Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

Znajdki w projekcie NA TROPIE
W schroniskach, przytuliskach zatrzęsienie porzuconych zwierząt,ciągle przybywają.... Skąd się biorą takie ilości zwierząt, które przecież gdzieś miały kiedyś dom,właściciela? Tak trudno znaleźć im nowe kochające, odpowiedzialne rodziny, które nie wyrzucą w pierwsze wakacje, będą kochały do końca. Wszystkimi możliwymi sposobami staramy się dotrzeć do takich osób. Jednym z pomysłów jest zachęcenie rodzin do odpowiedzialnej adopcji poprzez książeczkę dla dzieci opisującą losy bezdomnego psiaka. Znajdkowe Przytulisko może mieć trzecią książkę z serii opisującą naszego podopiecznego, który szuka dobrego domu. Pomysłodawcy potrzebują finansowego wsparcia dla tego nowatorskiego sposobu zachęcania do adopcji. Rozgłaszajcie!

Więcej o projekcie  http://wspieramkulture.pl/projekt/871-NA-TROPIE

oraz na fb   https://www.facebook.com/pages/NA-TROPIE/785228138214450?ref=hl

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o potwierdzenie wpłat na dwóch bazarkach, które mam nierozliczone - jeden na dogo, drugi na miau (szczególnie tam zalezy mi na potwierdzeniu, bo na miau jestem 'nowa' i ludzie mogą mieć wątpliwości...). Linki na poprzedniej stronie.

 

Przepraszam, ale przegapiłam Twój poprzedni post  - juz potwierdziłam wpłaty z obu bazarków. 

Link to comment
Share on other sites

WIOSENNE SPRZĄTANIE U ZNAJDEK -
Wiadomo, że po zimie wszędzie brudno - nasze wybiegi wymagają wiosennego sprzątnięcia i zagrabienia,kojce umycia.Chcemy przywitać nową porę roku czyści i lśniący.Dlatego zapraszamy do nas w sobotę 28-go lutego  (jeśli nie będzie deszczowo) na wielkie porządki. Nasza pani Jola sama nie da rady, to zbyt ciężka praca,a dzień na świeżym wiejskim powietrzu mieszczuchom tylko dobrze zrobi.
Organizujcie znajomych i przyjeżdżajcie!
Stęsknione psy ze Znajdek ZAPRASZAJĄ

Link to comment
Share on other sites

STAREŃKI EDYP GAŚNIE
Wszystkie możliwe nieszczęścia dotknęły już Edypa, teraz przestał stawać. Codziennie jeździ do kliniki na wzmacniające kroplówki, ale jego stan się nie poprawia. Na pewno dirofilaria na którą cierpi pogorszyła jego i tak trudny żywot. Możemy tylko cieszyć się, że przez ostatnie lata był w przytulisku - możliwe, że to były jego najszczęśliwsze lata. Zawsze zadziwiał swoim entuzjazmem na spacerach, biegiem na równi z młodszymi psami, całusami jakie rozdawał i łebkiem nadstawianym do głaskania. Tym, którzy znają Edypa na pewno jest przykro, że tak szybko nam gaśnie... 

Link to comment
Share on other sites

Edypek wygląda bardzo marnie :(

fdb84063719ecdfc.jpg
 

 

a Albercik  nienajgorzej:

b01655e6482add08.jpg

17139d6a001b8d40.jpg
49069a4ed14d7b2b.jpg

 

[zdjęcia w trakcie powrotu z lecznicy]

 

Rozliczenie bazarku książkowego:

 

                                  black sheep -40zł :)
                                   selenga-35zł :)

                                   basia 111-40,50zł :)

                                   mariusz pp-16zł :)

razem 132zł  - przekazano" na pieluszki " w dniu dzisiejszym Szefowej Joli Boczkowskiej .[prosimy o potwierdzenie;)]

Link to comment
Share on other sites

kopiuję ze strony "znajdek" : "Nasz kochany stareńki Edyp odszedł za Tęczowy Most.
Pani Jola walczyła o Niego codziennie przez ostatnie dwa tygodnie.Odszedł wiedząc,że jest kochany.Zostały wspomnienia ze spacerów i zdjęcia.Smutno ogromnie......"

Link to comment
Share on other sites

kopiuję sama siebie 

:"pieniądze od bluess [12,20]  i werenn [30zł] =42,20 przekazane do rąk własnych Pani Joli , która jeździ z psami do kliniki po "mojej " trasie.Dziękujemy!

fanty do w/w wysłane rano. uff, bazar zakończony:) razem uzbierało się 174zł  tadam!!!!"

wiadomość od Joli-"znajdki" będą na Dniach Ziemii-26.04

W "Znajdkach " nowe psy, miedzy innymi niewidomy Homerek-na razie przebywa w lecznicy -zapraszamy do obejrzenia na fb- https://www.facebook.com/znajdki

Link to comment
Share on other sites

Niedziela 29 marzec TVP 2 godz.18.55 program PRZYGARNIJ MNIE - w programie znajdkowa sunia 

Już 29 marca startuje 1-szy odcinek nowego programu o psiakach. Będziemy mogli zobaczyć jak schroniskowe psiaki radzą sobie w programie PRZYGARNIJ MNIE. Liczymy na to, że ludzie, którzy zobaczą, że to świetne zwierzęta odczują potrzebę przygarnięcia psa po przejściach. Trzymamy kciuki za znajdkową gwiazdę - LEJLĘ (w Znajdkach miała imię Nona) i zapraszamy do kibicowania.

b_233_350_16777215_00_images_zwierzeta_p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...