Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

No właśnie niema na stronie, może nie zdążyłam wysłać zdjęć, bo ostatnio chodzę jak śnięta już nawet nie wiem jak się nazywam. Dzisiaj do domów pojechała nie tylko Milka, ale ostatni z 9-ciu szczeniaków, Noel i jamnikowata Pinezka. No co się nie cieszycie, gdzie uśmiechy? :klacz:  :jumpie:  :errrr:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie niema na stronie, może nie zdążyłam wysłać zdjęć, bo ostatnio chodzę jak śnięta już nawet nie wiem jak się nazywam. Dzisiaj do domów pojechała nie tylko Milka, ale ostatni z 9-ciu szczeniaków, Noel i jamnikowata Pinezka. No co się nie cieszycie, gdzie uśmiechy? :klacz:  :jumpie:  :errrr:

 

 

Cieszymy sie ,bardzo. :laola: I jeszcze, bernardyn tez ma domek.I tez sie cieszymy. :laola:

 

Baaaardzo cieszę się  :sweetCyb:  :sweetCyb:  :sweetCyb:  :sweetCyb:  :sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Też czytałam i ręce załamałam.

Pani Jola bez samochodu przy takiej ilości zwierzaków ciągle chorujących.......

Przecież to podstawa egzystencji fundacji.

A jak żywność zakupić?

Przecież "posiadłość Znajdkowa" na końcu świata jest.

Nie wiem , nie znam się na zasadach funkcjonowania fundacji.

Może trzeba gdzieś po urzędach pisać,co stare samochody na nowe wymieniają.

Może jakiś cegiełkowy bazarek,ale czy wolno?

Głupia jestem i tylko żal serce ściska.

Link to comment
Share on other sites

Duży kłopot w przytulisku - brak samochodu, znajdkowe autko złomowane

W przytulisku mamy ogromny kłopot - stary, wysłużony samochód odmówił posłuszeństwa. Jak każdy stary samochód często psuł się i wymagał napraw. Pani Jola z trudem wygospodarowywała fundusze na te naprawy, ale tym razem auto nie nadaje się już do naprawy - nadaje się tylko na złom.
A w przytulisku sprawny samochód jest niezbędny. Podopieczni muszą jeździć na operacje, zabiegi, kroplówki czy kontrole, bo do lecznicy jest bardzo daleko.
Dwa dni temu sunia Luka miała operację. Szczeniaki Negra i Pedro chorują na parwo ...... Wizyty w lecznicy są koniecznością.
Zmieniamy samochody i nasze stare auta często są już niepotrzebne. Może ktoś ma sprawne auto lub zna kogoś, kto takie ma i mógłby przekazać dla znajdkowych podopiecznych za niewielką sumę. Fundusze przytuliska są w opłakanym stanie i p. Joli nie stać na kupno samochodu.
Jeśli ktoś mógłby pomóc prosimy o kontakt do p. Joli tel. 664 821 160

b_400_300_16777215_00_images_zwierzeta_I

Link to comment
Share on other sites

Duży kłopot w przytulisku - brak samochodu, znajdkowe autko złomowane

W przytulisku mamy ogromny kłopot - stary, wysłużony samochód odmówił posłuszeństwa. Jak każdy stary samochód często psuł się i wymagał napraw. Pani Jola z trudem wygospodarowywała fundusze na te naprawy, ale tym razem auto nie nadaje się już do naprawy - nadaje się tylko na złom.
A w przytulisku sprawny samochód jest niezbędny. Podopieczni muszą jeździć na operacje, zabiegi, kroplówki czy kontrole, bo do lecznicy jest bardzo daleko.
Dwa dni temu sunia Luka miała operację. Szczeniaki Negra i Pedro chorują na parwo ...... Wizyty w lecznicy są koniecznością.
Zmieniamy samochody i nasze stare auta często są już niepotrzebne. Może ktoś ma sprawne auto lub zna kogoś, kto takie ma i mógłby przekazać dla znajdkowych podopiecznych za niewielką sumę. Fundusze przytuliska są w opłakanym stanie i p. Joli nie stać na kupno samochodu.
Jeśli ktoś mógłby pomóc prosimy o kontakt do p. Joli tel. 664 821 160

b_400_300_16777215_00_images_zwierzeta_I

 

Przedrukowane z fb,to już wiemy,ale czy są jakieś pomysły?

Jak pisałam wyżej nie znam zasad,ale czy jest jakaś możliwość zrobienia zbiórki pieniężnej,czy mozna wystosować pisma do państwowych urzędów?

Nie możemy p.Joli samej zostawić z tym problemem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...