Jump to content
Dogomania

Wiosenna w Nowym Dworze Maz.


Achnamara

Recommended Posts

  • Replies 686
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmm a ja bym chciała się dowiedziec czy został zgłoszony jeden pies.. bo nie wątpliwie miło jest czasem wiedziec czy ma sie wolny czy zajęty weekend, a właściciele nie mają czasu sie do mnie odezwać grrr

czy jest ktoś na forum, kto moze sprawdzić taką informacje??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']hmm a ja bym chciała się dowiedziec czy został zgłoszony jeden pies.. bo nie wątpliwie miło jest czasem wiedziec czy ma sie wolny czy zajęty weekend, a właściciele nie mają czasu sie do mnie odezwać grrr

czy jest ktoś na forum, kto moze sprawdzić taką informacje??[/QUOTE]

Masz na mysli Ayo?

Link to comment
Share on other sites

Czy Ktoś z Was się może orientuje jakie dogi niemieckie czarne i arlekiny (suńki) są zgłoszone do klasy otwartej?
Bo ja zgłoszę swoją Arvenę z Domu Etny dopiero w dniu wystawy.
Będę wdzięczna za informację,chodzi mi głównie o to czy bęzie dużo takich dożków w klasie,tak orientacyjnie.

Link to comment
Share on other sites

kurcze,to w takim razie ja nic nie wiem na temat wystaw,ech.Na stronie związku kyn.jest taka informacja-ze opłaty w dniu wystawy wynoszą 100 zł za każdego psa-więc czego to dotyczy?
Bo jak byłam na wystawach to widziałam zawsze mniejszą lub większa kolejkę do że tak to nazwę-głównego budynku wystawy,tak jakby do administracji czy coś w tym stylu.

Link to comment
Share on other sites

tak można było ;-))

a ja mam pytanie do Marzenki Tkacz ;-)) czy jest możliwość pojawienia sięplanu dokładnego sedziowania z podziałem ilu psió w klasach a może nawet możliwość staweczek ?? :roll: bardzo zależy mi na klasie pośredniej (dog niemiescki c/a FCI 235 :lol:) jak by coś było to ja bardzo poprosze i z góry dziękuje ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Insomnia21']Echh,widać zle to zrozumiałam-czyli można było zgłosić psa wcześniej na podstawie samego formularza i rodowodu itp.a dopiero w dniu wystawy zapłacić za jego uczestniczenie?[/quote]Oczywiście, że zapłacić można w dniu wystawy - z tym, że kosztuje to [B]więcej[/B], niż opłata w terminie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Achnamara']Plan sędziowania znajduje się już na naszej stronie w formie pdf.

[URL="http://zkwp-legionowo.pl/index1.php?go=wystawy&sgo=wiosenna/sklad_sedz&dr=06"]http://zkwp-legionowo.pl/index1.php?go=wystawy&sgo=wiosenna/sklad_sedz&dr=06[/URL]

pozdrawiam
achnamara[/quote]

Super :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...