Jump to content
Dogomania

Niewidomy, stary, maleńkiEdi- tak bardzo chce byc kochany...juz w najwspanialszymDS:)


ana666

Recommended Posts

Hihihi...widze ze wet a nim jamnisia zobaczył:):)Ale rzeczywiscie zanim przeczytalam rachunek weta to ja tez ujrzalam jamniora w Edusiu...łaoki na bank ma jamnisiowe:):)No a ta ostatnia fotka- rozanielonego edunia mnie rozwalila:):)To jest dla mnie fenomenalne...jak One szybko wiedzia gdzie jest najwygodniej i tam czuja sie najszczesliwsze:):)I widze ze edus ma nawet ;adne biale ząbki..czy mi sie zdaje???Sliczny psiak:):)
Wiemuy juz, ze laidyga wybrala innego ślepaczka,równie biednego i pokrzywdzonego przez los....mióśc od pierwszego spojrzenia i w bardzo malej odległosci(tu podawalm wątek)... wiec Edus będzie u Reni..:):)Ciesze sie, ze oba dzieki temu sa bezpieczne i beda szczesliwe na maxa:):)
A jak One to i my...
dziewczyny z Poznanai- jestescie cudowne....Wasza Milosc do psiakow normalnie 'wali po oczach" z tych fotek:D:D
NApiszcie mi jeszcze co to za tabletka??Nie wiedzialam ze sa specjalne- psie a moja Salmunia ma chorobe straszna..daje jej aviomarin- tak mi poradzili moi weci...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Gonia, Cerenia to nowy wymysł. Nie jest skuteczna w 100%, ale robi, co moze. Moja Adela ma fatalna chorobe lokomocyjna i dojeżdża na 60-tce do Jeleniej tylko zaśliniona. Spróbuj:)[/QUOTE]No ale gdzie to kupić??Jak weci kaza avimarin..??A ja Salmuni nie zaszkodze tym aviomarinem pprzypadkiem??:/

Link to comment
Share on other sites

nie wierze.... Edzioch..... on dluzej byl w shronie bo pamietam go jezcze doskonale.... bardzo sie ciesze.... az zamniemowilam...

co potrzeba Edziochowi? jak wyglada jego sytuacja... jakies fundusze.leki cokolwike? oj skradl moje serce juz wtedy... pamietam jak sie wtulal i potem bronil czlowieka ze to jego czlek a nie nikogo innego... ehhh cuda sie zdarzaja....

Link to comment
Share on other sites

kochane cioteczki, cierpliwości :)
Moja siostra jechała dzisiaj 20 km od Warszawy do centrum 2 godz. 50 min
A sytuacja po ciemku wcale nie jest lepsza, raczej wręcz przeciwnie, zwłaszcza, że o tej porze tłumy chcą się z miasta wydostać po pracy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...