Jump to content
Dogomania

Niewidomy, stary, maleńkiEdi- tak bardzo chce byc kochany...juz w najwspanialszymDS:)


ana666

Recommended Posts

o marzene mi chodzi :) ja jutro ide do kociarni bo marzena mnie zaprasza co mnie widzi i na jutro jesteśmy umówione bo słyszałam że są nowe koty a ja już nie mam mleka do Grafitki która wody nie chce za nic w świecie pic. A już wrócili z Kielc? marzena pewnie jest zmęczona i nie ma nawet siły odebrać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola^^']No już wróciły jakąś godzinę temu.
Możliwe że taka zmęczona że nawet nie ma siły odebrać :D
A Grafitka to widzę rozpieszczana u ciebie że nawet wody nie chce pić :)[/QUOTE]

no rozpieszczona, najszczesliwsza jak mnie nie widzi bo sie boi ludzi :(
ale razem ze mną śpi tylko w nogach i biada jak sie rusze, od razu syczy na mnie :evil_lol:
jak ona znajdzie DS to będzie cud:shake::-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Znalazłam taki wątek.Może uda się transport? czekam na odpowiedź od dziewczyn
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/172705-Warszawa-malenka-sunia-z-pol-czeka-na-transport-do-domu-pod-Poznan/page44[/URL][/QUOTE]
OOOOOOOOOOO>.moze..a kiedy te dziewczyny jada???wiadomo???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnezia']Początki ma ciężkie, ale potem jak już trafi do Ciebie to będzie miał jak w raju z tego co piszecie :)[/QUOTE]
Bedzie miał na pewno dobrze-obiecuję:-)

Może coś się klaruje z transportem,dziewczyna na tamtym wątku napisała [B]Zapytam mojego kierowcę, który będzie jechał z Migotką. Jakby co, wracał będzie w niedzielę pewnie jakoś późnym popołudniem albo wieczorem z Poznania do Wawy.
[/B]Trzymajmy kciuki,aby sie zgodził.Oczywiscie do kosztów sie dołozymy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Bedzie miał na pewno dobrze-obiecuję:-)

Może coś się klaruje z transportem,dziewczyna na tamtym wątku napisała [B]Zapytam mojego kierowcę, który będzie jechał z Migotką. Jakby co, wracał będzie w niedzielę pewnie jakoś późnym popołudniem albo wieczorem z Poznania do Wawy.
[/B]Trzymajmy kciuki,aby sie zgodził.Oczywiscie do kosztów sie dołozymy[/QUOTE]
Niestety kierowca nie wraca do Warszawy.
Próbuję dalej załatwić jakiś transport...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']kuźwa....

dziewczyny do dzieła...
[B]Przecież to nie Renatka powinna transportu szukac, tylko my![/B]

Ja obdzwoniłam znajomych ale niestety... każdy wyjeżdża na święta w druga strone Polski.. ;/[/QUOTE]
Każda para rąk do pracy sie przyda;)Ważne,żeby wyciągnąć Edusia ze schronu i przetransportować do mnie:-)

Link to comment
Share on other sites

Witam.Wszystko o ten transport się rozbija.Dzięki Agnezia za bazarek, zaraz wyślę PW do Ciebie i napiszę co i jak.Już jutro po południu mogę Ci fanty wysłać.Zaraz zrobie też przelew na transport.Ile jeszcze pieniędzy brakuje?Kurcze, mój slepaczek w kubraczku 10 minut teraz był na dworku i nawet porządnie się nie wysrykał, trząsł się z zimna jak osika.Oj, Edi...Będę wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']Dziewczyny a nie myślałyście aby przewieść go pociągiem?[/QUOTE]
Ja po psinę nie moge przyjechac do Warszawy,dlatego taka opcja odpada.Zresztą chętnych na przywiezienie go pociągiem do Wawy pewnie tez by nie było.
Dostałam odpowiedź od dziewczyny,której znajomi będą wracać z Poznania do Warszawy i mogliby zabrac Edusia...ale dopiero w przyszły weekend najprawdopodobniej...

Propozycja Ladyigi kilka postów wyżej wydaje sie najfajniejsza,ale ktos musiałby Edusia przywieźć do Bydgoszczy:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...