Jump to content
Dogomania

ATOS został u nas.


Waldek

Recommended Posts

  • Replies 468
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

szkoda,że za późno na deklaracje. Czemu ma go czekać eutanazja? Starałam się znaleźć info ale chyba ślepa jestem przez tę gorączkę..
Śliczna psina, może znajdzie się ktoś chętny? Starsza osoba, która potrzebuje spokojnego towarzysza spacerów..
A jaki on jest? Ciągnie na smyczy? Do innych psów? Mogłabym spróbować delikatnie zasugerować moim dziadkom - mieli psa, tylko biedak umarł na serce ze starości. Teraz nie chcą następnego :( Ale zawsze mogę spróbować. Ale nie róbcie sobie nadziei, juz kilka razy próbowałam ich namówić na jakiegoś starszego biedaka. Obawiają się, bo ich zdrowie się pogorszyło (ja im staram się udowodnić, że to przez brak regularnych spacerów ;) ) no a poza tym jeszcze schorzenia nie związane z tym. No i fakt, że taki niewiadomy starszy pies też nie wiadomo ile pożyje... ich by to dobiło

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie, cioteczki i wujkowie,

nie ma sytuacji bez wyjścia i nie można sie zniechęcać. Są miejsca gdzie ceny nie są wygórowane, a w takiej podbramkowej sytuacji ludzie pomoga. Pies piękny, jeśli jesteście zdecydowani to można natychmiast zaradzić . Zaraz zadzwonie do hoteliku gdzie jeszcze wczoraj było miejsce. Dla takich przypadków można wynegocjować cenę i zawieżć pieska, płacąc od dołu. Napewno deklaracje się zbiorą bo widać że chętnych do pomocy jest sporo i zbierzemy ich wiecej. W hoteliku pies poczeka na zmasowane ogłoszenia i w innych regionach kraju, np u nas na śląsku. Co myslicie. ? Cena może być nawet 12 ,- za dzień w przyzwoitych warunkach, z karmą. Nie kojce zewnętrzne. Czy mam dzwonić?pozostaje jeszcze kilka innych hotelików, podejme sie poszukania i podam zcenami. Wy zajmijcie sie deklaracjami. Całego watku nie przeczytalam bo najpierw chciałam się odezwać, teraz dokładnie poczytam.ale cena podana za hotelik 35,-to chyba u ritza. Nie zniechęcajcie się .sporo wysiłków jak dotad nie może zostać zaprzepaszczone.

Link to comment
Share on other sites

Vlk, myśl przednia z dziadkami. Może nie bedzie ci łatwo przekonać na ds, ale przekonaj na dt do czasu przewiezienia do hoteliku , może sobie przypadną do gustu i hotelik nie bedzie potrzebny. Tak czasem bywa, wiele piesków umiesciłam na dt i nie wróciły, pozostały w cieple domków. Sprobój, dając gwarancje ze jak tylko znajdzie sie hotelik to weżmiesz psa ? Starsi panstwo napewno nie pozwola psa uśpić, pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie, ja tak samo jak Vlk nie doczytałam się, czemu pojawił się temat eutanazji?
Piękny pies, na pewno ktoś miałby z niego pociechę...

w tej chwili problem jest tylko w braku deklaracji, czy nie ma hoteliku dla niego? Jamor?
w dziale "domy tymczasowe" na dogo jest dużo ofert domowych płatnych tymczasów, ale tam właśnie mają takie ceny koło 25-30 zł za dzień ;/

Link to comment
Share on other sites

Nadmiar milusińskich do opieki jest trudny, wiemy to po sobie - [url]http://www.dogomania.pl/threads/174601-Dwie-bidy-PomA-A-cie-Pilne[/url]

ale wytrwałości....
popytamy gdzie się da, czasami duży psiak bardziej poszukiwany niż mały...
a Chłopak zasługuje na swój kąt i właściciela

Link to comment
Share on other sites

HOTELIK JEST I TO OD JUŻ. mialam zarezerwowany dla benia ale poszedl gdzie indziej, więc, TRZEBA DEKLARACJI NA SZYBKO, I JESZCZE SZYBCIEJ OGŁOSZEŃ. CZY PIESEK JEST W CZĘSTOCHOWIE CZY W POSPIECHU MI SIĘ COS POKRĘCILO?

JEŚLI ZAPADANIE DECYZJA ZAKLEPUJEMY HOTELIK I ZBIERAMY, PÓKI JEST. POZOSTAJE JESZCZ KILKA HOTELIKOW, INNYCH DO SPRAWDZENIA ALE CHODZI TEZ I OCENE BY NIE BYŁ TO TAKI ZA 35 PLN ZA DOBĘ BO ZA TAKA KASE TO UMIEŚCIMY 2ISPORO NA TRZECIEGO ZOSTANIE.

Link to comment
Share on other sites

Tereso spróbuję (bo nie spróbować to by był grzech ;) ) ale nie róbmy sobie zbyt wielkiej nadziei, od dawna ich na psa namawiam, żeby ich na spacery wyprowadzał. Jeszcze pytanie, tak na wszelki wypadek: jak tam stan jego łap? Byłby w stanie poradzić sobie z 3 piętrami bez windy?

Link to comment
Share on other sites

pan który go u siebie trzyma ,a dłużej nie może bo ma dwa swoje psy i koty a Atos nie dogaduje się z nimi wszystkimi , pisał o eutanazji ze względu na jego wiek , stan zdrowia , właśnie stan jego łap , chociaż to chyba wiadomo że owczarki na starośc kłopoty z chodzeniem mają i to nie jest rzecz nie do przejścia , pisał o czyrakach czy krostach któe ma na skórze , ale okazało się że nie jest to takie poważne jak sądził weterynarz , były ale już nie ma ...pies ma 8-9 lat nie sądzę żeby z racji wieku nadawał się do uśpienia , jeszcze parę ładnych lat przed nim , a widać że kondycję ogólną ma dobrą .... myślę że należy szybko zająć się tą sprawą bo tam gdzie jest zostać nie może , jest po prostu zbyt dużą udreką ... piszę to co zrozumiałam po przeczytaniu całego wątku ....

Link to comment
Share on other sites

FAjnie, że psiarze dołączyli do wątku. Bo my bardziej z kociarstwa to i siła przebicia na dogomanii słaba.

Waldek w desperacji o tej eutanazji napisal. Poniekąd sie nie dziwie, bo w małym mieszkaniu pies, którego trzeba izolowac to rzeczywiście udręka. Na dodatek kota potarmosił solidnie.
Ze swojej strony starałam się wczoraj zainteresowac psiarzy na comiesięcznej akcji adopcyjnej w SILESIA CC ale oni tez zapchani po uszy. Rdzili szukac jakiejs warszawskiej fundacji. Myślałam też o takim jednym miejscu, które zazwyczaj bywa ostatnią deską ratunku ale tam jest też dużo kotów... No i znów klapa:((
Waldku, jeszcze trochę cierpliwości. Wiem, że to trudne.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]Zapraszam serdecznie na trzy bazarki - dochód zostanie przeznaczony na hotelikowanie Dżoka oraz Pućki!!! ZAPRASZAM!!![/B][/COLOR]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/174367-Bazarek-A-wiAE-teczny-dla-DA-oka-i-PuAE-ki-DZISIAJ-KONIEC-1-WYSYA-KA-GRATIS[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/174373-KsiAE-A-ki-filmy-DVD-dla-DA-oka-i-PuAE-ki-Do-02-12-WYSYA-KA-GRATIS[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/174371-Bazarek-kuchenny-dla-DA-oka-i-PuAE-ki-DZISIAJ-KONIEC-WYSYA-KA-GRATIS[/url]

Link to comment
Share on other sites

Waldku to zdecyduj co mamy robić i działamy , jest nas już trochę tutaj to damy radę :) nie wiem czy ktoś tego psiaka dał na owczarkowe forum ... tak sobie myślę że może zgubił się komuś ...tak sobie cichutko myślę .... dam znać Mal , może doda go na owczarki ....

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam już jestem , miałem weekendową przerwę ....domek w Piotrkowie czeka jednak to jest buda a nie mieszkanie , jemu należy się ciepły domek tzn żeby nie mieszkał na powietrzu tylko na powietrze wychodził na spacer . On powinien grzać swoje starsze kości i stawy w domowym ciepełku ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']no to ja nie rozumiem , jeżeli nie możesz trzymać go u siebie i straszysz albo schronem albo uśpieniem to może lepsza jednak buda od tych ostatecznych rozwiązań ?[/QUOTE]


lilk_a może trochę idealizuję z tym domkiem ale jemu zimno może zaszkodzić -stawy ,

aha i ktoś pytał czy dałby radę na 3 piętro bez windy - to też nie jest najlepsze rozwiązanie , myślę, że 3 razy dziennie nie podołał by takim spinaczkom ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...