Jump to content
Dogomania

ATOS został u nas.


Waldek

Recommended Posts

  • Replies 468
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trzymam kciuki za znalezienie domku. Miałam niedawno znalezionego psa w domu, dzień w dzień były warki między nim a moją suką. Nie byłam w stanie zadzwonić do SM, by wzięli go na paluch. Po prostu koszmar, on był szczęśliwy, że jest w domu, ja płakałam nad jego losem, i sytuacją w domu, a po paru dniach znalazł sie właściciel:-) Zakończenie cudowne. Życzę mu domku i wspieram was myślowo.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałem dziś z Panią , opowiedziałem jej więcej o [B]Atosie[/B] o kaszakach etc, mają w pobliżu weta więc nie byłoby problemu. Byłby towarzystwem dla 2 letniej Onki ale gdy powiedziałem , że jest kastratem to jakby troszkę się zmartwiła, wyczułem , że mąż chciałby "sprawnego" Onka dla swej suczki . Nie mniej jednak będzie rozmawiać z mężem i wieczorem zadzwonią z definitywną odpowiedzią . Poczekamy zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Większości społeczeństwu wykastrowany pies kojarzy się z inwalidą, tak jakby to był mężczyzna pozbawiony jąder. Więc może w tym przypadku jest podobnie. Może przyszły Pan poczyta na temat kastracji, to dowie się i zrozumie, że ma ona same zalety, a psu jądra są zbędne tak naprawdę. Trzymam kciuki

Link to comment
Share on other sites

no właśnie ....wczoraj zostałem powiadomiony, że Państwo zdecydowali się mimo iż jest kastratem .....jeśli chodzi o jego bytowanie to będzie to wybieg-podwórze z ocieplaną budą razem z dwuletnią sunią Onką ...w mrozy miałby zapewnione miejsce w przydomowej kotłowni .... nie jest to ideał zważywszy na jego stawy i te kaszaki oraz wiek ....ostateczna decyzja z naszej strony ma być podjęta do soboty , moja TŻ ma jeszcze rozmawiać w tej sprawie z ew nowymi właścicielami .....zobaczymy ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Masz trudny orzech do zgryzienia. Ale pomyśl, jeśli miałby być w schronisku to czy ci Państwo z budą ciepłą i kotłownią nie są dużo lepszym rozwiązaniem? Ale też bym się zastanawiała.[/QUOTE]

no właśnie , to jest lepsze rozwiązanie niż schron ale .....są lepsze.....kiedyś udało się nam wyadoptować Bąbla ....trafił przed kominek do salonu : tutaj jego dramatyczna historia : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/118460-BAE-bel-odnalazA-szczAE-A-cie-Nowe-zdjAE-cia[/URL]

zapraszam do lektury

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...