Jump to content
Dogomania

Wolontariat w schronisku w Katowicach!! Ruszyliśmy!! Poszukiwani wolontariusze!!!


Istar19

Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?  

53 members have voted

  1. 1. Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?

    • poniedziałek
      1
    • wtorek
      8
    • środa
      5
    • czwartek
      19
    • piątek
      20


Recommended Posts

Czyli w czwartek spotkanie na razie nieaktualne? Dopiero spotkanie w sobotę?

Cieszę się, że Misia będzie miała dom!

Jeszcze do tego Kirusia pojedzie, oby jak najwięcej dobrych, sprawdzonych domków!

Wczoraj rozmawiałam z domkiem z Łodzi i są bardzo zachwyceni Misią. Śpi na posłanku, które jej uszyłam (pontonik), chodzi za Panią krok w krok, ładnie je, załatwia się na dworze, sygnalizuje potrzebę wyjścia.
Trochę powarkuje na Pana domu, ale powolutku przekonuje się, że Pan krzywdy jej nie zrobi.
Nie ma żadnych zatargów z Kajtkiem, nawet przy jedzeniu, a je wszystko (suchą karmę, ciasteczka dla piesków) ale największym przysmakiem jest dla niej chlebek z masłem, zresztą u mnie jak była to też jak robiłam kanapki, to nie sposób było jej nie dać paru kęsków, bo aż jej ogonek latał na widok chlebka z masełkiem. Mówiłam żeby jej nie utuczyli, bo Kajtuś (5 lat) ma nadwagę).

Jeszcze nie bawi się z Kajtusiem, na razie obchodzą siebie z daleka, ale nie przejawiają wobec siebie agresji, bo tego najbardziej się bałam, gdyż w sobotę prze wyjazdem musiałam już bardzo uważać na moją suczkę i Misię bo cały czas na siebie powarkiwały...

Link to comment
Share on other sites

Mam propozycje, by jeżeli ktoś się zgodzi zbierać koszulki do zabiegów sterylizacji (nie wiem czy do kastracji tez są?). Obecnie uszyłam dwie większą i mniejszą i po zabiegu Neli moge je oddać, na pewno osoby które dokonały sterylki też maja koszulki a potem one są niepotrzebne więc może zgodzą się je oddać. Taka koszulka wystarczy na parę razy, Roksia miała po Misi, a potem miała ja następna Misia i niestety pojechała wraz z koszulką do Łodzi. Co o tym sądzicie? Można poprosić osoby, które już dokonały zabiegu czy nie zechcą oddać i wtedy zrobić wypożyczalnię, można np. pobierać po 2 złote za pożyczenie i można wówczas dokupywać nowe. Tak samo można zbierać kołnierze, ja chyba mam 1 ale to mniej wygodne dla psów.

Link to comment
Share on other sites

:loveu:Ja tylko z informacją, że sunia, którą nazywałyśmy tu Misią, a która ma na imię Nutka:roll:, jest już w swoim domu. Wszystko bardzo dobrze, wprawdzie wystąpiły spory, czy ma spać bardziej z Panią, czy z Panem:) i pretensje o wzajemne przekupywanie psa kiełbaską, żeby bardziej lubiła Panią/Pana:), ale to akurat jakoś mnie nie zasmuca:lol:
Nutka bardzo się spodobała, ona chyba też się dobrze poczuła (trochę na łóżkach, trochę przy stole...). Państwo nie spuszczają jej z oka i nie wypuszczają z rąk, żeby czasem nie czmychnęła gdzieś w te pierwsze dni. Wygląda na to, że i suni i Im się to podoba. Są naprawdę przemili i naprawdę odpowiedzialni. Umówiłam się za jakiś miesiąc na wizytę. Ze sterylką nie ma raczej problemu, ale jeszcze się zastanowią, bo zwłaszcza Pani szkoda męczyć psinę. Zresztą, p. Ania myśli tu podobnie. No i Państwo mieli suczkę przez wiele lat i pilnowali jej, nie miała szczeniąt (bo też by się o nie martwili, co potem), więc myślę, że nie ma co naciskać.
Czyli można Nutkę pozdejmować z wątków, tu jest chyba 25.:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kuba ja jestem cały tydzień na rano czyli do 14 a coś się stało ? a teraz do rybki ja wam zaraz dam bawić się w fryzjera pozabieram wszystkie możliwe narzędzia nawet pilnika do paznokci wam nie zostawię , a tak poważnie to zadzwonię jutro do Ilony i dowiem się czy będzie mogła przyjechać.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][URL="http://www.silesiacup2010.pl/silesiacup.html"] [CENTER][CENTER][B][I][COLOR=red]24-25 kwietnia 2010r[/COLOR][/I][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[/URL][/SIZE][SIZE=5]
[URL="http://www.silesiacup2010.pl/silesiacup.html"] [CENTER][CENTER][B][I][COLOR=red]Kolejna Akcja w Silesia City Center !!!![/COLOR][/I][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[/URL][SIZE=2]

[URL="http://www.dogomania.pl/../106922-DZIEA-PSA-Psiejsko-Czarodziejsko-w-Silesia-City-Center"]http://www.dogomania.pl/threads/1069...ia-City-Center[/URL]
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xszilax']Kuba ja jestem cały tydzień na rano czyli do 14 a coś się stało ? a teraz do rybki ja wam zaraz dam bawić się w fryzjera pozabieram wszystkie możliwe narzędzia nawet pilnika do paznokci wam nie zostawię , a tak poważnie to zadzwonię jutro do Ilony i dowiem się czy będzie mogła przyjechać.[/QUOTE]

Przywieziemy swoje i soboz4 tez coś wspominała że ma maszynkę czy coś :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

A ja tylko chciałam napisać, że dzięki Doroticus mam informacje odnośnie naszego Tosterka, który mieszka sobie na wiosce koło Piotrkowa Trybunalskiego. Trochę go rozpieścili tam, żeby go podkarmić na początku dawali mu jedzenie z ręki i tak pozostało do tej pory. Jest bardzo przyjazny, za mamą nie płacze, raczej nie zostaje sam w domu, biega sobie po ogródku i poza tym wychodzi na spacery poza swój teren. Boi się trochę huków, wystrzałów. Do obcych ludzi jest trochę nieufny na początku, ale po chwili się przekonuje i jest OK. Starsze małżeństwo się nim opiekuje. Fajny domek mu się trafił :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xszilax']Kuba ja jestem cały tydzień na rano czyli do 14 a coś się stało ? a teraz do rybki ja wam zaraz dam bawić się w fryzjera pozabieram wszystkie możliwe narzędzia nawet pilnika do paznokci wam nie zostawię , a tak poważnie to zadzwonię jutro do Ilony i dowiem się czy będzie mogła przyjechać.[/QUOTE]
muahahaha:diabloti: Ogarnęła nas wena i rządzą- nikt nie powstrzyma naszych destrukcyjnych zapędów:diabloti:

A tak na serio współczuję Ilonie i czekamy na nią z otwartymi ramionami.;):loveu:

Link to comment
Share on other sites

Pięć firmówek zostało wywieszonych w podstawówce gdzie uczy znajomy :) więc może jakiś odzew będzie...
Mam prośbę żeby wolontariusze porobili firmówki nowym psiakom, albo niektórym starym co już wychodzą z miesiąc :) ja bym chętnie zrobiła ale nie znam psiaka i nie wiem co o nim napisać:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...