Jump to content
Dogomania

Niewidomy, stary, maleńkiEdi- tak bardzo chce byc kochany...juz w najwspanialszymDS:)


ana666

Recommended Posts

bo dobrze by było jakby Agnieszka przyszła do schronu i powiedziała ze go adoptuje, podała swoje dane jakby to nie był problem, bo dziś jedna z wolontariuszek była powiedzieć o domku dla Bakusi schroniskowej i że ja pociagiem zawieziemy tam w niedzielę a kierownik powiedział że jak ktoś chce psa to ma osobiście przjechać :/
on już nie wie chyba co wymyślać żeby tylko psy nie trafiły do domów :(

Link to comment
Share on other sites

Witam wieczorkiem.Wredny ten wasz kierownik, gdzie indziej to na transport się dokłada dyrekcja, żeby tylko pieski dobrze się miały w nowych domkach, potem nawet się dowiadują co i jak, bo dzwonią.Ten ogólny wybieg i jeszcze te 30 zł za taką bidę.Brak słów i nie napiszę nic więcej, bo muszę ochłonąć.Jeszcze mnie zabanują i wtedy to musztarda po obiedzie.Życzę temu panu tylko tyle, ile on sam życzy i pozwala tym pieskom w "jego" schronisku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']bo dobrze by było jakby Agnieszka przyszła do schronu i powiedziała ze go adoptuje, podała swoje dane jakby to nie był problem, bo dziś jedna z wolontariuszek była powiedzieć o domku dla Bakusi schroniskowej i że ja pociagiem zawieziemy tam w niedzielę a kierownik powiedział że jak ktoś chce psa to ma osobiście przjechać :/
on już nie wie chyba co wymyślać żeby tylko psy nie trafiły do domów :([/QUOTE]Ale jaka Agnieszka ma przyjść???TA co by przyjechala?/Pies ma byc dlatego zabrany w sobote- bo nie ma kierownika a papiery beda na renate..Ona go przeciez bierze na darmowy DT...wszystkie dane bedzie miala Aga i Ona wykupi psa...a kierownika w ten dzien przeciez nie ma- prawda???

Link to comment
Share on other sites

tylko jak aga pójdzie i powie że na DT to powiedzą że ma przyjść jak będzie kierownik w poniedziałek zeby z nim pogadać i spytać o zgode, nie wiem co on powie, nie raz psy z naszego schronu szły do DT ale w okolicy, ostatnio jak brałam Joko do dt w poznaniu poszłam z bacia ze niby ona adoptuje.
ja jak ostatnio brałam psa na dt powiedział ze mam go zaadoptować normalnie i tak zeby go ten pies już nie musiał interesować i mam sobie robić z nim co chce, grunt ze dam 30zł
naprawde ten kierownik raz sie zgodzi a na drugi dzień jak ma zły humor już jest na NIE. Najlepiej iść powiedzieć ze DS, ja moge jutro zadzwonić i spytać czy Edi moze jechać do DT ale DT sam nie przyjedzie to powie mi ze nawiedzeni jsteśmy :(
myslałam ze bedzie ok ale już robi problemy z baka jak usłyszy o Edim to na pewno nie bedzie zadowolony :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']tylko jak aga pójdzie i powie że na DT to powiedzą że ma przyjść jak będzie kierownik w poniedziałek zeby z nim pogadać i spytać o zgode, nie wiem co on powie, nie raz psy z naszego schronu szły do DT ale w okolicy, ostatnio jak brałam Joko do dt w poznaniu poszłam z bacia ze niby ona adoptuje.
ja jak ostatnio brałam psa na dt powiedział ze mam go zaadoptować normalnie i tak zeby go ten pies już nie musiał interesować i mam sobie robić z nim co chce, grunt ze dam 30zł
naprawde ten kierownik raz sie zgodzi a na drugi dzień jak ma zły humor już jest na NIE. Najlepiej iść powiedzieć ze DS, ja moge jutro zadzwonić i spytać czy Edi moze jechać do DT ale DT sam nie przyjedzie to powie mi ze nawiedzeni jsteśmy :(
myslałam ze bedzie ok ale już robi problemy z baka jak usłyszy o Edim to na pewno nie bedzie zadowolony :/[/QUOTE]
Nie nie!!!!!!!!!!Nic mu nie mow- jego nie bedzie w sobote- damy rade to zalatwic:)Juz dziewczyny beda wiedzialy co maja mowic..ale jego niech nie ma tam...bo jak zaczniemy komplikowac to nigdy w zyciu pies nie pojdzie...30 zł zaplacimy oplate adopcyjna i wszystko zalatwimy..ja wierze ze sie uda:) bede wolala o wstawiennictwo do Sw. Franciszka- na Niego nie ma siły:)...nic prosze nie wspominaj tam o Edim...bo potem to bedzie dopiero podejrzane...nic nie wiesz i juz..ok????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']no ok. tylko schron w sobote jest otwarty do 12, do 13 tam w ogóle ktos jest i do poniedziałku 8 rano psy są kompletnie same. zdąza dziewczyny z tym?[/QUOTE]
Nie mamy innego wyjscia:) Musimy zdązyc:)..czyli do 13 mozemy byc???czy do 12 najpoxniej???
i od 13 do poniedzialku do 8.00 psy sa same??A CO JEDZĄ W NIEDZIELE??:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Nie mamy innego wyjscia:) Musimy zdązyc:)..czyli do 13 mozemy byc???czy do 12 najpoxniej???
i od 13 do poniedzialku do 8.00 psy sa same??A CO JEDZĄ W NIEDZIELE??:(:(:([/QUOTE]

W sobote do 12 najpóźniej musicie być nawet trochę przed 12.
Niestety tak długo muszą być same :(
Jedzenia wtedy nie dostają, tylko pracownica przychodzi nalać wody ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola^^']W sobote do 12 najpóźniej musicie być nawet trochę przed 12.
Niestety tak długo muszą być same :(
Jedzenia wtedy nie dostają, tylko pracownica przychodzi nalać wody ;([/QUOTE]
NIE WIERZE!!!!!!!!!!BEZ JEDZENIE OD 12 W SOBOTE PRZEZ CALA PRAWIE SOBOTE I NIEDZIEL???Tam jest jakas masakra...czy to w wiekszosci schronow tak jest??Juz mi słabo:( to jak te psy funcjonują??ja juz widze jak sie gryza jak gdzies znajda w niedziele jakis ogryzek:(:(:(NIE MOGĘ:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola^^']I dlatego te słabsze pieski często nie mogą się dostać do jedzenia tak jak Edi i Kropka... ;([/QUOTE]
Oj...no to mi dowalilas teraz..az mi si e w brzuchu cos zrobiło...:(:(BOże..ratuj mnie i te biedne psiaki:(:(...dlaczego to zycie jest takie okrutne???:(..ZABIERAJMY EDZIA K ROPECZKE!!!!!!!!!!:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Jeju ale wiadomości z rana :( wyc mi się chce :([/QUOTE]
Boszsze...co za schron,co za ludzie tam pracują:-(.Kurcze,żeby ten kierownik był ludzki,to by wyciągnęło się Edusia wcześniej i może któraś z dziewczyn przetrzymałaby go te 3 dni.Przecież straszne mrozy nadają,czy te psiny(najbardziej Eduś i Kropeczka) będą miały szansę dostać sie do budy?:-(
Dziewczynki napiszcie mi w skrócie jak z tym transportem,kto i kiedy i jak Edusia będzie wiózł.No i dokąd będzie dowieziony.Czy prosto do mnie,czy do Warszawy i stamtąd trzeba będzie prosić kogoś o podwiezienie do mnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Randa']dziewczyny, nie może tam iść jakiś wasz Tz, brat, siostra ,koleżanka itp i formalnie adoptować te psy?ktoś by je może przetrzymał kilka dni.[/QUOTE]
To by było najlepsze rozwiązanie,ale czy wykonalne?Czy ktoś stamtąd się zgodzi adoptować psa na siebie?:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Boszsze...co za schron,co za ludzie tam pracują:-(.Kurcze,żeby ten kierownik był ludzki,to by wyciągnęło się Edusia wcześniej i może któraś z dziewczyn przetrzymałaby go te 3 dni.Przecież straszne mrozy nadają,czy te psiny(najbardziej Eduś i Kropeczka) będą miały szansę dostać sie do budy?:-(
Dziewczynki napiszcie mi w skrócie jak z tym transportem,kto i kiedy i jak Edusia będzie wiózł.No i dokąd będzie dowieziony.Czy prosto do mnie,czy do Warszawy i stamtąd trzeba będzie prosić kogoś o podwiezienie do mnie[/QUOTE]
WSzystko sie wyjasni dzis, jak z tym transportem...ale z tego co wiem, to raczej na 100% pojedzie a Agą do Bydgoszczy a stamtąd laidyga zawiezie go prosto do Ciebie Reniu:):)Wczoraj z NIa rozmawialam, ten transport jest pewnien na 100%..niestety obawaim sei ze z dziewczynami pociagiem sie nie da, ponieważ jesli pies jest wyciągnięty ze schronu bez obecnosci kierownika, to ikierownik dosyla dokumenty(ksiazeczkę zdrowia) na adres...a bez ksiazeczki zdrowia pociagiem nie moze pies jechac...:(..no takie a nie inne fortele musimy stosować...nic na to nie poradze niestety...ze schronu w sobote wykupi go Marzenka(Aga zawiezie jej pieniazki na oplate) i przetrzyma u siebie w domku...Teraz rozmawaial jeszcze z Marzenka...powiedziala, ze jesli da rade- wykupi go juz w czwartek (reniu musze miec dokladen dane z numerem seryjnym dowodu osobistego)..i jesli wszystjo wyjdzie- przetrzyma go u siebie do soboty:):)Ale najwczesniej bedzie to mozliwe w czwartek...bede do marzenki dzwonic ok 14:)..tyle moglem dla Niego zrobic....nic wiecej na ten czas...
PROSIMY I WPLATY DLA EDUSIA- KAZDA ZLOTOWKA BARDZO POTRZEBNA:):)....
aGNEZIA-bardzo dziękujemy za bazarek:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...