Jump to content
Dogomania

Wolontariat w schronisku w Katowicach!! Ruszyliśmy!! Poszukiwani wolontariusze!!!


Istar19

Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?  

53 members have voted

  1. 1. Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?

    • poniedziałek
      1
    • wtorek
      8
    • środa
      5
    • czwartek
      19
    • piątek
      20


Recommended Posts

Wątek Negry - jamnikowatej suczki:
[U][url]http://www.dogomania.pl/threads/183961-Negra-jamnikowate-male%C5%84stwo-szuka-domu[/url]!!![/U]

[IMG]http://lh3.ggpht.com/_Qbj5mfb9LrQ/S8mtAeH88_I/AAAAAAAAFCc/KSDgEC4qjqg/003.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ja też jutro będę przed dziesiątą.

Uwaga - Syriusz ma aktualnie 2 ogłoszenia na stronie adopcje.org, jedno z numerem, z Katowic i drugie (moje) z imieniem, z Dąbrowy Górniczej:) Są niedaleko siebie i trochę to głupio wygląda. Jedno trzeba usunąć. Mogę moje, ale może jednak to z numerem? Bo w razie czego wolałabym, żeby ktoś się "dał poznać", zanim przyszedłby do schroniska po psa? Nie wiem... Może ten, kto daje ogłoszenia naszych psów na adopcje zdecyduje?

Jeszcze jedno - kto dawał ogłoszenie Sary na pies.pl? Bo jest takie, które też nie jest moje i ciągle nie zdjęte. Ja już pisałam na pies.pl w tej sprawie, ale jak dotąd nie mam odpowiedzi, a nie mam dojścia do tego ogłoszenia........... Też by warto usunąć...

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze w temacie ogłoszeń - mam prośbę - gdyby ktoś jakieś robił Syriuszowi, dajcie znać na jego wątku - bo ja sobie tak powoli dodaję (są w 4 poście), a w razie czego bez sensu dublować.
I - ja nie dam rady zrobić allegro, ale chętnie wszystko przygotuję i podeślę, gdyby ktoś mógł. I zapłacę za wyróżnione. Lara...? Nie śmiem prosić...:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xszilax']uuuuuuuuu czyżbyś była Laro nie zadowolona mira to taka słodka psina .[/QUOTE]

Nieeee, skądże znowu ;) mnie każdy psiak cieszy, aż mi się ręce palą, poważnie ;) tym bardziej, że nie mam własnego ;)

Ja przyjadę z soboz ;)

[B]leonarda[/B] - widzę, że już masz chętną, ale jakby co to pisz do mnie jak w dym na Pw to zrobię allegro ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...