Jump to content
Dogomania

Muki ze zdeformowaną dolną szczęką ma dom


Paulina87

Recommended Posts

  • Replies 711
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cajus JB']W takim razie ogłoszenia robię na schron. Jak sprawa sterylizacji? I jak sprawa transportu do przyszłego ds?[/QUOTE]
TRAnsport mamy zapewniony przez cioteczke MAlwi....a srterylizacja..coz???Nie ma sterylki...ale jesli bedzie taka konicznosc w DT to moze umowimy sie na sterylke, ze bedzie miala tam zrobioną??uzbieramy pieniązki na koszt sterylki a przynajmniej Muki dochodzilby do siebie w domku..wiadomo, ze to lepsze niz w schronie...jak myslicie????Bo pamietam, ze w DT sa hodowlane pieski...wiec nie daj Bóg...:D...ale w tej kwestuii moze niech wypowie sie cioteczka "domkowa":)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']To co???Nasz Slodziak moglby jechac w okolicach przyszlego wekendu do WRocka??????TAk cioteczko Incunabula?????[/QUOTE]
Jak najbardziej tak :) .
A co do tej kastracji to ja już sama nie wiem... Poradźcie dziewczyny, bo jesteście bardziej doświadczone w temacie... Czy kastracja zmniejsza szansę na potencjalną adopcję? Nie ukrywam, że przy suczach byłoby mi tak wygodniej. Ale z drugiej strony kastracja to poważna sprawa, więc moja wygoda to sprawa drugorzędna, najważniejszy jest pies.

Link to comment
Share on other sites

kastracja w schronie żaden problem ... to kwestia wepchnięcia go w kolejkę ;)
ja myślę że jeśli ktoś pokocha Mukiego to nie będzie patrzył na to czy kastrowany czy nie ... w dodatku jeśli będzie osobą odpowiedzialną to sam zgodzi się na kastrację... w każdym bądź razie ja jestem ZA.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']tak, kastracja w sumie załatwiona na przyszły tydzień , pytanie tylko czy kastrować go jeszcze w schronie czy już w DT ?[/QUOTE]
No wiec wlasnie..uwazam, ze powinien byc jak najbardziej wykastrowany- to ważne dla domku i nie ma sie czego wstydzic....masz hodowlane suczki..moze sie stac roznie..nie warto narazac ani zwierzat ani siebie...to po pierwsze...po drugie tak jakm ktos pisal- kastracja powinna zwiekszyc szanse na adopcje..wiemuy jak sie zachowuja psy w czasie rui..mialam kiedys takiego, ktory systematycznie na wiosne uciekal z domu....pierwsze lata szukalam, plakalam, wracal po miesiacu zawsze obity, z ranami, nawet pogryziiny...(Mialam wtedy 16 lat i nie mialam zielonego pojecia o psach).... teraz juz by tak nie bylo na pewno....ale tym bardziej wykastrowany pies jest "wygodniejszy" w upilnowaniu....tylko kwestia kastracji w schronie czy w DT....ale tu musi sie DOMACZEK wypowiedziec..bo w schrobnie jest zalatwiona....tylko potem w schronie bedzie musial dochodzic do siebie a wiadomo jak to w schronie i jak w domku....zcekamy wiec na wytyczne:):)

Link to comment
Share on other sites

w schronie wiadomo że byłby w szpitaliku po kastracji ... oczywiście przez 3 dni po zostałby na miejscu, ale po 2 dniach nawet mogłabym go już do wro przywieść jeśli tego by wymagała sytuacja ( miałam u siebie cocker spaniela Lijo, teraz Fado, jechał pod szczecin w 2 dniu po kastracji)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']w schronie wiadomo że byłby w szpitaliku po kastracji ... oczywiście przez 3 dni po zostałby na miejscu, ale po 2 dniach nawet mogłabym go już do wro przywieść jeśli tego by wymagała sytuacja ( miałam u siebie cocker spaniela Lijo, teraz Fado, jechał pod szczecin w 2 dniu po kastracji)[/QUOTE]No wlasnie tez tak sobie mysle ...bo przypomnialam sobie ze moja salmunia w zasadzie na drugi dzien po sterylce juz brykala, wiec 2 dni po- moglby jechac i domek nie mialby dodatkowego zmartwienia no i koszty bylyby schroniskowe chyba tak????TO uwazma lepszy chyba pomysl..ale i tak poczekamy na DOMAK...NIECH sie wypowie i podejmie decyzje:):)

Link to comment
Share on other sites

Ja to myślę tak. Jeśli ktoś nie chce przygarnąć pieska, bo jest kastrowany, to i tak nie miałoby sensu takiej osobie psa powierzać. Może i będzie mniej chętnych, ale odpadną akurat ci, których pewnie i tak nie zaakceptowalibyśmy. Jestem za kastracją, ale może jednak lepiej już w DT? Jeśli się tego podejmie? Koszty, oczywiście pokryjemy ze skarbonki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...