Jump to content
Dogomania

Wiosenna w Nowym Dworze Maz.


Achnamara

Recommended Posts

  • Replies 686
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli nie dostałaś potwierdzenia,to zgłoszenie nie przeszło.Spróbuj jeszcze raz.Masz też możliwość przesłania faksem,lub pocztą.
[B]UWAGA TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ ZOSTAŁ PRZEDŁUŻONY DO 20.03.2006r,DLA ZGŁOSZEŃ ELEKTRONICZNYCH, MAILOWYCH I WYSŁANYCH FAXEM.ZGŁOSZENIA WYSŁANE POCZTĄ DO 13.03.2006r(DECYDUJE DATA STEMPLA POCZTOWEGO).[/B]
[B]Przypominam o obowiązku przesłania kopii rodowodu do zgłoszeń![/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja na pewno sie tam nie pojawie. Mysl o wystawianiu psa na antresoli mnie przeraza-NIGDY NIGDY WIECEJ. Dopoki administracja zwiazku w Nowym Dworze nie zmieni podejscia do tej sprawy to ja wystawiac nie bede! A zawsze bardzo lubilam jezdzic na wystawy do N Dworu.
Przykre

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że to nic złego zadzwonić i spytac, czy zgłoszenie doszło.
Ja wysyłam zawsze faxem, po czym dzwonię i upewniam sie, że wszystko doszło czytelnie i wtedy mam pewność, że jest OK.
W końcu zdarzają się różne sytuacje, więc lepiej się upewnić!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolayna']a ja mam pytanie na czym polega ta kokurencja? i ja mozna sie do niej zgłosić
:oops: przepraszam ale jak narazie to bedzie moj debiut[/quote]

Dzieci i młodzierz wystawiaja psy :) ocenia sie nie psy,tylko ogólne wrazenie handler-pies :)
Trzeba umiec wykonywac rózne figury i ani na sekunde nie zasłaniac psa :)
[URL="http://www.mlodyprezenter.republika.pl"]www.mlodyprezenter.republika.pl[/URL] tu znajdziesz więcej info,powodzenia:razz:

(są dwie gr. wiekowe - młodsza:9-13 lat i starsza 13-18 lat ;) ) ja jestem w starszej :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAURA']Dzieci i młodzierz wystawiaja psy :) ocenia sie nie psy,tylko ogólne wrazenie handler-pies :)
Trzeba umiec wykonywac rózne figury i ani na sekunde nie zasłaniac psa :)
[URL="http://www.mlodyprezenter.republika.pl"]www.mlodyprezenter.republika.pl[/URL] tu znajdziesz więcej info,powodzenia:razz:

(są dwie gr. wiekowe - młodsza:9-13 lat i starsza 13-18 lat ;) ) ja jestem w starszej :))[/quote]

a ja się nie nadaje bo biore udział w ogólnej wystawie ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...