Jump to content
Dogomania

Muki ze zdeformowaną dolną szczęką ma dom


Paulina87

Recommended Posts

  • Replies 711
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wlasnie bo jakby mial szanse na operacje to nie wiem czy hotelik podjalby sie takiej czasochlonnej pracy, mielismy kiedys w schronie psa z zadrutowana szczeka i musial jesc serki, sloiczki przemielone i w strzykawce do mordki dawane, lepszy bylby Dt albo Ds
ale najpierw konsultacje, dopiero pozniej bedziemy gdybac;)
fajnie ze watek wreszcie sie rozwinal, psiak tak na to czeka....

Link to comment
Share on other sites

HAhah..a nie mowilam w nocy, ze niebo sie trrzęsie i Anioły spadaja ciągle??Wreszcie zlecialy sie na wątek Mukinia...no a skoro tak to teraz bdla psiaka moze byc tylko lepiej....potrezevba ogloszen...duzo, duzo ogloszen...nio i jakies sliczne Allegro...zdjęcia sa dośc dobre- do ogloszen i do Allegro w sam raz..czy ktos jest na watku, kto sie na Allegro zna???Za wyróznienie i ppogrubienie zaplaci cioteczka Kama(ta o ktorej pisalam, ktora zauwazyla watek i mnie tu zawezwala, choc nie jest na dogo..tzn jest z nami ale sie nie loguje)Z tego co wiem, koszt pogrubienia i wyroznienia to jakies 20zł prawda????Gdyby ktos byl chetnuy nazrop bienie- pieniazki moge wyslac na "juz" na jego konto....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']HAhah..a nie mowilam w nocy, ze niebo sie trrzęsie i Anioły spadaja ciągle??Wreszcie zlecialy sie na wątek Mukinia...no a skoro tak to teraz bdla psiaka moze byc tylko lepiej....potrezevba ogloszen...duzo, duzo ogloszen...nio i jakies sliczne Allegro...zdjęcia sa dośc dobre- do ogloszen i do Allegro w sam raz..czy ktos jest na watku, kto sie na Allegro zna???Za wyróznienie i ppogrubienie zaplaci cioteczka Kama(ta o ktorej pisalam, ktora zauwazyla watek i mnie tu zawezwala, choc nie jest na dogo..tzn jest z nami ale sie nie loguje)Z tego co wiem, koszt pogrubienia i wyroznienia to jakies 20zł prawda????Gdyby ktos byl chetnuy nazrop bienie- pieniazki moge wyslac na "juz" na jego konto....[/QUOTE]

oj gonia, gonia...
mam to uznać za prowokację? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']oj gonia, gonia...
mam to uznać za prowokację? :D[/QUOTE]
Selengo...kurcze.....skąd wiedzialaś??:oops::oops::oops:Ja nie śmiałam prosić nawet:lol:....Jesteś wielka naprawdę.....a jaka kochana....:loveu::loveu:CZyli co??O Allegro nie muszę sie maartwic- prawda?????:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']No, to rozruch mamy za sobą. Co dalej? Jest plan, czy dopiero burza mózgów?[/QUOTE]
Cioteczko..podpowiedz nam coś..plissss......tez myslisz poki co jak my, czy tez coś więcej chodzi Ci po głowie???
A..Selenga jest juz w trakcie robienia Allegro- jesli nie dzis- jutro bedzie na pewno "WYPASIONE NA MAXA".....:):):)

Link to comment
Share on other sites

No, chodzi mi po głowie rzecz następująca - łatwiej psu znaleźć dom, jak się ma doniesienia codzienne niemal o jego zachowaniach, charakterze, psikusach;-), upodobaniach. Można prosić o zdjęcia, zadawać pytania. Tak sobie myślę, że teraz skupiłabym się na szukaniu dla Mukiego miejsca poza schroniskiem. A potem...proza życia, czyli zbiórka:evil_lol: I ogłoszenia, ogłoszenia.
Nie wiem, jakie macie doświadczenia, ale mnie kiepsko idzie z adopcjami ze schroniska, zawsze staram się jak najszybciej mieć psiaka pod kontrola i opieką w hoteliku. Do DT domowych mam pecha, trudno mi znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']No, chodzi mi po głowie rzecz następująca - łatwiej psu znaleźć dom, jak się ma doniesienia codzienne niemal o jego zachowaniach, charakterze, psikusach;-), upodobaniach. Można prosić o zdjęcia, zadawać pytania. Tak sobie myślę, że teraz skupiłabym się na szukaniu dla Mukiego miejsca poza schroniskiem. A potem...proza życia, czyli zbiórka:evil_lol: I ogłoszenia, ogłoszenia.
Nie wiem, jakie macie doświadczenia, ale mnie kiepsko idzie z adopcjami ze schroniska, zawsze staram się jak najszybciej mieć psiaka pod kontrola i opieką w hoteliku. Do DT domowych mam pecha, trudno mi znaleźć.[/QUOTE]SZczerze mówiąc tez mialam taka wizje, ale nie chcialam zbytnio sie 'wychylac" dlatego potrzebuje rady doswaidczonych i mądrych cioteczek...ktos pisal wczesniej, ze Mioki ma miejsce zarezerwowane u ZuziM....ja bym była z tego powodu przeszczesliwa...po pierwsze...Zuzia daje nam prawie codziennie nowe wiesci, wkleja mnoestwo fotek..u niej siaki maja jak w raju..a po drugie...hmmm....(troszke egoizmu mi sie twtraci teraz)...hotelik ZuziM jest 20 km ode mnie:):):)
MArtwi mnie tylko jedno....to będa kojce na dworze- zewnetrzne, czy wewnetrzne????Choc w zasadzie Muki to mlody pies i w schronie lepiej miec nie bedzie....No i kiedy ewentualnie moglby jechać????tzn od kiedy mialby tam to miejce pewne???i trzecia sprawa- jaka bedzie cena..bo cos mi sie wydaje, ze trzeba w takim razie szukac pieniazkow juz.....grudzien za pasem....a dobrze byloby zeby do tego czasu kaska juz byla...moze zmienic tytul, ze zbieramy deklaracje?????Jesli tak..to ja pierwsza- na dobry początek- DEKLARUJE 10 zł misiecznie(przepraszam, ze tak malo, ale jestem na skraju bankructwa i mam nadzieje ze troche po Nowym Roku sie zmieni:))KTO NASTĘPNY?????

Link to comment
Share on other sites

Goniu, ja mam rezerwację u ZuziM na 14 miejscu:( Trzeba może szukać jeszcze gdzieś miejsca albo kogoś, kto odstąpi miejsce, bo ma gdzie indziej jeszcze zarezerwowane i do wyboru?
Szukajmy dobrego miejsca - pieniądze się znajdą, jak zawsze;-) Prędzej, czy później.
Ja nastepna:) 50 stałej.

Link to comment
Share on other sites

No...jestem po rozmowie z ZuziaM...basia juz dzis zarezerwowala miejsce dla MUkiego....a ze maila tam cos wczesniej chyba, to muki jest w kolejce 13.....ale ZuziaM mowi, ze te 12 psow przed nim nie sa pewne 100% wiec raczej na 98% Muki miejsce u Niej bedzie mial...no i njwazniejsze...cena za hotelim jest dla Niego powalająca...200 zl miesięcznie!!!!!!!!!!!!(o ile ja sie nie pomylilam- mowilam ze Muki jest malutki- bo taki mi sie wydaje).....za takiego wlasnie Maluszka mielibysmy placic 200 zł....60 zł juz mamy.....(DZIEKUJĘ MALIBU ZA DEKLARACJE KOLEJNA!!!!!!!!:):):))...Teraz czekamy na kolejne deklaracje i na miejsce...no, chyba ze ktos cos znajdzie wczesniej....albo, ze Muki znajdzie domke wczesniej....bo niezaleznie od tego mysle, ze Allegro i ogloszenia wszelkiego kalibtu robimy....
No to ja sie porządzilam tak- jesli coś źle zrobilam- prosze mnie sprostować....to taki odruch serca..a jak mnie taki lapie, to często nie panuje nad emocjami i moge nie myslec rozsadnie- wtedy prosze sprowadzic mnie na ziemie...:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Gonia, jesteś na ziemi, czy chcesz, czy nie. I mocno po niej stąpasz;-) Skrzydełka wcale Ci w tym nie przeszkadzają. Bardzo się cieszę z sytuacji u ZuziM:) Może też uda mi się odwiedzic Mukiego:)[/QUOTE]
Hihihi...skrzydełka:P....w takim arzie jesli tez uwazacie ze pomysl jest ok- PROSZE O DEKLARACJE..NAWET 5 ZŁ..KAZDA ZŁOTOWKA W TYM WYPADKU JEST WAZNA..I BEZCENNA....

Link to comment
Share on other sites

Hihihi...wiem wiem Malibu..ale co tam..prosic nie zawadzi...najwyżej zostane wygwizdana- nie pierwszy raz zreszta:P....Allegro sie robi, pieniążki wysłane dla cioteczki Selengi na opłatę za fuulll wypas....a wiem, ze Allegro będzie cud miod....:):):)kto wie, moze zanim bedzie hotelik- znajdzie sie domek:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...