Jump to content
Dogomania

Muki ze zdeformowaną dolną szczęką ma dom


Paulina87

Recommended Posts

  • Replies 711
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malibo57']Gonia, banerki mi się piętrowe zrobiły, a żadnego nie mogę wyrzucić. Myślisz, że mogę sobie jeszcze dołożyć?:cool3:[/QUOTE]
Nie...absolutnie, bo Cie jeszcze zbanują:/ ja juz mam punkty karne na zawsze..musze sie pilnowac bo ban wisi nade mna ..a jak dostane..to umre razem z tym banem:/Usun jakis i sprobuj jeszcze raz umiesicic- mi tez sie tak robilo wczoraj...:/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darunia-puma']a są jakieś plany na Mukiego incunabula?[/QUOTE]
Nie chciałabym się jeszcze deklarować, ale być może mogłabym zaproponować dla niego (bezpłatny) DT. Tylko mam swoje (niemałe) stadko, dlatego muszę to bardzo porządnie przemyśleć. Nie powiem, Muki podbił moje serce od pierwszego wejrzenia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Incunabula']Nie chciałabym się jeszcze deklarować, ale być może mogłabym zaproponować dla niego (bezpłatny) DT. Tylko mam swoje (niemałe) stadko, dlatego muszę to bardzo porządnie przemyśleć. Nie powiem, Muki podbił moje serce od pierwszego wejrzenia...[/QUOTE]

I TACY właśnie Ludzie przywracają mi mocno nadwątlonę wiarę w człowieka.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Incunabula']Nie chciałabym się jeszcze deklarować, ale być może mogłabym zaproponować dla niego (bezpłatny) DT. Tylko mam swoje (niemałe) stadko, dlatego muszę to bardzo porządnie przemyśleć. Nie powiem, Muki podbił moje serce od pierwszego wejrzenia...[/QUOTE]
O Jezuuuuu...ale byłoby cudnie....marzenie....pamietaj, ze gdybys sie zdecydowala masz nasa pomco finasowa w razie"W"...

Link to comment
Share on other sites

Po rozmowie z kierowniczką missy87 dowiedziała się, że Muki dogaduje się zarówno z suczkami jak i z psami, nie wykazuje wobec nich agresji, jest nastawiony na zabawę.

Jeżeli chodzi o kastrację, to nasze schronisko kastruje psy z reguły gdy są agresywne lub nadpobudliwe, ale jeśli byłaby potrzebna kastracja to też da się to zrobić. U nas stawia się na sterylizację suk.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Incunabula']Nie chciałabym się jeszcze deklarować, ale być może mogłabym zaproponować dla niego (bezpłatny) DT. Tylko mam swoje (niemałe) stadko, dlatego muszę to bardzo porządnie przemyśleć. Nie powiem, Muki podbił moje serce od pierwszego wejrzenia...[/QUOTE]

teraz to już Ci nikt nie odpuści :) Serce wielu osób podbił, jest uroczy!

Link to comment
Share on other sites

O kastrację zapytałam dlatego, ponieważ mam niewysterylizowane (hodowlane) suczki. Hmmm, nie jest to jakiś absolutny warunek z mojej strony...
Natomiast mam do Was pytanie :) .
Aktualnie przebywają u mnie same rasowce, ale zawsze mieliśmy też jakieś bidy a to schroniskowe, a to przybłędy... Jak to wygląda w przypadku DT? Bo jak sama nazwa wskazuje jest to Dom Tymczasowy, więc czy w międzyczasie ktoś (kto?) szuka psu DS? Nie mam kompletnie doświadczenia w takich sprawach... Oczywiście jestem osobą poważną, więc jeśli zadeklaruję się w 100% to pies będzie mieszkał choćby i 10 lat dopóki nie znajdzie domu, ale chodzi mi o to, czy oprócz umieszczenia psa w DT są prowadzone jakieś dodatkowe działania, które mają na celu znalezienie DS... Czy może to też spoczywa na DT? Jestem zupelnie zielona i nie wiem jak to wygląda "od kuchni" :oops: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...