Jump to content
Dogomania

Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !


kinga_kinga7

Recommended Posts

A ja o tą bidusie chciałam zapytać ze strony 153 :

[B]" Ta suczka to Ruda. Trafiło do schroniska z ul. Sidorskiej 7 lat temu. Niestety ma opinię istoty agresywnej. Podobno wiele miesięcy upłynęło, zanim ktokolwiek mógł się do niej zbliżyć. Po wielu latach pobytu w schronisku zaufała jednej osobie, której pozwala się głaskać, całować i z ufnością podaje jej łapkę. Nikt inny nie może jej dotknąć, bo atakuje. Jest też agresywna w stosunku do innych psów.
Ruda ma chore oczko, którego nigdy nie otwiera. W dodatku niedawno zaczęła jej rosnąć jakaś narośl z tyłu - stale się powiększa. W najbliższym czasie ma to zobaczyć schroniskowy wet.
Ruda ma w tej chwili ok. 8-9 lat."
[/B]
- Czy ona ciągle w takiej budce? bo tam dna nie było, ani nic:-(,
zdjęcia z grudnia były a ona tak na gołej ziemi:-(,
a teraz śnieg, mróz, mokro...
Widział ją już weterynarz? wiadomo co za paskudztwo jej wyrosło?

Link to comment
Share on other sites

Budy są cały czas wymieniane na nowe i większość psów już takie ma. Nie wiem jak Ruda, ale jeśli jeszcze jest w starej budzie, to lada chwilę będzie miała nową. Poza tym psy teraz mają w budach słomę.
Weterynarz narośl widział - ma mieć niedługo zabieg usuwania jej.

Link to comment
Share on other sites

witam Was i przepraszam za offa.
chciałem Was zaprosić na bazarek dla biednego psiaczka który 10 lat czekał i nikt go nie chciał jest już w DT ale nie ma pieniążków

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/221133-WIELKI-MISZ-MASZ-ponad-40-pozycji-zajrzyj-bo-warto%21-dla-Bartusia-do-21.01"]http://www.dogomania.pl/threads/221133-WIELKI-MISZ-MASZ-ponad-40-pozycji-zajrzyj-bo-warto!-dla-Bartusia-do-21.01[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Witam czy jest jakaś strona www schroniska bym mogła obejrzeć pieski? szukam takiego jednego, jeśli został złapany z okolic Różanegostoku to być może trafił tam.
Ponieważ tam gdzie mieszka moja babcia w lesie mieszkają dzikie psy, ciocia nieraz dzwoniła do Dąbrowy białostockiej informowała ich o tych psach. Powiedzieli że jak sama je złapie to oni wtedy mogą je zawieźć do Białej podlaskiej

Link to comment
Share on other sites

Jest w Schronisku może jakiś bokser?
[quote name='Ramiel']witam!
Sorry że wciskam się nie w temacie, ale Murko w Lublinie jest pan który weżmie do mieszkania boksera, nie musi być rodowodowy, może masz jakiegoś albo wiesz, że ktoś ma?? Zaproponowałam mu naszego 6 latka i powiedział pan, że wiek nie ma znaczenia, tylko żeby chory nie był bo dziecko jest w domu. Nie wiem, czy ten nasz mu się spodoba bo to mix jest, a nie chcę, żeby przepadła szansa dla jakiegoś psiaka:((

Pan nie chce mixa, szuka typowego boksera i czeka na maila ze zdjeciami, narazie mam białego boksera z Orzechowic, ale może coś bliżej Lublina się znajdzie??[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Najnowasze wieści:

1. [B]Butterfly[/B] jest od dzisiaj zarezerwowana - zamieszka w Puławach. Sunia jest jeszcze niewysterylizowana, więc pojedzie do nowego domu po zabiegu. bardzo dziękuję Iwoniam za kontakt do pani z Puław.
2. Dzisiaj o 13.00 jadę do schroniska na spotkanie z panią zainteresowaną adopcją [B]Klakiera[/B]. To ma być wizyta zapoznawcza - pani chce pieska zobaczyć, zabrać na spacerek. Pani jest z Białej Podlaskiej a wypatrzyła Klakiera dzięki ogłoszeniom Bejotki.Trzymajcie kciuki!

Edited by cavani
Link to comment
Share on other sites

U nas w schronie psiaki dostają ciepłą wodę.Kiedy wystygnie,zamarza! No i niestety,jest czasem problem z wybiciem z misek lodu.Gdy jest taki mróz ,pracownicy mają tyle samo pracy,jak wtedy,kiedy panują upały.

Też chciałabym znaleźć sposób na niezamarzanie wody (i żarełka)...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...