mnóstwo cierpliwości,bo przy Majusi jest troche roboty,a Edziu jest rozpaprany do nieprzytomności:razz:.Jeszcze raz Syla dziekuje za Twoje serce i miłość do tych psiaków:loveu:[/QUOTE]

:D :D :D teraz mają "złoty ds" u Syli :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Oj tak,oj tak:loveu:
Syla kochana jesteś,wiesz?:loveu:Pozdrowienia od mojego Krzyska:razz:[/QUOTE]
Odezwała się ta co jest "niekochana":p
Ale masz rację- Syla jest kochana i cierpliwa...dla Edwarda to wymarzony domek, w dodatku bez Rambusia:D;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...